1 t/m 15 juni 2015 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door derdebaby, 20 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Ja namen zijn heeeel lastig. Helemaal met zo'n lastige vent als die van mij :p hij vindt alle meisjesnamen te lief, te zoetsappig, niet stoer genoeg. Jongensnaam zijn we al over uit.
     
  2. MamaIII

    MamaIII Bekend lid

    29 sep 2014
    700
    0
    16
    Vrouw
    Hier is de jongensnaam ook al zo ongeveer een feit, al wil ik wel een reserve naam aangezien ex en ik dezelfde smaak hebben en hij in dezelfde periode ook een baby krijgt. Voor een meisje is het moeilijker... Gelukkig hoef ik het niet eens te worden met iemand:D *alles positief bekijken, haha*
     
  3. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Jeeeeej!

    Moooie echo gehad. Kleine 40mm en op 11 weken gezet. Officieel niet mogelijk want zou nu qua eisprong 10+3 moeten zijn en als ik 11 weken terug reken had ik op 4 dpo positief getest en dat kan dus niet. Maar met dochter had ik dit ook. Groeide gewoon wat harder.
    Hartje weer gehoord en kleintje lag te slapen denk ik want lag lekker stil.

    Ben verliefd!!!
     
  4. jolan0

    jolan0 Bekend lid

    8 dec 2011
    797
    0
    0
    NULL
    NULL
    wat een mooie echo's! genietse hoor! En wat leuk dat sommige al het hartje te horen hebben gekregen!

    Over namen hebben we het helemaal nog niet gehad. Ik heb wel een meisjesnaam in mijn hoofd, maar heb die nog nooit aan mijn man bekend gemaakt. Ik ben erg benieuwd wat hij ervan vind!
    Toen ik zwanger was van mijn zoon wisten we niet van te voren wat het zou worden, maar ik had zijn naam al jaren in mijn hoofd. De meisjesnaam die we bedacht hadden vond ik tijdens het bevallen helemaal niet mooi meer. Was even in paniek, want ik wilde de naam echt niet, maar mijn gevoel zei steeds het wordt een jongen en dat is ook zo geworden. Dus wie weet is dit een voorbode dat het een meisje wordt? (maar eerlijk gezegd heb ik nog geen gevoel erbij)

    Hebben jullie het inmiddels al aan iedereen verteld? Gister heb ik het aan mijn zus verteld. Op mijn ouders en manager na, probeer ik het nog even geheim te houden, maar heb wel het idee dat iedereen het allang aan me ziet.
     
  5. Emmie83

    Emmie83 Bekend lid

    14 jul 2010
    679
    0
    0
    Hoi dames! Ik ben er ook nog hoor! :D
    Anderhalve week niet online geweest. Veel te doen gehad, weekend weg, uitje van mijn werk enzo. En verder voel ik me sinds afgelopen weekend weer slechter elke keer. Maar kan ook komen door het weekend weg. Toch wel aardig wat gedaan daar en niet echt goed geslapen.

    Ik heb maar 2 pagina's terug gelezen. 25 pagina's lezen vond ik iets te veel haha!
    Ik zal wel dat er wat is toegevoegd aan de lijst, voeding en plaats van bevalling. Voor mij is dat: ziekenhuisbevalling en voor alsnog borstvoeding De borstvoeding bij zoonlief ging heel dramatisch, met veel pijn en drama. Dus ik riep altijd dat ik het nooit meer zou doen. Maar ik wil het toch weer proberen. Met de vk al afspraken gemaakt dat we veel eerder stoppen, mocht het weer hetzelfde gaan. En zij gaat me daar ook echt in steunen.

    Namen zijn wij nog helemaal niet bezig geweest. Eerst maar eens zien wat het geslacht is.

    Ik voel me, zoals ik net zei, helaas de laatste week weer slechter. Weer misselijker en sneller moe. Pfff, ik ben er zo klaar mee.
    Ik heb nu ook sinds woensdag een stekend gevoel door mijn bil naar mijn been. Dat had ik bij mijn zoontje in het begin en einde van de zwangerschap ook. Niet fijn.

    Bij ons weet nog niet iedereen het. Mijn directe collega's wel. Ik wil verder toch wel wachten tot de 12 weken. Zeker omdat ik ook pas op 25 november mijn eerste echo krijg. Ik moet echt opletten welke shirts en truien ik aantrek. De meeste zitten nu al te strak en laten duidelijk mijn buik zien. Ik heb continue het idee dat iedereen het ziet, haha!
    Vandaag vrij en ik heb gewoon maar een trui uit de kast getrokken, maar die zit elke keer halverwege mijn buik. Hij kruipt op :D
     
  6. Itsmemarrie

    Itsmemarrie Bekend lid

    15 jan 2012
    958
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mama 3 goed te horen dat je voor jezelf kiest. Wel naar dat je je zo beroerd voelt.

    Mooie echo's zie ik weer. Leuk, leuk.

    Namen, zal zo even stemmen sparky. Wij zijn er al over uit. Erg fijn. Geeft me veel rust.

    Vandaag bij de gyn geweest. Echt zinloos. Konden me niets vertellen over de risio's etc. Voor alsnog wil ik gewoon lekker hier in gouda bevallen. Even nog wel afwachten wat de cardioloog gaat zeggen 5 dec.
    Verder heb ik 16 jan mijn 20 weken echo in het lumc waar ze het hartje extra gaan controleren.
     
  7. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Ik ga de lijst bijwerken
     
  8. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    ♥♥♥ 1 t/m 15 juni 2015 mama's ♥♥♥

    ....uitgerekende datum....

    30 mei
    ♥ Wendy9 - 1e kindje - bv - zh

    1 juni
    ♥ Saby - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Samster -1e kindje - bv - zh
    ♥ Woman1988 - 1e kindje - bv - zh


    2 juni
    ♥ Aliesje - 2e kindje - bv - th
    ♥ Mama3 - 4e kindje - bv - th
    ♥♥ Daantjuh85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Pukske - 1e kindje - ?? - ??

    3 juni

    ♥ Willie85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Coon - 2e kindje - bv - zh

    ♥ Liyah - 3e kindje - bv - th

    4 juni
    ♥ happy mams - 2e kindje - fv - zh

    5 juni
    ♥ Sparky - 3e kindje - fv - th


    6 juni
    ♥ Avocadotje - 2e kindje - bv - zh
    ♥ Eenwens - 2e kindje - fv - zh
    ♥ Ligero - 2e kindje - bv - ??

    7 juni
    ♥ Babylove85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ SarinaS - 1e kindje - bv - zh


    8 juni
    ♥ B0otjuh - ?e kindje - fv- zh

    ♥ Born to be mam - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Itsmemarrie - 2e kindje - fv - zh

    9 juni
    ♥ Eef84 - 2e kindje -
    bv - th
    ♥ Dymphna - 1e kindje - ?? - ??

    ♥ Ukkieuk - 4e kindje - bv - zh

    10 juni
    ♥ Giegel1989 - 2e kindje - bv - zh


    11 juni
    ♥ Jolan0 - 2e kindje - bv+fv - zh


    12 juni

    13 juni

    14 juni
    ♥ Menneh - 1e kindje - fv - zh

    Bren87 - 1e kindje - bv - ??
    ♥ MamavanIsabel - 2e kindje - bv - th
    ♥ xMiekjuhx - 2e kindje - bv - ??
    ♥ Liefschaapje - 2e kindje - bv - ??
    ♥ Williewortel - 5e kindje (waarvan 1 engelenmeisje) - bv - th

    15 juni
    Emmie83 - 2e kindje - bv - zh


    Sterretjes:
    Derdebaby, MWW, Lolababy, Dubbeltje, ButterflyNova, Happy zwanger, Nelta, Mamalove2014, Annekeruiter85

    Afspraken:

    November


    17 Coon - afspraak vk
    17 B0otjuh - Termijnecho
    17 Sparky - Termijn echo 4e echo vk
    18 Mama3 - Termijnecho
    18 Saby - 3e echo
    18 Liefschaapje - Termijnecho vk
    18 Samster - Termijnecho
    19 Aliesje - nekplooimeting
    20 Yaraa - Termijnecho vk
    20 Giegel1989 - termijnecho vk
    20 Woman1988 - Controle vk
    21 Daantjuh85 - Termijn (4e) echo Gyn
    22 SarinaS - 2e echo gyn
    24 Dymphna - gyn
    24 Mama3 - controle vk
    24 Williewortel - Termijnecho
    24 Menneh - termijnecho vk

    25 Bren87 - Termijnecho vk
    25 Emmie83 - Termijnecho
    25 Ligero -Intake vk
    25 Babylove 85 - 2de echo Gyn
    25 Wendy9 - echo prenatal

    26 Eef84 - nekplooimeting
    26 Mamavanisabel - termijnecho
    28 Ukkieuk - echo

    28 Emmie83 - controle vk

    December

    01 Eenwens - Controle VK
    01 Happy mams - nekplooimeting

    01 Liyah - nekplooimeting
    04 Wendy9 - controle vk
    05 Samster -
    geslachtsbepaling
    05 Aliesje - controle vk
    09 xMiekjuhx - echo vk

    10 Eef84 - controle vk
    11 Itsmemarry - controle vk
    13 Babylove85 - geslachtsbepaling
    15 ukkieuk - echo
    22 Sparky - geslachtsbepaling

    Januari

    16 Itsmemarry - 20 weken echo
    20 Born to be mom - 20 weken echo

    Wil je ook op de lijst of wil je een afspraak doorgeven, vermeld dan even de gegevens in kleur in je berichten. Dan wordt het aangepast.
     
  9. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Over de lijst: Ik heb de geslachten weggehaald. De hartjes gaan de kleur roze en blauw krijgen bij het geslacht. Alleen een algemene vraag, welke kleur hartje willen de dames die niet het geslacht willen weten?
    Verder wat aanpassingen gedaan in de opmaak van de afsprakenlijst en dingen afgekort.

    Vertellen, hier weten de meeste naasten het wel. Binnenkort gaat het op facebook voor de rest.
     
  10. Itsmemarrie

    Itsmemarrie Bekend lid

    15 jan 2012
    958
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lijst is mooi duidelijk zo sparky. Top!
     
  11. Itsmemarrie

    Itsmemarrie Bekend lid

    15 jan 2012
    958
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat vinden jullie hiervan als fb aankondiging?
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      27,5 KB
      Weergaven:
      0
  12. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    Leuk Marrie!! Lief zoontje ook :D
     
  13. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Leuk Marrie! Wat een lekker guitig koppie. Wij maken het vanavond bekend op facebook. Spannend!

    Zag een mooie echo ook voorbij komen van Sparky, leuk hoor!

    Namen; ik heb wel wat gebrainstormd en ook een topig geopend om ideetjes op te doen. Manlief heeft er nog niet over nagedacht en wil dat ook pas doen als we het geslacht weten. Ach ik heb er ook geen haast mee, de naam van onze dochter hebben we ook pas heel laat besloten en tijdens de bevalling was ik nog aan het twijfelen. Uiteindelijk heeft ze twee namen gekregen.
    De naam die wij daarvoor al jaren in onze gedachten hadden is het toen niet geworden omdat ik het gevoel had dat die naam te liefelijk was voor dit meisje. En dat blijkt ook zo te zijn. Dat is nog steeds mijn favoriete naam maar toch ben ik blij dat we die naam niet aan haar gegeven hebben. Ze heeft nu een stoere naam en is ook een stoere meid. Voor een jongen vind ik het nu lastig, voor een meisje heb ik al veel ideetjes. Maar de beslissing zal waarschijnlijk pas weer heel laat vallen.
     
  14. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Marrie, leuk!!

    Bekendmaken zou ik het liefst vandaag doen, maar 1 van vriend zijn kamaraden zit ook op facebook en weet het nog niet. Hij wilt het eerst hem vertellen en ziet hem volgende week pas. Pfff ik heb daar zo geen geduld voor!
     
  15. Giegel1989

    Giegel1989 Actief lid

    17 jul 2012
    350
    0
    16
    Opticien
    Drenthe
    Hier weet iedereen het al. Mjah, ik kon moeilijk gaan liegen over waarom ik in het ziekenhuis lag. Vind het vooral jammer dat ik het mensen niet zelf heb kunnen vertellen. Mijn collega's bijvoorbeeld, mijn werkgever heeft het verteld toen ik in het ziekenhuis lag.

    Hartjes voor de verrassingen zou ik 💚lime-groen maken. Mooie neutrale kleur😉
     
  16. MamaIII

    MamaIII Bekend lid

    29 sep 2014
    700
    0
    16
    Vrouw
    Hier zijn al heel wat mensen op de hoogte (nu ook alle 3 de kids!), maar dinsdag na de echo gaat het nieuws echt de wereld in.

    Mijn dochter plaatste vorige week op FB dat ze weer grote zus wordt, dit mbt de baby van papa+vriendin. Dinsdag wil ze zoiets nog eens doen, ook met echofoto en dan mij daarin taggen. Wel erg schattig: 'mama, ik ga er wel wat meer bijschrijven, want mensen mogen wel weten hoe blij wij zijn met deze baby ondanks dat D. het af laat weten!' (Vind het delen op FB wel heel spannend wbt hem, we hebben veel gemeenschappelijke vrienden en de mensen vanuit zijn kant, weten echt nog van niks. Ook zijn ouders/broers niet...).
     
  17. Dymphna

    Dymphna Actief lid

    9 okt 2014
    141
    0
    0
    Ik wil me even afmelden op het forum.
    Het hartje is gestopt met kloppen bij 8+3.
    De 24ste heb ik een afspraak bij de gyn.

    Geniet van jullie zwangerschap allemaal.

    Liefs
     
  18. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Dymphna, jeetje wat heftig. Heel veel sterkte!
     
  19. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    ♥♥♥ 1 t/m 15 juni 2015 mama's ♥♥♥

    ....uitgerekende datum....

    30 mei
    ♥ Wendy9 - 1e kindje - bv - zh

    1 juni
    ♥ Saby - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Samster -1e kindje - bv - zh
    ♥ Woman1988 - 1e kindje - bv - zh


    2 juni
    ♥ Aliesje - 2e kindje - bv - th
    ♥ Mama3 - 4e kindje - bv - th
    ♥♥ Daantjuh85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Pukske - 1e kindje - ?? - ??

    3 juni

    ♥ Willie85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Coon - 2e kindje - bv - zh

    ♥ Liyah - 3e kindje - bv - th

    4 juni
    ♥ happy mams - 2e kindje - fv - zh

    5 juni
    ♥ Sparky - 3e kindje - fv - th


    6 juni
    ♥ Avocadotje - 2e kindje - bv - zh
    ♥ Eenwens - 2e kindje - fv - zh
    ♥ Ligero - 2e kindje - bv - ??

    7 juni
    ♥ Babylove85 - 1e kindje - bv - zh
    ♥ SarinaS - 1e kindje - bv - zh


    8 juni
    ♥ B0otjuh - ?e kindje - fv- zh

    ♥ Born to be mam - 1e kindje - bv - zh
    ♥ Itsmemarrie - 2e kindje - fv - zh

    9 juni
    ♥ Eef84 - 2e kindje -
    bv - th
    ♥ Ukkieuk - 4e kindje - bv - zh

    10 juni
    ♥ Giegel1989 - 2e kindje - bv - zh


    11 juni
    ♥ Jolan0 - 2e kindje - bv+fv - zh


    12 juni

    13 juni

    14 juni
    ♥ Menneh - 1e kindje - fv - zh

    Bren87 - 1e kindje - bv - ??
    ♥ MamavanIsabel - 2e kindje - bv - th
    ♥ xMiekjuhx - 2e kindje - bv - ??
    ♥ Liefschaapje - 2e kindje - bv - ??
    ♥ Williewortel - 5e kindje (waarvan 1 engelenmeisje) - bv - th

    15 juni
    Emmie83 - 2e kindje - bv - zh


    Sterretjes:
    Derdebaby, MWW, Lolababy, Dubbeltje, ButterflyNova, Happy zwanger, Nelta, Mamalove2014, Annekeruiter85, Dymphna

    Afspraken:

    November


    17 Coon - afspraak vk
    17 B0otjuh - Termijnecho
    17 Sparky - Termijn echo 4e echo vk
    18 Mama3 - Termijnecho
    18 Saby - 3e echo
    18 Liefschaapje - Termijnecho vk
    18 Samster - Termijnecho
    19 Aliesje - nekplooimeting
    20 Yaraa - Termijnecho vk
    20 Giegel1989 - termijnecho vk
    20 Woman1988 - Controle vk
    21 Daantjuh85 - Termijn (4e) echo Gyn
    22 SarinaS - 2e echo gyn
    24 Dymphna - gyn
    24 Mama3 - controle vk
    24 Williewortel - Termijnecho
    24 Menneh - termijnecho vk

    25 Bren87 - Termijnecho vk
    25 Emmie83 - Termijnecho
    25 Ligero -Intake vk
    25 Babylove 85 - 2de echo Gyn
    25 Wendy9 - echo prenatal

    26 Eef84 - nekplooimeting
    26 Mamavanisabel - termijnecho
    28 Ukkieuk - echo

    28 Emmie83 - controle vk

    December

    01 Eenwens - Controle VK
    01 Happy mams - nekplooimeting

    01 Liyah - nekplooimeting
    04 Wendy9 - controle vk
    05 Samster -
    geslachtsbepaling
    05 Aliesje - controle vk
    09 xMiekjuhx - echo vk

    10 Eef84 - controle vk
    11 Itsmemarry - controle vk
    13 Babylove85 - geslachtsbepaling
    15 ukkieuk - echo
    22 Sparky - geslachtsbepaling

    Januari

    16 Itsmemarry - 20 weken echo
    20 Born to be mom - 20 weken echo

    Wil je ook op de lijst of wil je een afspraak doorgeven, vermeld dan even de gegevens in kleur in je berichten. Dan wordt het aangepast.
     
  20. Saby

    Saby Fanatiek lid

    27 sep 2014
    1.475
    1.219
    113
    Aah nee 😔 veel sterkte
     

Deel Deze Pagina