Ja heel trots, al maak ik me nu weer zorgen over de groei, maar probeer het los te laten en te genieten.
Hebben jullie ervaring met de clearblue zwangerschapsindicator? Ik ben 6 weken zwanger maar vandaag gaf de indicator 2-3 weken aan. Het was niet met ochtend urine, ook niet echt geconcentreerde urine. Maakt me wel onzeker 😕
Mooi Lotje! En over die paar dagen terugzetten hoef je niet over in te zitten. Het is nu allemaal nog zo klein dat een mm te weinig gemeten meteen al een paar dagen is. Bij mijn vorige zs bij de eerste echo op 7 weken 5 dagen terug gezet. Met de echo bij 9 weken daar weer drie dagen op vooruit, dus 2 dagen achter. Weer 2 weken later bij de termijn echo uiteindelijk een week vooruit gezet.
Waarom test je nog met ruim 6 weken meis. Ik heb hier op het forum gelezen dat er op gegeven moment teveel aan HCG is waardoor de testen terug lopen. Ik denk persoonlijk niet dat je je hier druk om moet maken.
Mag ik even van de daken schreeuwen?😳😁😱 En wil er totaal niemand mee kwetsen! Maar het ❤️Tje klopt en hard gegroeid. Op 7 weken 2 dagen gezet!!! Wss adertje gesprongen door druk. Kan zijn door harde ontlasting maar kan ook komen door niezen oid. Wat een opluchting!
Gefeliciteerd sumer, wat fijn. Oh en marlo, ik had dat ook gedaan en kwam bij mij hetzelfde uit.. Ik heb volgens mij gewoon niet zo'n heel hoog hcg gehalte denk ik want mijn testen knalde ook niet heel erg. Maar vandaag een hartje gezien en alles zag er goed uit, ik zou me dus niet zo druk maken als ik jou was.
Ik word net gebeld door de verloskundige en ze heeft overlegd met het ziekenhuis en de gynaecoloog wil me vandaag het liefst nog zien, en anders morgen. Want ze sluiten een buitenbaarmoederlijke zwangerschap niet uit.. Kut kut kut Moet mezelf zometeen om 17.00 melden bij de verloskamers voor een uitgebreiden echo. Duimen jullie mee dat het gewoon goed is.. Kan wel janken momenteel
Nee toch Bloem!! Wat spannend zeg! Wel fijn dat ze je goed in de gaten houden en je vandaag gelijk kunt komen! Sterkte zo en ik duim voor je!
Even snel wamt ben nog hier moet nog naar de verpleegkundige. Maar hartje klopt super💖💖💖