Het ziet er niet heel geweldig uit helaas Het vruchtzakje is gegroeid en er is een dooierzakje in te zien nu maar het bloed betekent natuurlijk niet veel goeds, ik weet helaas ook niet hoever ik zou zijn nu, maar ik gok tussen de 6 en 7 weken. we hebben voor dinsdag een nieuwe echo staan op de poli maar ik verwacht dat dit weekend nog alles eruit gaat komen want ik begin steeds meer bloed te verliezen wat nu ook helderrood wordt. Ik zal jullie op de hoogte houden maar mocht het mis zijn ga ik toch stoppen hier en hoop ik in Januari allemaal positief geboorte nieuws te lezen, alvast voor iedereen een hele fijne zwangerschap gewenst en wie weet tot een volgende keer op zp!
Wat vervelend bloem! Maar geef de moed nog niet te vroeg op he! Ik snap dat het bloeden waarschijnlijk foute boel is, maar er was wel meer te zien op je echo.
Ja dat wel, maar er komt steeds meer bloed dus helaas is het wel echt fout. Hoop dat jullie zwangerschappen allemaal goed mogen gaan vanaf nu en dat ik de laatste was met slecht nieuws!
Mijn schoonvader heeft zijn mond voorbij gepraat en we zijn via via al gefeliciteerd. ik ben echt boos, straks weet iedereen het al voordat wij de kans krijgen het zelf te vertellen.
Naar. Wonen jullie bij elkaar in de buurt? Mijn moeder kan absoluut niet liegen, maar heeft de afgelopen weken een paar bewonderenswaardige uitspraken gedaan, die niet onwaar zijn, maar niet de feiten bevatten die nu een rol spelen.
Vandaag hebben wij eindelijk de eerste echo. Vind het zo spannend en hoop dat alles goed is. Nog even geduld tot vanmiddag 3 uur Alle andere meiden met de echo vandaag ook succes!