Oh ik zou het ook t liefst al aan iemand vertellen hihi, maar ik doe het niet. Ons geheimpje is ook wel leuk om even te bewaren
Welkom nieuwe zwangeren . Ik blijf onder de indruk van wat die 2mm baby teweeg kan brengen fysiek. Bij die andere zwangerschappen niet zo'n last van gehad, dus geef ik voor het gemak de genen vd vader de schuld . Mijn borsten lijken vandaag wel op hol te slaan, steken en opgeblazen, niet normaal. Hopelijk stopt dat snel, haha!
Ik zou een jongetje krijgen volgend de kalender. Hier alleen last van opgeblazen gevoel in de avond En ochtends hele erge rommelende darmen. En kan minder eten door de volle gevoel
ik heb sinds vandaag ook al enkele keren diarree gehad sorry voor de onsmakeljke informatie . de dagen hiervoor moeilijker gehad om naar toilet te gaan en vandaag echt diarree en de misselijkheid is ook dagelijks aanwezig gisteren het ergst vandaag is het weer iets beter...
Vandaag erg moe en beetje vaag misselijk gevoel.. Niet gevoel dat ik moet overgeven, maar op de achtergrond merk ik toch constant misselijkheid.. Voel me gewoon slapjes!
Hier tot nu toe allemaal dezelfde klachten als bij mijn dochter. Zwangerschap van zoontje was heel anders! En voor mijn gevoel is het nu ook een meisje.. We zullen het zien.
Ohw Sparky, ik heb trouwens 14/10 eerste echo bij de gyn en 22/10 een 2e echo en eerste controle bij de VK (sorry, ik ben een ramp in die lijsten aanpassen...)
Hier heel erg een benauwd gevoel, kan me niet meer herinneren of dat bij nr 1 ook zo was. Herken wel de vermoeidheid en zere borsten die heb ik beide weer. Ik moet de vk nog bellen, denk dat ik daar nog een weekje mee wacht. Ben heel benieuwd over hoe het allemaal deze keer gaat. Inmiddels is er bij mij een gen afwijking vastgesteld en heb geen idee of dit invloed gaat hebben op de opvolging van de zwangerschap. Hoop dat ik gewoon bij de vk mag
Gefeliciteerd nieuwe dames. Wow een mooie buik voorbij zien komen. Volgens de kalendar zouden we weer een meisje krijgen. Bosten zijn gevoelig maar vooral als ik in de avond me bh uit doe dan lijkt het net of ze ff bij moeten komen daarna is het gewoon te doen. Hier ook opletten met strakke kleren. Hier weten de ouders het een twee goede vrienden.en clubje waar io van dr vorige keer nog contact heb.
Haha grappig! Hier zou het volgens de kalender een jongen worden 😃 Ga zo ook maar de VK bellen, kan het maar vast gepland hebben!
Hoera! Hcg was nu 431, bijna verdubbeld in iets minder dan 48u. Later meer maar ben nu weer iets gerustgesteld.
Hier volgens de kalender ook een meisje & 2 pendels zeggen ook een meisje... mijn grootmoeder heeft een hele tijd terug ook gezegd dat ons eerste kindje een meisje gaat zijn. Ze heeft alle kleinkinderen juist gehad dus ga er bijna in moeten geloven Mijn man heeft het tegen zijn collega verteld dat we zwanger zijn. Voor de rest weet nog niemand het omdat we het toch graag tegen hun persoonlijk willen vertellen en niet over skype... Eind oktober een tripje naar huis gepland
Goed nieuws ligero! Hopelijk volgt er nog meer goed nieuws! Hoop dat ik echt ff off day heb en dat dit niet dagelijkse prik gaat worden! Wat ben ik moe zeg! Net nog even weer anderhalf uur geslapen! Voel me nu wel weer iets beter.. Morgen moet ik van 8 tot kwart voor 4 lesgeven, dat ga ik nooit trekken als ik weer zo moe ben als vandaag! :s