Noukie, ik had ook hoofdpijn mijn vorige zwangerschappen, een lagere bloeddruk was de schuldige.. heerlijke eenvoudige oplossing; zoute dropjes! Hopelijk werkt het voor jou ook.
Gelukkig gaat het beter Noukie. Hier gelukkig ook geen bloed meer.. Ik heb iets vervelends. Ik had twee weken geleden een 'ik wordt grote broer' romper besteld. Die is nooit aangekomen en nu was het bedrijf zo lief om dat te geloven en heeft me er nog 1 toegestuurd. Die had gisteren al aan moeten komen, maar zat vandaag weer niet bij de post. Wat moet ik hier nou mee? Morgen wilden we heb aantrekken als mijn echo goed is en langs de opa's en oma's..
Ik kan natuurlijk beginnen met 2 dropjes op een dag eten. Dank je voor de tip hopefull. @me1989 heb je geprobeerd het bedrijf al te bellen? Zitten ze misschien in de buurt dan kun je misschien af spreken dat je het komt halen. Dan heb je het rompertje nog op tijd. Mocht dat allemaal niet kunnen en wil je toch morgen iets hebben dan zijn er ook gewone fysieke winkels waar je dingen kunt laten bedrukken. Het is echter wel bijzonder storend dat het niet gewoon gaat zoals je had gehoopt :x
Nee hij is weer niet bezorgd vandaag, erg frustrerend. Als het nou 1 keer gebeurt dat kan natuurlijk leuk, maar 2 keer.. ik ben nu met iemand via marktplaats aan het praten. Ze bedrukt zelf rompers en shirtjes en dan haal ik het wel op. Alleen kunnen we pas op vakantie leuke foto's maken en niet meer dit weekend
balen van het rompertje. Mooie echo foto Wij mogen donderdag voor het eerst eindelijk Vandaag even wezen rondkijken wat er te krijgen is op babygebied en alvast de kinderwagen uitgezocht en fereserveerd Mutsy Evo Industrial Grey Zilver Frame | Mutsy Evo Industrial | Baby-Dump
Mooie echo! Voor de dames die een eerste krijgen: wat kopen en regelen jullie allemaal al? Ik heb gehoord dat opvang regelen al goed is, en misschien kraamverzorging ook al. Verder zijn verschillende familieleden al met kleertjes aangekomen, we hebben al een box en een tummytub gekregen, en mijn ouders willen ons meubels cadeau doen. Al best veel dus! Wij zijn zo'n beetje de enigen die nog niet naar de winkel zijn gerend. Hebben jullie dat ook zo, of pakken jullie alles snel op?
Ik ben ook nog niet naar de winkel geweest. Denk ook soort angst door 3 mk. Heb ook nog niks gekregen. Maar misschien na goede termijnecho al wat kleine dingen koop en dan ook Kraamzorg regel. Dat moet voor 16 wk hoorde ik
Ik weet net een maandje dat ik zwanger ben. Wij wachten de 12 weken af en dan zien we qua uitzet verder
Wij niet. Is alleen maar onzekerheid. Kansberekening en vlokkentest of vruchtwaterpunctie vergroot kans op miskraam. Ook de nipt geeft geen 100%.
Ik twijfel, heb toen wel gezegd het te doen.. maar zullen ze dan echt hun mond houden als ze iets afwijkends zien en je betaalt niet voor een combinatietest?