1 t/m 15 maart 2016 mamma's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Izi, 24 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arikla

    Arikla Actief lid

    8 jul 2015
    116
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ja, dat heb ik ook. Ik geef heel moeilijk over, ik hou het tegen. Gelukkig heb ik mijn momenten dat ik wel wat eet, maar niet met smaak. Heel lastig. Heb je ook dat je wel een hongergevoel hebt maar nergens zin in heb?
     
  2. Arikla

    Arikla Actief lid

    8 jul 2015
    116
    2
    18
    NULL
    NULL

    Pfff, moet echt niet denken aan al het eten nu http://www.zwangerschapspagina.nl/images/smilies/wink.gif

    Ik slaap heel veel. Vandaag ziek gemeld.
     
  3. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    E1ke wat een heftige dag! Hou je lekker rustig vandaag!

    Die berekening wijkt wel vaker af, want een eisprong zegt ook niet alles, het kan vroeg of laat innestelen en het kindje kan net wat harder of minder hard gegroeid zijn. Ze gaan altijd uit van de datum bij de termijnecho, aangezien weinig baby's toch precies op die datum worden geboren is dat ook niet zo super belangrijk.

    Ik dacht ook dat ik goed ging slapen, maar helaas. Komende dagen het aan iedereen vertellen, ik vind het blijkbaar heel spannend hihi

    Ik heb al een aantal meiden hier even niet gezien, gaat het allemaal goed? Mamalap, turkssnoepje?
     
  4. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38

    Ja dan krijg ik trek maar zodra ik alleen maar aan eten denk word ik misselijk. Maar ik las op inet dat je geen auto mag rijden met die medicijnen dus ik blijf wel misselijk :p

    E1ke fijn dat je weet waar het bloeden vandaan komt. En gelukkig hoeft je dochter niet direct een transplantatie nodig.

    Sahi fijn dat je moeder goed reageerde:)

    Yummy hoe is het met je dochter ?
     
  5. Arikla

    Arikla Actief lid

    8 jul 2015
    116
    2
    18
    NULL
    NULL
    Elke, wat een vermoeiende, spannende dag. Wel fijn dat je nu weet wat het is. Hopelijk heb je goed en gerust kunnen slapen:).

    Wat een mooie echo's weer die voorbijkomen! Krijg er ook zin in. Dan wordt de band met de baby denk ik wel sterker he?

    Is Turkssnoepje niet op vakantie? Weet niet zeker hoor. Er zijn er wel een paar op vakantie. Maar onthoudt ook soms niet wie.

    Oke, dus de berekening van de verloskundige is heel precies. Ben benieuwd of ik dan nog naar voren of achteren gezet wordt.
     
  6. turkssnoepje

    turkssnoepje Actief lid

    19 apr 2014
    380
    6
    18
    Goedemorgen!

    KleineM ,ik ben er gewoon hoor maar lees heel stilletjes mee en heb wat minder behoefte aan reageren.

    Zie heel veel mooie echos voorbijkomen, proficiat iedereen. E1ke, fijn dat een donor nu niet direct nodig is. En wat vervelend van je bloedingen maar gelukkig heb je nu duidelijkheid waar het vandaan komt.

    Shibainu ik heb ook last van pukkeltjes 😦 inderdaad goed verzorgen verder kan je niks doen.

    Smeren julie eigenlijk al met een smeersel om striemen te voorkomen? Ik las hoe eerder je begint hoe beter. Ervaringen?

    Ik ga volgende week voor de termijnecho, waar ik nog steeds geen afspraak voor heb omdat het afsprakensysteem van het ziekenhuis eruit ligt... Lekker handig, gister mn man er heen geweest met als gevolg knallende ruzie met hem hierover, gelukkig snachts weer goed gemaakt maar zat er even helemaal doorheen. Vind die afspraken ook zo spannend!

    Verder succes voor iedereen met komende echos, controles, testen etc. Vanaf nu zal bij de meeste de misselijkheid en andere symptomen ook verminderen dus fijn! En oh als ik een tijdje niet reageer ben ik er gewoon haha 😋😘
     
  7. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    Ah daar ben je weer, gezellig!
    Dat smeren, ik wil niemand bang maken, maar ik heb me rot gesmeerd de vorige zwangerschap en ik heb striemen van hier tot tokyo. Ik schaam me er totaal niet voor, maar de vk wil het wel in de gaten houden of dat goed blijft gaan, t zijn flinke scheuren onderhuids.
    Het ligt echt aan je aanleg, je huidstructuur en of je nu al fors bent of niet.
    De vk zei dat smeren weinig doet, omdat je dat uitwendig doet en het gaat juist om het bindweefsel onder je huid dat invloed heeft erop.
     
  8. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Ikdus: Het gaat elke dag beter met mijn dochtertje gelukkig!
    Wel is de huid onder haar voeten erg dun waardoor het soms knapt/scheurt en gaat bloeden. Heel vervelend, maar volgens de artsen kun je hier weinig aan doen. Vrijdag weer controle en dan horen we het behandelplan ivm littekens.

    Striae: Helaas hier ook ervaren dat smeren niet het verschil maakt.
    1e zwangerschap heb ik nooit gesmeerd, maar kreeg ik geen enkel streepje.
    2e zwangerschap wel gesmeerd (kreeg destijds een tip om dat te doen), maar helaas: striae op mijn benen en een klein beetje bij de zijkant van mijn buik.
    Die zie je overigens bijna niet meer dus ik vind het wel prima.

    Mijn dochtertje zei gisteren: "Heeee je buik! Zit er een baby in ofzo? Of een vogeltje? Bij de dokter zag ik een vogeltje!" Ze was mee naar de laatste echo en zat lekker te spelen, maar heeft dus blijkbaar toch iets meegekregen haha. Inmiddels is ze het alweer vergeten geloof ik.
    M'n buikje verbergen wordt wel moeilijker merk ik.
    Op mijn werk is er een strikte dresscode dus het is echt lastig qua kleding.
    Zijn jullie al aangekomen? Door de groei van mijn buik dacht ik wel aangekomen te zijn, maar tot dusver ben ik 63,3 terwijl ik voor onze vakantie (6 weken geleden) 63 kilo was. Heeeel klein beetje aangekomen dus.
     
  9. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Graag gedaan hoor. . Daar zijn we niet ook voor elkaar steunen wanneer iemand het even wat moeilijker heeft! ! Dikke knuffel...

    En de dag is om! Jeeeeee!
     
  10. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Heb nu ook getemperatuurd en eisprong was 15 juni dus weet uitgerekende datum ook precies. Bij zoontje zelfde, volgens mijn berekening (dmv eisprong) was uitgetelde datum 15 juni (ja toevallig 5 jaar later exact op die dag baby nummer 2 hihi). Volgens de echo's was uitgetelde datum 22 juni, heb die toen ook aangehouden voor het geval ik over tijd zou zijn of zo, dan duurt het extra lang. Maar exact 15 juni om 23u30 braken mijn vliezen, kwartier later begonnen de weeën. Dus volgens eisprong gewoon exact op tijd! Bij deze hou ik dus gewoon eigen datum aan. Vorige echo was het nog juist, zullen wel zien of het nog zou veranderen of niet. Maar daar trek ik me niks van aan ;)
     
  11. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.162
    1.395
    113
    Vrouw
    België
    Hier ook pukkels. En haar dat niet wil meewerken.. normaal stijl ik ze, nu gewoon krullen omdat ze anders na een half uur toch al weer aan het krullen gaan. Voor het eerst in 8 jaar! Vervelend.. maar oké :D

    Nog steeds vaak slecht hier, die hitte kan ik ook absoluut niet verdragen. Moet vanaf donderdag weer aan het werk, hopelijk lukt het en anders weer ziek laten schrijven. Lijkt nu alsof heten nooit zal stoppen, maar hopelijk doet het dat wel!

    Sahi mooie echo!

    Kat veel plezier met die van jou vandaag!

    Suus had jij nog geen enkele echo gehad nu? Wat spannend dan morgen!! Knap dat je zoveel geduld hebt haha ik zou het iet kunnen :p
     
  12. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Hè dames! Ik lees ook nog mee, maar zelf weinig te melden. Amper symptomen, had ik bij dochter ook niet dus volledig normaal voor mij.
    Nu wel wat zenuwen voor morgen.

    Meisje ik ben ook heel benieuwd welk termijn er morgen uitkomt. Weet mijn eisprong ook 100% zeker. Zelfde datum als jou. In brief van gynaecoloog staat ook precies die datum. Morgen weet ik het.

    Veel mooie echo's voorbij zien komen. Gefeliciteerd allemaal. :D
     
  13. Shibainu25

    Shibainu25 Actief lid

    9 apr 2015
    201
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja hier ook ja met t haar pfff, ik heb dan normaal mooi dik haar met slag erin maar als ik me haar heb gewassen, is t nog mooi maar eind vd dag is t gelijk slap,dun,,,vettig, alsof ik t een paar dagen niet heb gewassen grrrgr;) pukkels vind ik nog t ergst ;) maaja ben allang blij dat ik niet heb hoeven spugen of ontzettend misselijk ben geweest. Nog wel ontzettend moe, gister middag had ik gewoon moeite om mn ogen open te houden haha:D

    Meisje89 hopelijk voel je je gauw beter! Vervelend zo!

    Dames die vandaag echo hebben succes! Lekker van genieten,
    suus jij mag morgen dan eindelijk! Spannend spannend! :D:D


    Vd rest ben ik t allemaal kwijt..
     
  14. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Fijn dat je 'goed' nieuws hebt gehad E1ke van je dochter! En fijn dat je nu weet wat het bloed vandaan komt. .. maar lijkt me toch wel schrikken elke keer!sterkte met alles en dikke knuffel!

    Ja ik heb nog geen 1 gehad Meisje89 .... omdat ik geen medische redenen had vonden ze het niet eerder nodig volgens mij. .. maar ik ben nu wel klaar met wachten hihi. .. Hoop dat morgen de termijnecho is! !!

    Haar... mijn haar is zo ontzettend droog. .. bleg. .. niets aan daarnaast gids ook erg droog in mijn gezicht. .. Dus extra smeren!

    Smeren buik Ik smeer al een tijdje net mama olie van de kruidvat! Geen idee of het helpt maart voelt wel lekker zacht hihi. .. heen ik toch het gevoel dat ik er wat aan gedaan heb!

    Ik ga zo ff lekker stuk fietsen. ..
     
  15. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @e1ke fijn dat het "meevalt " met de lever van je dochter en transplantatie niet direct nodig is. En wat een gedoe Nog zeg met de echo gelukkig weet je nu wel waar het bloed vandaan komt
     
  16. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38
    Woehoee ik heb het hartje gevonden met de luvion. Zo bijzonder om weer te horen.
     
  17. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    Wauw ikdus dat is al vroeg ga mijn angelsound ook maar eens te Voor schijn halen hihi
     
  18. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Jeetje wat gaaf dat je dat zelf kan doen!
     
  19. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    bevallingslijst
    💞 1 t/m 15 maart 2016 mamma's 💞

    28 februari
    trotsema - 33 jaar - 3e kindje (?)

    29 februari
    danda - 35 jaar - 1e kindje

    1 maart
    milou1991 - 24 jaar - 1e kindje
    wendy188- 33 jaar - 2e kindje (dochter)
    karima12 - 24 jaar - 1e kindje
    mamadeluxe5 -28 jaar - 5e kindje (zoon, dochter, en 2 bonusdochters)
    Davina - 28 - 1e kindje

    2 maart
    dondertje86 - 28 jaar - 1e kindje
    gleentje - 32 jaar - 5e kindje (2 zonen en 2 stiefdochters)
    missaniet - 29 jaar - 1e kindje

    3 maart
    liza28 - ? Jaar - 2e kindje (?)
    beek - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    mama2016 - ? Jaar - 1e kindje
    anna anna - 28 jaar - 2e kindje (zoon)
    zwennie - 27 jaar - 1e kindje
    e1ke - 30 jaar - 3e kindje (dochter en stiefzoon)
    Kaatjekaa - 28 jaar - 1e kindje (?)

    4 maart
    kat0212 - ? Jaar - ? Kindje
    turkssnoepje - 21 jaar - 1e kindje
    shibainu25 - ? Jaar - 1e kindje

    5 maart
    izi - 28 jaar - 1e kindje
    sahi - 28 jaar - 2e kindje (dochter)
    batwomen - ?jaar - 1e kindje

    7 maart
    mamalap - 32 jaar - 2e kindje (dochter)
    meisje89 - 26 jaar - 2e kindje (zoon)
    rvdc - 26 jaar - 1e kindje
    patricia1993 - ?jaar - ?kindje
    mevrouw pinguin - 27 jaar - 2e kindje (?)
    marloescha - 34 jaar - 2e kindje (dochter)
    miesje83 - 32 jaar - 3e kindje ( 2 dochters)
    D3B - 30 jaar - 2e kindje

    8 maart
    toekan - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    inimini2 - 28 jaar - 3e kindje
    elisabeth1984 - ?jaar - 1e kindje
    san10 - ? Jaar - ? Kindje

    9 maart
    kleinem - 38 jaar - 1 kindje

    10 maart
    suus123 - 31 jaar - 1e kindje
    angel128 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)

    11 maart
    fiederelsje - 33 jaar - 1e kindje
    Yummy - 27 jaar - 3e kindje (zoon en dochter)
    kat80 - 31 jaar - 1e kindje
    juf1987 - 28 jaar - 1e kindje

    12 maart
    ennass - 28 jaar - 1e kindje
    missy missy - 36 jaar - 1e kindje
    Jatris - ?? - ??

    13 maart
    iba - 28 jaar - 3e kindje

    14 maart
    Ikdus - 27 jaar - 2e kindje

    15 maart
    besjes - 28 jaar - 2e kindje (?)
    sanne84 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)
    Arikla - 25 jaar - 1e kindje

    onbekend
    marijn75 - Liza28

    ★sterretjes★
    freddel ★
    disneymama ★
    appelboompje ★
    Purple88 ★
    Gerbera ★

    wij steunen mvm
    mamalap - milou1991 - sahi - mevrouw pinguin - zwennie - kleinem - anna anna - danda - besjes - marloescha - fiederelsje - missy missy - izi - D3B - Rvdc - mama2016

    afspraken

    12 aug
    kat 80 controle echo 9+5

    13 aug
    mamalap - termijnecho
    KleineM- termijnecho
    Suus123 - 1e echo / termijnecho

    14 aug
    zwennie - termijnecho
    Mevrouw Pinguin - 12weken echo

    17 aug
    rvdc - intake en echo vk
    Besjes - Termijnecho
    Izi - Termijnecho
    kleineM - Nipt
    Jatris - termijnecho

    19 augustus
    Turkssnoepje - 3e echo

    20 aug
    meisje89 - in de voormiddag 12 weken echo + 's avonds afspraak bij vk
    Anna Anna - Controle afspraak vk

    21 aug
    e1ke - nekplooimeting 12w

    24 aug
    Toekan - 12 weken echo (nekplooimeting)
    Davina87 - combinatietest
    Kaatjekaa - intake vk
    Juf1987 - 12 weken echo

    25 aug
    KleineM- echo
    MamaDeluxe5 - Nekplooimeting + Uitslag combinatietest
    Kaatjkaa - combinatietest

    26 aug
    Yummy - Termijnecho
    Arikla - termijnecho

    27 aug
    MamaDeluxe5 - 12 weken echo + afspraak Vpk
    Missy Missy - Termijnecho

    28 aug
    Kat80 - 12 weken echo
    D3b - termijnecho

    1 sept
    E1ke - Geslachtsbepaling
    MamaDeluxe5 - Geslachtsbepaling Dr. Papa
    Patricia1993 - echo

    2 sept
    shibainu25 - afspraak vk.

    3 september
    Arikla - bloedonderzoek combitest

    8 september
    Danda - hartje luisteren

    11 sept
    Missy - Geslachtsbepaling Dr. Papa
    Suus123 - afspraak vk

    14 september
    Shibainu25 - geslachtsbepaling/ pretecho

    22 sept
    Angel128 - Geslachtsbepaling Dr. Papa

    30 sept
    KleineM- Controle vk 16 weken.

    16 oktober
    AnnaAnna - 20 weken echo

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR IN HET ROOD of vul de lijst zelf aan met je: naam, leeftijd, en hoeveelste kindje en vul je eventuele afspraken in. NIET KOPIËREN! DAT WERKT NIET!
    (Haal Quote boven en onderaan weg met het kopiëren, dan werkt het wel!
     
  20. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Veel plezier vandaag Kat! Ik zie dat je weer voor een echo mag!
     

Deel Deze Pagina