Vervelend die onzekerheid Roosje. Hopelijk is het snel vrijdag voor je. Mooie echo Veenbaas! Lekker genieten nu!
Hier vandaag 3e echo gehad en kreeg het voor de 3e keer warm van dat mooie knipperlichtje haha *Verliefd*
Mooie echo! Ik mag volgende week ook voor de 2e keer. Wil iemand die datum erop zetten? 26-10 2e echo en 27-10 intake Vk. Ik lees alles wel mee, maar er zijn soms zoveel nieuwe berichtjes.. Hoop op nog veel meer mooie echo's van iedereen!
Ik kan nu nog niet veel over de vermoeidheid zeggen.. Ben wel snel moe maar ik slaap wanneer ik wil slapen straks met werken na de vakantie zal ik het wel merken
Ohh vandaar! Nou ik geef je groot gelijk hoor, zou het ook zo willen als ik jou was! Fijn dat ze daar niet moeilijk over doen .
Hier is het bloedverlies gestopt. Alleen nog beetje bij beetje roze afscheiding. Hoop dat ik morgen niet meer bloed
@veenbaas: prachtige echo! En ik las over nog een goede echo: fantastisch!! Voor alle dames in onzekerheid draaien mijn duimen. Hier echt heel veel last van kwaaltjes. Ik ben heel moe en ben heel de dag zo ontzettend misselijk... herken dit helemaal niet van mijn vorige zwangerschappen zo heftig... Morgenvroeg onze echo. Heel spannend! Ik laat sowieso weten hoe het is gegaan maar een foto kan eerst niet want heb een paar dagen de laptop niet en dus alleen telefoon... En dat krijg ik niet voor elkaar vrees ik. Goede nacht allemaal dames!
Gisteravond wel moe maar door de zenuwen van vandaag terug naar huis de de VK lastig in slaap komen.. Ik lag deze keer ook pas na 11 uur.. En nog ben ik half 6 wakker, nou maar hopen dat ik in het vliegtuig wat slaap
Idd lekker in het vliegtuig slapen meid! Ik heb nachtdienst dus ben de hele nacht al de hort op 😒 zo vermoeiend
Lekker slapen in het vliegtuig. En morgen heb je je echo toch ! Spannend , maar gaat vast helemaal goed komen
Hoi meiden, ik hoop dat alles goed gaat met jullie?! Ik wil Theemuts02 ,Disneymama88 en Lieflief veel plezier wensen bij hun echo's Iertje en Pompeloesje succes met de intake. Liefs
Thanks justthe3ofus! Gaat vast wel goed komen!! Man wat schommelt het hier met symptomen, zondag bijna geen zware borsten meer en gisteren en vandaag weer wel, gisterochtend niet misselijk bij het wakker worden en nu weer wel!!
Sorry meiden dat ik al effe niet gereageerd heb. Maar vind het een beetje moeilijk om hier te komen lezen. Iedereen heeft al een echo en ik moet nog 2 weken wachten. De schrik zit er ook in dat er iets mis is aangezien ik ook al een mk achter de rug heb. Is mss wat kinderachtig maar wrees dat dat mijn hormonen nu even zijn die het van mij over nemen. 😞 Voel me ook zeer beroerd en heb het veel moeilijker dan bij de zwangerschap van mijn dochter. Voor iedereen die al een echo heeft toch veel succes gewenst!