Ik wil mijn moeder op een leuke verrassende manier gaan vertellen dat ze oma wordt en heb dit rompertje besteld : Wilde eerst wachten tot ik de 1e echo in handen had en deze inlijsten maar denk dat dit toch leuker is! Hoe hebben jullie je ouders geïnformeerd? Ik had gelezen dat iemand (sorry door de vele gesprekken hier hou ik het even niet meer bij wie het nou was?!? )het dmv een haarclipje bij grote zus de boodschap liet overkomen. Ook heel origineel!!
Bij de eerste keer niks want toen was het al onzeker bij de eerste echo. En bij de 2e zwangerschap hebben we een beer besteld en daar stond op " jullie worden opa en oma".... En hoe we het nu gaan vertellen weet ik nog niet. Ben nog aan het rond neuzen en kijken. Eerst maar eens een kloppend hartje dinsdag! En dan vertellen we het het weekend pas...
Hallo! Hier ben ik weer even een paar daagjes rustig aan gedaan. Niet alles teruggelezen, maar wel een paar pagina's. Had ik net een berichtje getypt.... Foutje.... Pffff alles weg! Meisje; dat was schrikken zeg. Gelukkig is alles nog goed met de baby. Ook wij willen niet weten of het een jongen of een meisje wordt. Vinden allebei de verrassing wel leuk. M'n gevoel is een meisje, eigenlijk al vanaf het begin. Als alles vrijdag goed is, gaan we ons ook eens richten op wagens/ kamertje ect. Echt spannend hoor! Sinds vandaag eigenlijk de hele dag wat buikpijn. Zijn er meer van jullie die dat hebben??
Nja is en blijft onzeker...voor ons allemaal. Maar wilde het mijn moeder toch graag nu al laten weten. En als het mis gaat, is ze een grote steun voor mij. Maar daar denk ik nu liever niet aan. @wendy188: Misschien kun je ze oordopjes geven. Dan vragen ze: hoezo oordopjes? Zeg jij: tegen de kleine die om.opa en oma huilt .
😂😂😂😂 Hahaha ja misschien hebben ze ze deze keer wel echt nodig. Onze Jessi die huilt vrijwel nooit,en als ze huilt is het omdat ze echt verdriet heeft... maar die is zo makkelijk...
Je kan ze bij diverse websites bestellen. Ik had gegoogled op "rompertje je wordt oma". Ik heb het hier besteld: Kraamcadeau origineel met naam of unieke tekst | De Dolle Draad je kan er ook een eigen tekst opzetten. Maar vond dit ook al prima! Zo schattig!
Deze hadden wij bij de 2e zwangerschap gegeven bij onze dochter... staat nu bij allebei de opa's en oma's op de slaapkamer...😊😊
Dat beertje is ook onwijs leuk! De bedoeling bij.mij is dat ik eerst mijn moeder op deze manier verras en eind augustus wanneer ik jarig ben, geeft ze mij dit als cadeau weer terug. Niet dat ik het terug wil maar als boodschap zodat de rest van de familie weet dat ik mama word en zij oma. Voorpret alleen al is zooo leuk!
@appelboompje heb de hele dag door buikpijn..soort ongi pijn... Je bm groeit ( of is t bij jou anders?) @kleinem we hebben de bugaboo cameleon Sahara ( special edition) hij rijdt als een trein.. Met 1 vinger te besturen ( die zelfs hardlopen ermee).. Klein in de auto.. Heel makkelijk in en uit klappen.. Grote zit voor mn vent.. Grote kap en wat ik ideaal vond was dat de duwstang beide kanten op kan.. Dus staat de wind even tegen.. Duwstang andere kant op.. En meneer zat weer goed. Bovendien is de kleur supermooi (vind ik) krijg nog steeds complimenten dat de wagen zo mooi is
Ja menstruatie pijn daar is het denk ik nog het meest mee te vergelijken. Pfff... Telkens als ik naar de wc ga even kijken of het niet mis gaat. Vervelend gevoel.
oh wat klinkt dat bekend in de oren! ik had het gisteren en deze morgen weer. ook helemaal in paniek maar alles onder controle. Voorlopig nog niet op men roze wolk. Hopelijk wel na de eerste echo met een vurig hopend kloppend hartje
Jeetje dames wat een geklets... sorry dat ik paar dagen niet langs geweest ben. ... was beetje raar weekend. .. mijn schoonzus heeft haar kat in moeten slapen. .. Dus hoop verdriet en aangezien mijn hormonen alle kanten opspringen: heleboel tranen. . Toen kreeg ik een bericht dat een collega van mij plotseling is overleden. ..Dus dat kwamen de tranen weer. ... vanmiddag een heel druk gewandeld en toen ging het wel weer! Verder voel ik me goed, buikpijn de is over maar alleen nog steeds erg moe en opgezette buik! Woensdag en donderdag gaan we het aan onze ouders vertellen : spannend! Ik ga niet op iedereen apart reageren, maar zag al leuke cadeautjes voorbij komen voor de aanstaande oma's!! Erg leuk! Zal proberen weer meer te komen. ..
Ach suus! Sterkte hoor! Doe je wel rustig aan he?! Ff beetje me time nemen en je zelf lekker verwennen!
Net op de HAP geweest, behoorlijk veel bruinverlies in combi met die krampen. Huisarts geeft aan dat het 2 kanten op kan gaan. Voor alsnog HELEMAAL NIET gerustgesteld dus Wanneer heb jij de echo? Ik vrijdag
Ja ik moet nog 1 week werken en dan 4 vakantie. .. dan gaan we ook even lekker naar beauty spa etc.... Alles is zo heftig als je zwanger bent. Vind ik in ieder geval. .. kan overal om huilen niet normaal. .. nu heb ik dat normaal ook wel maar niet zo. ... komt wel weer goed. Morgen op werk zal even weer moeilijk worden met alle collega's. ..