♥Bevallingslijst 1 t/m 15 juli 2016♥ 27 juni Blauwdeb 41 jaar 4e kindje 28 juni Divine88 27 jaar 1e kindje 1 juli Kyra77 38 jaar 2e kindje JL2015 29 jaar 1e kindje Mieke1989 26 jaar 1e kindje Mariomama 34 jaar 3e kindje BellaDS 31 jaar 2e kindje Dalk 34 jaar 1e kindje 2 juli Kdenboer90 25 jaar 1e kindje 3 juli NathalieD 24 jaar 4e kindje Linne 27 jaar 2e kindje Tonks 32 jaar 2e kindje 4 juli Linda19841 31 jaar 1e kindje 5 juli 6 juli Liekj 27 jaar 2e kindje Formidable2016 27 jaar 2e kindje 7 juli Big Wish 35 jaar 1e kindje Tess88 27 jaar 1e kindje Elfjuh 28 jaar 1e kindje Plk 27 jaar 3e kindje Tessss 35 jaar 1e kindje Rosalieb 39 jaar 2e kindje 8 juli Petrsj 28 jaar 1e kindje Mdsn 29 jaar 1e kindje Preggers87 28 jaar 2e kindje Mama Vai ? jaar 2e kindje 9 juli Mel2104 30 jaar 2e kindje Zustertje2015 28 jaar 2e kindje Fleurtjej 23 jaar 1e kindje 10 juli Janssuhh 28 jaar 1e kindje Ninii01 25 jaar 3e kindje Daantje87 28 jaar 2e kindje 11 juli Patty86 29 jaar 2e kindje Amber86 ? jaar 2e kindje 12 juli Love en hope 28 jaar 2e kindje 13 juli MyLady 31 jaar 2e kindje Jessika94 21 jaar 1e kindje 14 juli Lindaatje22 34 jaar 3e kindje Lievekleine 23 jaar 2e kindje Fientje86 29 jaar 3e kindje 15 juli Ntje 27 jaar 2e kindje Boemer 30 jaar 2e kindje Prulletje2 30 jaar 2e kindje NicoleAM 28 jaar 1e kindje 0 meisjes, 0 jongens en 0 verrassingen Afspraken december 2: Love and hope Echo 2: Liekj Intake Vk 2: Ninii01 Echo en intake Vk 3: Daantje87 Echo en intake Vk 3: Zustertje2015 Intake Vk 3: Patty86 Echo 3: Petrsj Echo 3: Dalk Echo 7: Tess88 Echo en intake Vk 7: Fleurtjej Echo 7: Tonks Echo 7: Kdenboer90 Echo 8: Mieke1989 Echo 9: Boemer Echo 9: NathalieD – Echo 9: NicoleAM Echo 11: Liekj Echo 11: Rosalieb Echo 14: Zustertje2015 Echo 14: BellaDS Echo 14: Big Wish Echo 15: Love and hope Intake Vk 15: MyLady Echo en intake Vk 15: Linda19841 Echo 15: Janssuhh Echo 15: Mel2104 Echo 16: Mdsn Echo en intake Vk 18: Plk Echo 21: Fientje86 Echo 24: Mieke1989 Echo 24: Tessss Echo 29: NathalieD Echo (GUO) 30: Patty86 Intake Vk Afspraken januari 5: Mariomama Echo 8: Fientje86 Echo 13: NathalieD Echo geslachtsbepaling Afspraken februari 3: NathalieD GUO ☆☆☆☆☆☆ die helaas niet bij ons mochten blijven Kahlan83, Maani, Padmee, Paulinemama, Piena Als je ook op de lijst wilt, of er moet iets aangepast worden kun je het in kleur aangeven. Dan pas ik (NathalieD) het aan. Je mag natuurlijk ook zelf de lijst aanpassen!
@Jessika: ik zou eerst mijn klachten met ze bespreken, miss was het nu bijv lastig omdat je steeds op korte termijn echo ingepland moest krijgen? Heb je daar nog steeds geen goed gevoel over, dan zou ik zeker overstappen. Eens met vorige opmerkingen dat dit te belangrijk is om geen goed gevoel bij te hebben. @zw met een peuter: ja, da herken ik ook wel. Ik heb een mannetje van 20 maanden rondlopen. Of lopen... dat doe ie nog niet zelfstandig, dus ik til me de bultjes. En dat met mijn bekken is niet altijd even fijn..Je rust pakken wanneer nodig is nu natuurlijk ook anders @ hier: ik heb het de afgelopen dagen rustig aangedaan en ik merk dat mijn bekkenklachten nu echt minder worden gelukkig. Nog een paar dagen dan hebben wij de termijn echo: 8 december Hoe je dat merkt: ik voel een doffe duidelijke pijn aan de binnenkant van mijn bil. Tijdens mijn vorige zw had k juist pijn aan mijn schaambot @welkom nieuwe meiden @echo's Super al die goede echo's!! Dat moeten we doorzetten!!!
Oooo vanmiddag me echo ben zo nerveus haha pff jullie horen mij straks moet om 12.30 uur. De andere ook succes !!!
@mariomama: aaah..super gaaf! Vond je het ook zo bijzondere om dat nu al zo te kunnen zien?? @vk: ben het zeker eens met de rest, bevalt het niet? Weg daar. Hoop voor je dat je daarna wel een fijne krijgt.
@Mylady: hier vind ik de zwangerschap ook veel zwaarder nu ik hier 2 kleuters heb rondlopen. Ik moet ze ook steeds vertellen om rustig te zijn met mama omdat ik pijn heb aan m'n borsten. Ik probeer niet te vaak achter hen aan te rennen, wat ik normaal de hele dag door doe. En die vermoeidheid 's avonds als ik hen nog moet entertainen, een hele klus!
@mariomama vooruit schuiven is niet erg hé, gaat alles alleen nog maar sneller! Ik ben benieuwd...wij hebben morgen de termijnecho en dan weten wij de uitgerekende datum ook! Spannend...zelf verwacht ik misschien toch nog net iets verder te zijn, maar we zullen afwachten. Ik zal denk ik ook zeer zeker naar eind juni gaan....
We hebben een zoon van 5 die naar school gaat en een dochter van 3. Maar zwaar vind ik het niet. Ze worden wat zelfstandiger dus ik vind het nu makkelijker dan toen ik zwanger was en een dreumes van 1,5 had rondlopen. Fijn al die goede echo's! Wij mogen volgende week woensdag weer.
Jessika: Als je je er niet goed bij voelt, zou ik inderdaad ook veranderen. Wel moet ik zeggen dat ik de voorbije 2 echo's ook geen keuze had voor het moment van afspraak, waardoor mijn man ook nog niet is kunnen meegaan. Vind dat enerzijds wel jammer, maar ik ben voor de rest wel heel tevreden, dus wil niet veranderen. Dinsdag kan hij gelukkig wel mee, dan is het gelukt om het 's avonds rond 21u te plannen. Ook ga ik bij de volgende afspraak alle andere echo's vastleggen, dan heb je sowieso meer keuze... Succes vandaag aan de dames met echo's! Kom ze maar showen, hé!
Ik heb een baby van 5,5 maanden maar ik kan ook niet zeggen dat ik het nu veel zwaarder vind nog. Ja hij slaapt nog niet door dus de vermoeidheid is wel dubbelop. Maar verder heb ik veel minder kwaaltjes dan toen ik zwanger was van hem. Dus in dat opzicht voel ik me beter. Maar het zal nog wel komen als die buik groter begint te worden.
Hoi dames!! Hier vandaag een super echo gehad! Ben helemaal blij, vond het echt super spannend! Maar er was een mooi kloppend hartje te zien. Aan de metingen van de beeb zou ik nu op 7.5 weken zitten. Maar wacht de termijn echo even af. Want die hebben ze niet voor niks haha Ik ga vandaag even lekker op de roze/blauwe wolk zitten haha Lieve groetjes!
@liekj: Ja vond het idd niet zulke fijne opmerkingen van de verloskundige, gelukkig heb je in het ziekenhuis telkens iemand anders, dus waarschijnlijk zien we haar voorlopig niet eens meer . Maar ons kindje met een kloppend hartje zien was natuurlijk gewoon helemaal super! Helaas geen echofoto. En heb het nog even nagekeken maar liep bij mijn zoontje ook een week achter dus het kan wel kloppen, heb namelijk een late eisprong, maar iets minder bot zou fijn zijn geweest. @hier: Ik heb ook een kleine man van 19 maanden rondlopen en merk wel dat het af en toe even doorbijten is want je moet voor hem gewoon door! Maar ik werk op het moment niet wat ik tijdens zijn zwangerschap nog wel volop deed, ook dat maakt echt verschil! Ben minder uitgeput en minder krampjes en kwaaltjes. @mariomama: Wat een mooie echo! Hopelijk blijven er voor ons allemaal nog hele mooie echo's volgen! Wie wil er eigenlijk het geslacht van jullie kindje weten?? Wij willen het net als bij ons zoontje weer graag weten (mocht alles goed blijven gaan) en dan mag ook iedereen het weten !
Wij willen het geslacht waarschijnlijk ook weten. En ik ben wel benieuwd wanneer jullie allemaal gaan vertellen dat je zwanger bent! Bij hoeveel weken of hoe doen jullie dat?
We zijn vandaag bij de verloskundige geweest Bloeddruk was netjes, 110/70 maar ik moet wel in het ziekenhuis bevallen.. maar dat wilde ik ook graag Ivm vorige bevalling en het vele bloedverlies. Moet nu bij voorbaat al aan infuus en krijg gelijk na de bevalling allerlei spuiten Maar het mag wel onder begeleiding van mn eigen vk als er niet meer complicaties zijn dan dit
Wat hebben jullie weer veel geschreven dames! Zie heel veel mooie echo s voorbij komen, kan niet wachten totdat ik maandag weer mag! Wordt wel weer een inwendige echo dat vind ik wat minder, maar ja het is niet anders ben allang blij dat we weer even mogen spieken Ik heb hier ook nog een zoontje van 9 maanden rondkruipen, maar die kan zichzelf gelukkig heel goed bezig houden. Hij rent veel rond in zijn loopstoeltje en kruipt heel veel spelend door de kamer. En daar word hij dan weer zo moe van dat hij iedere middag een lang slaapje doet, en dat vind mama prima want die slaapt gewoon mee. S nachts begint hij gelukkig ook door te slapen en dat scheelt al een zee aan rust. 1 dag in de week gaat hij naar mijn moeder en dan werk ik wat achterstallig huishouden bij.We blijven gewoon lekker aanklooien gaat prima zo
Zo hebben wij het vorige week aan de kids verteld en deze foto staat sinds gisteren op fb. De familie hebben we het persoonlijk verteld.
Dat is wat ze zeiden bij het maken van een nieuwe afspraak, hoop een beetje dat ze zich vergist hebben. Maar we zien het wel