1 t/m 15 maart 2016 mamma's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Izi, 24 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. besjes

    besjes Fanatiek lid

    3 mei 2013
    2.001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @toekan en mamalap mooie echo's meiden fijn dat alles goed is!

    @yummy wat heftig meid wat is eet gebeurd? Hopelijk zijn het oppervlakkige brandwonden en hoef ze geen transplantatie sterkte ermee
     
  2. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    tnx mamalap: ga ik ook doen en denk dat mijn mannetje er ook wel wat van gaat zeggen. Nog steeds aan het nabuzzen ervan maar ga me dadelijk lekker op de bank leggen met een dekentje. Kan wel even deugd doen zo.
    Heb je het hartje van frutseltje ook kunnen horen?!
     
  3. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ja daar zou ik toch ook behoorlijk pissed van zijn zoals je wel merkt. :x kan gewoon echt niet.

    Nee ze zei dat ze alleen kijkt naar het hartje en heel goed kon beoordelen dat het perfect eruit zag de hartslag. Ze zei zelfs dat de kans dat het misgaat aanzienlijk afnam na zo'n goede echo. Dus daar gaan we maar vertrouwen in hebben. Kans was nog wel aanwezig, maar echt aanzienlijk minder, daarom deden ze echo op 7 weken. Bij trage hartslag of achterstand groei had ik daar terug moeten komen nu door naar verloskundige :D
     
  4. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    ach wat fijn!! ben je toch ook wel een heel stuk rustiger he?! Nu lijkt 13 augustus nog mijlenver weg :) :)
     
  5. Marloescha

    Marloescha Actief lid

    23 feb 2012
    427
    0
    0
    Hoogerheide
    Mooie echo's dames!
    Ooh yummy, tranen in mijn ogen. Laat je het even weten?
    Waardoor was ze verbrand dan? Jeetje heftig hoor.

    Ik lig in bed. Rug verrekt en slaap veel te weinig. Morgen weer een reeks van zes dagen dus nu ff profiteren.
     
  6. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    Rust maar lekker uit Marloescha!! Kan deugd doen!! Ik ga hier dalijk ook ff de binnekant van men ogen bekijken ;)
     
  7. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    Hoi meiden,

    Wij zijn zojuist weer terug gekomen van vakantie! Alles is weer opgeruimd en de boodschappen zijn weer gedaan!

    Ik heb dus ook niet alles terug gelezen meiden, dat is een beetje teveel!

    Ik zag wel mooie echo's voorbij komen!!! Gefeliciteerd meiden!

    Ik ga aankomende vrijdag weer om 10.40 voor echo nr. 3 alweer!
    Verder voel ik me eigenlijk wel goed, af en toe wat misselijk en heel erg moe, maar verder mogen we niet klagen. Verder begin ik wel echt al een buikje te krijgen, dus weet niet of ik het tot de 12 weken kan verbergen!
     
  8. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Echo 3 alweer? Super! Ik moet nog minstens 3 weken wachten voordat ik mijn 1e heb. ....
     
  9. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.042
    9
    38
    NULL
    NULL
    Wat een mooie echo's! Proficiat!! Ik mag de 28e opnieuw en de 7e weer. Het voordeel van een nadeel he ;) best leuk!

    @yummie wat erg van je dochtertje. Hopelijk geen transplantatie. Heftig he, zeker als je zwanger bent.

    @kat80 wat een rot opmerking ook. Erg!
     
  10. Wendy188

    Wendy188 Bekend lid

    6 aug 2012
    675
    0
    0
    Farmaceutisch bedrijf
    @mamalap, ik ben toch een beetje huiverig voor de lengte van onze beeb... omdat die met 6w0d 0.43 groot was...! Nu zal dat wel goed zijn maar vind het zo raar dat ik een week ben terug gezet... daarom vraag ik aan iedereen Hoe groot die van jullie zijn...😕😕
     
  11. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.042
    9
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb fe afmeting eigenlijk niet gevraagd. Maar kwam exact overeen met wat ik dacht. Ben vorige keer ook een week terug gezet en dacht toen ook dat dat onmogelijk was. Maar mss had je een langere cyclus of was innesteling laat. Kan dus meid!

    Ik had net ook war oud bloed verlies bij het vegen maar niet veel. Zal wel niets zijn hoop ik.
     
  12. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Ik werd net gebeld door de verloskundige.

    Mag aanstaande zaterdag om 13 uur langskomen voor de intake en eerste echo. :) Spannend.

    Ook zijn we weer terug van het brandwondencentrum. Ik kan hier niet teveel details neerzetten i.v.m. herkenbaarheid, maar wil absoluut in een priveberichtje wel wat meer vertellen over de oorzaak hoor. Het was in ieder geval een ongelukje wat zó snel gebeurde, terwijl we er allemaal bij stonden. Pff. Ongelukken zitten écht in hele kleine hoekjes.
    Het zijn in ieder geval derdegraads brandwonden en we moeten de komende weken dagelijks langskomen. Morgen weer opnieuw verband erom en zalf, en woensdag gaan ze de blaarkappen verwijderen om te zien hoe diep de brandwonden zijn. Het kan ook zijn dat ze dat dan nog niet kunnen beoordelen, maar dan zullen ze wederom dagelijks kijken hoe het ervoor staat.
    Uiteindelijk wordt er dan bekeken of de huid zichzelf kan herstellen of dat ze een huidtransplantatie nodig heeft. Het blijft spannend dus en dagelijks op en neer naar het brandwondencentrum.
     
  13. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Niet teveel zorgen maken hoor! Het is ZO moeilijk om nauwkeurig te meten rond deze zwangerschapsduur. Een milimeter verschuiven en de uitkomst is weer helemaal anders. Daarom wordt een termijnecho ook pas tussen de 10 en 14 weken gedaan. Voor de 10 weken is het gewoon niet goed te meten.
     
  14. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38
    Wendy188, ik heb vandaag een vroege echo gehad uitwendig met precies 6 weken en het was nog te klein om te meten.

    Bij mn dochter was ik 2x 5 weken zwanger maar de 2ex (en 4 dagen later) klopte het hartje wel.

    Het is mm werk.

    Kat wat een rotopmerking. Met 5.5 weken gaat het hartje klopen je zal zeker een hartje zien als alles goed zit daar binnen. Succes woensdag
     
  15. Zwennie

    Zwennie Bekend lid

    25 jun 2015
    738
    482
    63
    Hoi dames. Wat een mooie echo's! ♡ Wordt et helemaal happy van :). Woensdag mag ik zelf voor het eerst in mijn leven, vind het zo spannend!

    Heeft er verder iemand tips tegen misselijkheid? Behalve cola en gember.. dat heb ik al geprobeerd maar werkt niet helaas. Ik ben echt de hele dag door misselijk (zonder overgeven, dat is gelukkig pas 1 keer gebeurd)

    Alvast bedankt!
     
  16. Wendy188

    Wendy188 Bekend lid

    6 aug 2012
    675
    0
    0
    Farmaceutisch bedrijf
    @Yummy, wat een verdrietig nieuws zeg..
    Ja ik weet ook dat ongelukjes in een klein hoekje zitten! Ook al sta je er met je neus bovenop!

    We zullen nog precies 3 weken moeten wachten tot se volgende echo...! 😊

    Maar hier hebben ze het eerst uitwendig geprobeerd ivm probleempjes! Maar het lag eraan hoe de placenta lag. En alles ligt natuurlijk weer aan de achterkant.... hetzelfde als bij mijn dochter.
    😂😂 dus moest het toch inwendig en toen was het dus een week korter...! Maar goed! Het hartje klopte dus het zal wel goed zitten...
    #snaphetalleennogsteedsniet#....😂😂
     
  17. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.917
    1.809
    113
    Leerkracht
    België
    Hey Dames! Wat een mooie echo's :)

    Wat jammer van je dochtertje Yummy! Ik hoop op het meest gunstige verloop dat mogelijk is...

    Ik hoop dat ik hier straks ook een mooie echo kan showen :)

    Niet in de paniek schieten als ik er niet onmiddellijk ben: ik ga met manlief iets eten na de echo (als het goed is althans ;) ) dus je moet niet vroeg iets van mij verwachten... just saying... Ik heb hier ook al eens op hete kolen gezeten voor anderen...
     
  18. missy missy

    missy missy Bekend lid

    12 apr 2015
    846
    30
    28
    NULL
    NULL
    Ja dat heb ik, ik ben orthomoleculair therapeut en ik had het al eerder gepost.
    Je mag tijdens je zwangerschap het volgende nemen tegen misselijkheid:

    25 mg p-5-p (beter opneembare vorm van B6) om de 8 uur gedurende 72 uur.

    De hoeveelheid en tijdsduur niet overschrijden.
     
  19. juf1987

    juf1987 Fanatiek lid

    30 sep 2014
    1.917
    1.809
    113
    Leerkracht
    België
    bevallingslijst
    💞 1 t/m 15 maart 2016 mamma's 💞

    1 maart
    Turkssnoepje - 21 jaar - 1e kindje
    Milou1991 - 24 jaar - 1e kindje
    Wendy188- 33 jaar - 2e kindje (dochter)
    Karima12 - 24 jaar - 1e kindje
    Kaatjekaa - 28 jaar - 1e kindje
    Trotsema - 33 jaar - 3e kindje (?)

    2 maart
    MamaDeluxe5 -28 jaar - 5e kindje (Zoon, dochter, en 2 bonusdochters)
    Gerbera - 28 jaar - 1e kindje
    Dondertje86 - 28 jaar - 1e kindje
    Gleentje - 32 jaar - 5e kindje (2 zonen en 2 stiefdochters)
    Missaniet - 29 jaar - 1e kindje

    3 maart
    Liza28 - ? jaar - 2e kindje (?)
    Beek - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    Mama2016 - ? jaar - 1e kindje
    Anna Anna - 28 jaar - 2e kindje (zoon)
    Zwennie - 27 jaar - 1e kindje
    E1ke - 30 jaar - 3e kindje (dochter en stiefzoon)

    4 maart
    Kat0212 - ? jaar - ? kindje
    Danda - 35 jaar - 1e kindje

    5 maart
    Izi - 28 jaar - 1e kindje
    Juf1987 - 28 jaar - 1e kindje
    Sahi - 28 jaar - 2e kindje (dochter)
    Batwomen - ?jaar - 1e kindje

    6 maart


    7 maart
    Mamalap - 32 jaar - 2e kindje (dochter)
    Meisje89 - 26 jaar - 2e kindje (zoon)
    Toekan - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    Rvdc - 26 jaar - 1e kindje
    Patricia1993 - ?jaar - ?kindje
    Mevrouw Pinguin - 27 jaar - 2e kindje (?)
    Marloescha - 34 jaar - 2e kindje (dochter)
    Miesje83 - 32 jaar - 3e kindje ( 2 dochters)
    Shibainu25 - ? jaar - 1e kindje

    8 maart
    Inimini2 - 28 jaar - 3e kindje (?)
    Elisabeth1984 - ?jaar - 1e kindje
    Purple88 - 27 jaar - 2e kindje (?)
    SaN10 - ? jaar - ? kindje

    9 maart
    KleineM - 38 jaar - 1 kindje
    Angel128 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)

    10 maart
    Suus123 - 31 jaar - 1e kindje

    11 maart
    Fiederelsje - 33 jaar - 1e kindje

    12 maart
    Ennass - 28 jaar - 1e kindje
    Missy missy - 36 jaar - 1e kindje

    13 maart
    Iba - 28 jaar - 3e kindje

    14 maart
    Kat80 - 28 jaar - 3e kindje (?)

    15 maart
    Besjes - 28 jaar - 2e kindje (?)
    Sanne84 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)

    onbekend
    Jatris - marijn75 - Ikdus

    ★Sterretjes★
    Freddel ★
    DisneyMama ★
    Appelboompje ★


    wij steunen MvM
    Mamalap - Gerbera - Milou1991 - Sahi - Mevrouw Pinguin - Zwennie - KleineM - Anna Anna - Danda - Besjes - marloescha - fiederelsje - Appelboompje - Missy Missy - Izi -


    Afspraken


    20 juli
    mamalap - eerste echo
    Toekan - eerste echo
    Juf1987 - tweede echo

    21 juli
    Missaniet - eerste echo
    Turkssnoepje - tweede echo
    Izi - afspraak MvM

    22 juli
    Rvdc - eerste echo
    Karima12 - eerste echo
    Zwennie - intake en eerste echo
    Kat80 - intake en eerste echo
    Jatris - eerste echo

    23 juli
    Anna Anna - intake en eerste echo
    Angel128 - eerste echo
    Izi - derde echo

    24 juli
    Gleentje - eerste echo bij gyn
    Marloescha - intake vk
    Iba - echo bij gyn

    27 juli
    Sahi - Intakegesprek verloskundige en eerste echo
    Mevrouw pinguïn - intake vk
    Inimini2 - eerste echo bij vk
    Missy - 1e afspraak vk + echo

    28 juli
    Danda - intake verloskundige
    Purple88 - eerste echo
    KleineM - intake en eerste echo
    Fiederelsje - intake vk

    29 juli
    Besjes - intake en echo bij vk

    30 juli
    Kaatjekaa - tweede echo

    3 aug
    Ennass - eerste echo
    Sanne84 - controle gyn en echo
    Patricia1993 - termijn echo

    4 aug
    Iba - Controle gyn en echo
    Suus123 - intake vk

    7 aug
    Milou1991 - Officiële eerste echo en termijnbepaling

    10 aug
    Anna Anna - termijn echo

    11 aug
    Wendy188 - termijn echo

    12 aug
    Missy - intake vk + echo

    20 aug
    Meisje89 - 12 weken echo

    2 sept
    Shibainu25 - echo vk[/QUOTE]
     
  20. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    4 sep 2012
    1.042
    9
    38
    NULL
    NULL
    bevallingslijst
    💞 1 t/m 15 maart 2016 mamma's 💞

    1 maart
    turkssnoepje - 21 jaar - 1e kindje
    milou1991 - 24 jaar - 1e kindje
    wendy188- 33 jaar - 2e kindje (dochter)
    karima12 - 24 jaar - 1e kindje
    kaatjekaa - 28 jaar - 1e kindje
    trotsema - 33 jaar - 3e kindje (?)

    2 maart
    mamadeluxe5 -28 jaar - 5e kindje (zoon, dochter, en 2 bonusdochters)
    gerbera - 28 jaar - 1e kindje
    dondertje86 - 28 jaar - 1e kindje
    gleentje - 32 jaar - 5e kindje (2 zonen en 2 stiefdochters)
    missaniet - 29 jaar - 1e kindje

    3 maart
    liza28 - ? Jaar - 2e kindje (?)
    beek - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    mama2016 - ? Jaar - 1e kindje
    anna anna - 28 jaar - 2e kindje (zoon)
    zwennie - 27 jaar - 1e kindje
    e1ke - 30 jaar - 3e kindje (dochter en stiefzoon)

    4 maart
    kat0212 - ? Jaar - ? Kindje
    danda - 35 jaar - 1e kindje

    5 maart
    izi - 28 jaar - 1e kindje
    juf1987 - 28 jaar - 1e kindje
    sahi - 28 jaar - 2e kindje (dochter)
    batwomen - ?jaar - 1e kindje

    6 maart


    7 maart
    mamalap - 32 jaar - 2e kindje (dochter)
    meisje89 - 26 jaar - 2e kindje (zoon)
    toekan - 26 jaar - 2e kindje (dochter)
    rvdc - 26 jaar - 1e kindje
    patricia1993 - ?jaar - ?kindje
    mevrouw pinguin - 27 jaar - 2e kindje (?)
    marloescha - 34 jaar - 2e kindje (dochter)
    miesje83 - 32 jaar - 3e kindje ( 2 dochters)
    shibainu25 - ? Jaar - 1e kindje

    8 maart
    inimini2 - 28 jaar - 3e kindje (?)
    elisabeth1984 - ?jaar - 1e kindje
    purple88 - 27 jaar - 2e kindje (?)
    san10 - ? Jaar - ? Kindje

    9 maart
    kleinem - 38 jaar - 1 kindje
    angel128 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)

    10 maart
    suus123 - 31 jaar - 1e kindje

    11 maart
    fiederelsje - 33 jaar - 1e kindje

    12 maart
    ennass - 28 jaar - 1e kindje
    missy missy - 36 jaar - 1e kindje

    13 maart
    iba - 28 jaar - 3e kindje

    14 maart
    kat80 - 28 jaar - 3e kindje (?)
    Ikdus - 2e kindje

    15 maart
    besjes - 28 jaar - 2e kindje (?)
    sanne84 - 30 jaar - 2e kindje (zoon)

    onbekend
    jatris - marijn75 - ikdus

    ★sterretjes★
    freddel ★
    disneymama ★
    appelboompje ★


    wij steunen mvm
    mamalap - gerbera - milou1991 - sahi - mevrouw pinguin - zwennie - kleinem - anna anna - danda - besjes - marloescha - fiederelsje - appelboompje - missy missy - izi -


    afspraken


    20 juli
    mamalap - eerste echo
    toekan - eerste echo
    juf1987 - tweede echo

    21 juli
    missaniet - eerste echo
    turkssnoepje - tweede echo
    izi - afspraak mvm

    22 juli
    rvdc - eerste echo
    karima12 - eerste echo
    zwennie - intake en eerste echo
    kat80 - intake en eerste echo
    jatris - eerste echo

    23 juli
    anna anna - intake en eerste echo
    angel128 - eerste echo
    izi - derde echo

    24 juli
    gleentje - eerste echo bij gyn
    marloescha - intake vk
    iba - echo bij gyn

    27 juli
    sahi - intakegesprek verloskundige en eerste echo
    mevrouw pinguïn - intake vk
    inimini2 - eerste echo bij vk
    missy - 1e afspraak vk + echo

    28 juli
    danda - intake verloskundige
    purple88 - eerste echo
    kleinem - intake en eerste echo
    fiederelsje - intake vk
    e1ke - controle met echo

    29 juli
    besjes - intake en echo bij vk

    30 juli
    kaatjekaa - tweede echo

    3 aug
    ennass - eerste echo
    sanne84 - controle gyn en echo
    patricia1993 - termijn echo

    4 aug
    iba - controle gyn en echo
    suus123 - intake vk

    7 aug
    milou1991 - officiële eerste echo en termijnbepaling
    e1ke - bloedname combinatietest en controle echo

    10 aug
    anna anna - termijn echo

    11 aug
    wendy188 - termijn echo

    12 aug
    missy - intake vk + echo

    20 aug
    meisje89 - 12 weken echo

    21 aug
    e1ke - nekplooimeting 12w

    2 sept
    shibainu25 - echo vk
     

Deel Deze Pagina