Moet je niet persoonlijk aantrekken joh. Zo ik al zei iedreen kan later de tijd van zelf terug. Je bent niemand uitleg verschuldigd. Iedreen beleeft zijn zwangerschap anders.
Hey.. Niet positief. Hartje is te traag. Ze wilde er eerlijk over zijn. Er kunnen wonderen bestaan dat het toch goed gaat komen, maar op dit termijn verwacht ze dat niet.. De 24ste weer een echo, maar ze verwacht slecht nieuws.
Ow jeetje toch! Weet niet goed wat ik moet zeggen! Ik ga nog harder duimen zo dat er op de 24ste een mooie goed kloppend hardje te zien is.
Nee dat meen je niet...! Dit had ik ff niet zien aankomen zeg. Hoeveel hartslag en pm waren het? Want het moet rond de 150 zitten toch? Shit zeg...en de groei?
Je hoeft je hier zeker niet voor te verontschuldigen! Iedereen is er natuurlijk vrij in en misschien komt een ander hier later wel minder! Ik kan goed begrijpen dat je jezelf gek maakt als je van alles leest en het zelf anders ervaart of de symptomen niet hebt! Succes!
Ah nee meid toch! Die zag ik niet aankomen.. weet ook effe niet goed wat ik moet zeggen.. heel hard duimen dat het goed komt! Sterkte!
@Libra89 Mee eens. Doe wat goed voelt. Ik heb voordat ik twee kinderen kreeg ook een miskraam gehad en ik sta ook niet te poppelen om het aan mensen te vertelen. Met mijn zoon vertelde ik het pas met 16 weken en met mijn dochter ook dan pas. Ik kan me niet voorstellen dat ik het eerder ga vertellen als het niet hoeft.
@kleintje85 wat naar!! Kan het niet zijn dat het net is gaan kloppen? Dat je net een dag of 2 te vroeg bent?
Kleintje... wat naar! Dat was ff niet de bedoeling. Hopelijk de 24e beter nieuws. Hou je haaks. Ik lees wel alkes naar reageer ook niet vaak. Ik heb net een goede echo gehad. Hartje klopte heel mooi. Alkes zag er voor nu goed uit.
@kleintje85 jeetje wat verdrietig, vind het echt heel erg voor je heel veel sterkte en hopen op een wonder.
Maar hoe weten ze dat het hartje te langzaam gaat? Voor diegene die een echo hebben gehad, hebben ze bij jullie gekeken hoe snel het allemaal ging? Bij mij niet.
Net thuis van de echo en een kloppend hartje gezien! Zag er goed uit. Niet echt iets te zien of de foto.
Ze zei.. Ik kan wel mooi weer gaan spelen, mooie verhalen vertellen, maar dan zou ik liegen. Ze wilde eerlijk zijn, dat het er voor nu niet goed uitziet.
Oh wat verdrietig... Wel super fijn dat je over vijf dagen alweer mag voor een echo. Hopen op een wonder! Knuf!