1 t/m 15 mei 2015 mama's Deel 2.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 22 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Leuk meiden en mooie foto's.

    Hier ook weer laten prikken over aantal weken ivm rhesus negatief. Ze kijken dan welke bloedgroep het kindje heeft.
     
  2. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist
    Jaaa,hoorde ook dat de standaard groei echo vervangen wordt door een speciale meting van de buik van de moeder, dus we gaan 't mee maken ;)
     
  3. Zwangernr6

    Zwangernr6 Niet meer actief

    Charise wat schrikken, gelukkig controle gehad en alles in orde!

    Wat leuk om jullie buikjes te zien! Ik zal ook ff een foto van vandaag bijvoegen.

    Striemen, heb ik gelukkig nooit gekregen. Verwacht het deze zesde zs dus ook niet meer ineens haha.
     
  4. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Blijf het zo leuk vinden al die verschillende buiken te zien. En de gezichten natuurlijk ook, soms heb ik een totaal ander iemand in mijn gedachte bij een naam verzonnen.
     
  5. Baby Love

    Baby Love Fanatiek lid

    25 aug 2014
    1.113
    0
    36
    Vind het ook leuk om foto's te zien maar wil op dit forum graag prive blijven.
    Een Facebook groep zou wat mij betreft wel een optie zijn, weet niet hoe jullie daarover denken?

    Net tweedehands commode opgehaald, hij is echt nog super mooi dus heel erg blij mee!
     
  6. Beitsche

    Beitsche Fanatiek lid

    12 nov 2007
    1.068
    1
    38
    Leuke en mooie foto's. Ik wil ook graag anoniem blijven, dus ik zet hier ook geen foto neer. Wel mooi om te zien, al die buikjes :D

    Ik weet niet of ik vandaag hier nog kom kijken, dus ik wil jullie alvast een heel goed uiteinde en alvast een gelukkig nieuwjaar wensen. Het jaar waarin onze kleintjes geboren gaan worden. Dat kan toch alleen maar een mooi jaar worden.....
     
  7. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Jaaa het wordt een mooi jaar voor ons allemaal! In ieder geval voor iedereen het beste! Hier nog even een dagje werken, maar lekker vroeg klaar.
     
  8. zondag14

    zondag14 Actief lid

    22 jul 2014
    246
    46
    28
    Vrouw
    leerkracht basisonderwijs
    Noord-Holland
    Misschien is het een idee om de foto's te posten in de privegroep hier op het forum? Op die manier kunnen alleen de leden van de groep het zien en voorkomen we dat we de hele forumfunctie vervangen door fb?
     
  9. Baby Love

    Baby Love Fanatiek lid

    25 aug 2014
    1.113
    0
    36
    Volgend mij kan je daar geen foto's zetten, zondag
     
  10. Jess93

    Jess93 Fanatiek lid

    9 sep 2014
    2.966
    2.294
    113
    Vrouw
    Houten
    Mooi foto's meiden! En wat leuk om de gezichten idd er is bij te zien. Hihi Werveltje, dat heb ik ook! Had bij sommige een heel ander gezicht in mn hoofd haha!
    Hier eentje van mij van 1e kerstdag, buikje ondertussen al iets gegroeid dus. Zal kijken of het lukt om vanavond nog een foto'tje te maken.
     
  11. Beitsche

    Beitsche Fanatiek lid

    12 nov 2007
    1.068
    1
    38
    Ja, in die club kan je wel foto's plaatsen. Dus dat zou een mogelijkheid zijn.
     
  12. Baby Love

    Baby Love Fanatiek lid

    25 aug 2014
    1.113
    0
    36
    Dat is fijn! In een andere club lukt het mij steeds niet.
    Straks ook wel leuk voor wat baby foto's!!

    We kunnen ook altijd nog vrienden worden op het forum, dan kan je foto's bij elkaar zien.
    Zo deed ik het voorheen. (Had toen andere naam)
     
  13. Baby Love

    Baby Love Fanatiek lid

    25 aug 2014
    1.113
    0
    36
    Jess: mooi buikje!

    Hebben jullie al veel harde buiken?
     
  14. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Jeetje wat komen er een prachtige buikjes langs! Hier helaas nog niet echt een mooie buik.. En nog steeds geen gevoel... Ik ben al zo ongeduldig haha.. Zal wel binnenkomt komen.. Wat betrft privé club ivm foto's vind k goed idee! Zeker ook straks als de baby's geboren zijn... Wil die foto's niet zomaar op 'n forum gooien :)
    Voor iedereen alvast een goed uiteinde en een geweldig 2015 waarbij we allemaal (weer) mama mogen worden van een gezonde zoon of dochter :)
     
  15. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Savonds is mijn buik wel een stuk harder dan overdag, maar geloof niet dat dat echt een harde buik is.

    Gisteravond was ons kleintje lekker onrustig. Ik ben eigenlijk wel benieuwd of die kleintjes last van vuurwerk hebben? Iemand een idee?
     
  16. Jess93

    Jess93 Fanatiek lid

    9 sep 2014
    2.966
    2.294
    113
    Vrouw
    Houten
    Dankje Babylove! :) Ben er ook heel trots op :D

    Harde buiken heb ik wel is. Niet super vaak ofzo. Als ik ze heb dan is het meestal s'avonds. Toevallig had ik t gisteravond, ook buikkramp gevoel. Groei van de baarmoeder denk ik. Warme kruik erop en toen lekker in slaap gevallen.

    Ze hebben er niet echt last van denk ik werveltje. Heb wel ergens gelezen dat ze kunnen bewegen/schoppen als ze een harde knal horen omdat ze dan schrikken. Dus als je harde knallers dichtbij hebt kan het zijn dat je even geschopt wordt :p
     
  17. Anne2408

    Anne2408 Actief lid

    24 mrt 2014
    203
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier is de kleine ook goed aanwezig zo fijn.
    Gisteren een goede controle gehad, bloeddruk was erg goed, hartslag van de kleine meid was erg goed te horen. Ze zwom eerst weg maar daarna wouw wat een mooi geluid.

    Ik was ook benieuwd naar geluid omdat ze kunnen horen nu. Vanaf 80 decibel kunnen ze gaan protesteren. Dus ik denk als je buiten staat in de knallen en ze worden druk dat ze het niet zo leuk vinden. We gaan het beleven.
    Hele fijne jaarwisseling, geniet ervan en op naar 2015!
     
  18. zondag14

    zondag14 Actief lid

    22 jul 2014
    246
    46
    28
    Vrouw
    leerkracht basisonderwijs
    Noord-Holland
    Ik denk dat het ook heel veel scheelt hoe jij je er zelf bij voelt. Als jij de situatie vertrouwt en je hartslag laag blijft geeft dat voor het kleintje denk ik ook wel vertrouwen. Maar als jij schrikt van een klap, zal hij/zij het ook wel doorhebben.

    Ook vanuit de sneeuw een heel fijn 2015 toegewenst!!
     
  19. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Ja had gewoon geen idee of ze het horen en of ze er last van hebben. Hou zelf niet zo heel erg van vuurwerk, de knallers dan, dus ik blijf op veilige afstand.
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Wat een super mooie buikjes weer! &indd, zo leuk al die gezichten erbij. In de club kan je foto's plaatsen Baby Love, dat is wel fijn als je dat hier niet wilt.

    Hier ook een enorme druktemaker in mijn buik, echt het drukste van alle drie. Maar kan ook doordat mijn placenta dit keer helemaal aan de achterwand zit :D.

    Wij hebben even gewandeld (Mira op haar fiets) naar het dorp voor oliebollen en zijn nu net weer thuis. Alvast een hele fijne jaarwisseling meiden!!! Een gelukkig nieuwjaar, het jaar van onze kindjes! Zo speciaal!
     

Deel Deze Pagina