Marloescha wat een mopje!!! Nee geen smeersels, ja uhmmm curanol en smeer op mijn tepels wel eens lansinoh uit een proefje van de lasctatiekundige/kraamzorg (fijn spul, heb geen kloven maar soms zijn ze wel licht gevoelig als de dame clustert en dan plakken ze niet aan de compressen). Kleed jezelf ook goed aan en hou je borsten ook warm als je borstvoeding geeft. Kom je wel een foto van de sneeuw showen? Liana, las het al op fb dat ze zo lekker slaapt, wowie! Daantje, oh wat balen , knuffel! Kun je al snel terecht denk je voor een echo? Morgen is onze dame alweer 3 weken, gaat zo enorm snel! Groeien ze bij jullie ook zo hard uit de kleertjes? Echt bizar haha.
Marloescha wat een poepie. Ook al zo'n mooi haar Ik smeer ook niks. Lijkt ook alweer een eeuwigheid geleden dat ik last van mijn hechtingen had (gelukkig)! Esmée is dan ook alweer 5 weken. Tijd gaat hard! Daantje, flink klote Dikke knuffel voor jou meid! Hoop ook dat je snel geholpen kunt worden. Liana wat lekker zeg! Ik ben jaloers!! Arual, hier nu maat 56. Maar Esmée is sowieso een kleintje. 51 cm bij de laatste meting op 4 januari. Bedenk me nu dat we al 10 maanden ofzo met elkaar kletsen en ik van de meesten niet eens weet hoe ze heten! Ik heet trouwens Angel!
Dankjewel lieve meiden!! Kleertjes: morgen eens maat 56 proberen! Maat 50 word qua truitjes wat krap, gaat zo snel!! Ik heet trouwens Daniëlle Hoeveel zwangerschapskilos zijn jullie nu eigenlijk kwijt zo net na de bevalling? Hier een kilo of 8 direct na de bevalling en ik gok zo dat ik voor de overige kilo's heeeeel veel moeite zal moeten doen, vorige keer ging er ook niks uit zichzelf af buiten de kilo's die ik direct na de bevalling kwijt was van de kleine, placenta, vruchtwater, enz.. Zweten jullie ook zoveel s'nachts? Pfff nog nooooit zo gehad en nu echt elke nacht raak. Las dat dat ook bij het ontzwangeren kan horen. Alvast welterusten meiden! Hopelijk een goede nachtrust allemaal
Meiden, Aangezien iedereen op Missm na (voor zover ik weet alleen missm?) is bevallen heb ik een nieuw topic aangemaakt bij het forumonderdeel " na de geboorte -> de mama's" Aangezien dit topic onder " zwanger -> bevallingslijst " staat en mogelijk gesloten gaat worden als we allemaal bevallen zijn, dus dan kunnen we daar verder kletsen?? http://www.zwangerschapspagina.nl/de-mamas/414052-de-1-t-m-15-januari-2013-mamas.html#post14315876
Ik heet Laura . Ahhh inderdaad niet heel lang, Ange. Broeken 56 zijn hier qua lengte goed, meeste maat 50 zijn 3/4 broekjes haha, beetje fris voor nu. Wat voor maat luiers zit Esmee nu? Heb nog 2 dichte pakken maat 1 zag ik (vond net ineens nog een pak achter in de kast, benieuwd of we die op krijgen of dat ze zo hard gaat dat we eerder naar 2 moeten. Na een onrustige middag ligt madam nu 3 uur te slapen dus ze zal straks wel weer komen voor een voeding. Tot die tijd lig ik te luisteren naar die grappige geluidjes die uit de wieg komen. Soms kreunt ze zo hard dat je echt denkt dat er wat mis is en dan ga ik kijken en ligt ze gewoon diep in slaap. We liggen snachts soms echt in een deuk om haar geluidjes.
Daantje, goed idee om een nieuwe topic te openen! Ik heb van de week trouwens wat oude berichten van het begin van onze zwangerschappen terug gelezen. Al die onzekerheden...het lijkt al zo lang geleden. @kilos. Ik was 13,5 kg aangekomen en moet er nu nog 3. Ik pas in mijn oude kleren, al zitten mijn broeken nog strak rond de taille. Nu moet ik zeggen dat ik het geluk heb dat het hier vanzelf is gegaan. Straks weer sporten en wat beter letten op wat ik eet. Moet in juli nl wel in mijn trouwjurk passen @ontzwangeren, hier geen verschijnselen. Niet warm of humeurig ofzo. Ben benieuwd wanneer ik weer ongesteld word. Laura haha 3/4 broeken in de winter is niks nee! Hoe lang is jullie hummeltje nu dan? Esmée draagt wel luier maat 2, al moet ik ze best strak vastdoen. Ik had ze al in huis, maat 1 was op en zag dat maat 2 va 3 kilo was @geluidjes, ik herken de geluidjes ook Vooral snachts is het altijd even kreunen, grommen en piepen voor ze echt in diepe slaap valt. Voeding nr 9 zit er weer bijna op. Hoop dat ze snel gaat minderen. Ze heeft net een mondje melk teruggegeven. Dat betekent toch dat ze te veel heeft gedronken? Geven jullie trouwens vitamine k en d? Hier is het steeds kokhalsen als ik het geef. En vergeet het eerlijk gezegd ook af en toe te geven. Alvast weltrusten! Ik wens jullie een goede nacht!
@tummetje gefeliciteerd met jullie dochter Liv ! Mooie naam! Hoe is het nu? @noa gefeliciteerd ! Hopelijk nu wel lekker aan het genieten. @luun respect voor je! Wat vind ik het heerlijk om even hulp te hebben .... @daantje wauw wat een gave bos haar,geweldig ! Hoe was t bij chirurg? Las t.... balen meid . Hopelijk snel echo.... @ange hier slaapt liz bij ons op de slaapkamer. Af en toe gaat ze met een kruik in haar ledikant overdag. Om ook daar alvast te wennen. @liana heerlijk zo'n nacht! @marloescha mooie meid jullie tessa!! @missm hoe is het nu? @hier gestopt met bv, helaas te weinig aanmaak door teveel littekenweefsel waardoor de melk niet voorin komt..... flink huilen en balen gisteren, ook al was het te verwachten..... Scheelt dat onze meid ook prima drinkt aan de fles... Dame heeft af en toe wel flink last van krampjes .... vervelend.... Ik zal verkassen naar t nieuwe topic Ik heet btw Anne