Jeetje wat enorm spannend Babylove! Zelfs ik ben er helemaal zenuwachtig van voor jou. Kan me niet voorstellen hoe het voor jou voelt. Een lekker bed zou wel fijn zijn voor je ja! Allemaal duimen dat de cervix goed is!
Volgens bij op de verlos afdeling Werveltje.. Kom op kleintje van Babylove, je kan t! Nog even blijven zitten!
Jeetje babylove wat schrikken! Hopelijk kan de kleine nog even veiling in je buik blijven. Maar zo te horen vind ze het niet heel erg lekker daar. Duim toch dat ze nog heel even wil wachten. Sterkte en dikke knuffel!
Ik duim echt kei en keihard met je mee Baby Love!! We slepen je er wel doorheen hier! Eerst hopen dat ze nog een paar weekjes kunnen rekken.. Ik lig in bed, maar wilde toch nog even kijken of Baby Love iets geschreven had. Ik sla morgen ochtend de nummers op en maak de app aan! Welterusten meiden
Ff gauw want ik wil net gaan slapen: Babylove wat een schrik, toch de vliezen en ws een vroege bevalling!! Meid hoop dat ze t nog een paar weken kunnen rekken!! Sterkte!!
Is het al ochtend... Kan echt niet slapen. Om 12 uur hebben ze een gewoon bed in de verloskamer gezet want zo'n bevalbed (hoe heet zo'n ding?) is echt heel hard. Als je volle bak weeen hebt dan merk je dat niet eens maar nu werd ik er gek van. De remming lijkt zijn werk te doen, dus dat is goed nieuws. De meeste bevallen na pprom (te vroeg gebroken vlierzen) binnen 72 uur en de volgende groep binnen een week. Is de baby na die week nog in de buik dan heb je grote kans er nog wat weekjes aan vast te plakken! Ze zeggen hier dat je het echt per dag moet bekijken. Zondag aan het eine van de middag stoppen ze met remmen en dan is het afwachten wat er gebeurt. Wat ik nu begreep is dat ik dan maandag mag lopen en als dat allemaal goed is en kindje zakt wat verder met hoofd in het bekken dat ik dan thuis opgnomen mag worden. De verpleegkundige komt dan thuis langs voor controles en ctg en je moet zelf wat dingen opschrijven, temperatuur enzo. Laten we het maar per dag bekijken! Over een uurtje volgende dosis remmers. Er word als de bevalling echt doorzet ook begonnen magnesium infuus om de kans op een hersenbloeding te voorkomen. Volgens mij is dit alle info wel zo'n beetje. Benieuwd of ze morgen dan nog onderzoeken/ echo's doen. Jullie horen het wel! Leuk dat er een app groepje gemaakt word, ik zal hier gewoon updates geven maar evt foto's ed daar melden.
Het is ochtend babylove! Hoop dat je nog hebt kunnen slapen Hoop dat de remmers hun werk blijven doen en dat ze gewoon nog blijft zitten. Zou lekker zijn als je lekker naar huis mag maandag. Is toch en stuk fijner. Lastig dat je echt per dag moet kijken Wel fijn dat je ons op de hoogte houdt, we leven allemaal erg met je mee hoor!
Hee babylove pfff wat zullen het pittige uren voor je geweest zijn. Logisch dat je niet kan slapen. Ik hoop dat je buik weer even rustig is en de kleine het nog goed herft.
Lief meiden! Trouwens over het gewicht: hier zeggen ze, alles boven een kilo bij geboorte is goed. Je merkt wel dat ze hier wat gewend zijn!
fijn dat ze dat zeggen. geeft denk toch wel net een wat prettiger en veiliger gevoel. ik ken kindjes die geboren zijn rond jou termijn die de 800 900 haalden dus als jou kleintje erboven zit zal super zijn
*Baby van Baby Love, blijf alsjeblieft nog even bij je mama zitten!!* Ik hoop het zo!! Fijn dat alles boven een kilo goed is.
Goedemorgen meiden! Er is dus nu een app geopend, iedereen die erbij wilt kan mij een berichtje sturen met je nummer. Het is alleen voor belangrijke nieuws/ foto's die hier niet geplaatst worden etc. Als iemand er niet bij wilt ook geen probleem, ik zal proberen al het bevallingsnieuws etc hier ook te melden. Zodat de meiden die niet in de app zitten ook weten bij wie er een bevalling is begonnen enz.
Fijn dat boven de kilo goed is We duimen dat ze natuurlijk dat ze nog zo lang mogelijk blijft zitten Bedankt voor het aanmaken van de app Bloemmm
Beetje lekker geslapen babylove? Wat fijn dat alles boven de kilo goed is. Hoop voor je dat je maandag lekker thuis mag zitten maar elke dag is weer een dag en dat is het belangrijkste! Hoop dat het een paar weken worden nog! Thanks voor maken van de app bloemmm! Ik heb ook iedereen met dubbele naam dus bijv: "echte naam" bloemmm zp haha
En dan kom ik ook gewoon lekker even mn 30 weken dansje doen!! Ik stuur vh weekend ff pb met telefoonnummer!