Liefebees, sterkte! Gaaf! De eerste 2ling mama Goed van je dochter dat ze dat zag... effe wennen zeker?
Jaaa de eerste tweeling hihi leuk voor het forum en blij dat het een ander is . Wel spannend dan volgende week of het tweede hartje ook lekker is gaan knipperen.. Liefebees Beterschap, wat rot joh! Werveltje jij was het met de doorverwijzing toch? Hopelijk snrl wat meer duidelijkheid! Bloemm hou jij al dr echo berekening aan? Bij mij zei ze ook 8 weken door vruchtzakje maar vruchtje zat tussen 7 en 8 dus die 8 geloof ik nog niet helemaal. Ik wacht 7 oktober wel evenaar . Als ik op bed lig merk ik al pijn in mijn bekken. Bah. Misselijkheid os beheersbaar vandaag? Gelukkig maar wat heb een uitje van werk. Ontharen hihi ik had al rekening gehouden met een inwendige echo dus ik was gekapt en gekamt . Ik was ook bezig met laser behandeling maat die moet ik door mini nu staken. Leuk zo n half gelaserde onderkant hahahah Ohja iemand tips voor bepaald merk voedingskussen?
Ohhh, wat kletsen jullie veel. Wel gezellig hoor! @Miss Smit en Beitsche: Wat leuk dat jullie weer studeren! Wat voor studie volgen jullie. Ik denk er ook al een paar jaar over om weer te studeren, maar weet niet goed welke richting. Vind zoveel leuk. @Werveltje: oei, sterkte meid. Hoop dat er snel duidelijkheid is over wat er nu precies aan de hand is. @Opvang: ik werk fulltime en heb geen ouders meer. Mijn zoontje gaat dus 5 dagen naar de opvang. Vind ik eigenlijk net wat teveel en voel me er ook wat schuldig over. Maar financieel gewoon noodzakelijk. Anders werkte ik wel minder, want ik vind mijn werk echt niet leuk. (Solliciteer dan ook naar ander werk). Gelukkig heeft hij het naar de zin op het kdv. @Echo's: wat super die kloppende hartjes! Gefeliciteerd allemaal met de mooie echo's. @veense: wat leuk, de eerste (en tot nu toe nog enige) tweeling die eraan komt. @Hier: nog steeds geen klachten. Ben zo bang dat na al die positieve echo's ik straks degene ben waarbij het mis/loos alarm is. Gelukkig nog maar 4 dagen afwachten.
Hier dus precies hetzelfde! Bij iedereen gaat het goed, dus zal het bij mij wel foute boel zijn. Ben vandaag wel wat misselijk, maar dat zegt natuurlijk niks. Hier nog 5 dagen! Dus jij mag eerst. Pfffff, echt spannend!
Oh nee, het is vandaag al vrijdag dus ik mag ook al over 4 dagen! Haha. Gaat snel. Morgen nog werken en dan vrij tot dinsdagochtend, dus lekker relaxten en hopen op een goede echo. Als het niet goed zit.. pfff, wil het zo graag. Hoe laat moet jij? Ik 11.05 uur.
@Pitahaya: ja, wij hebben op dezelfde dag onze echo. Ik mag om 13.30 uur. Eerst de maandag en dinsdagochtend nog werken. De middag lekker vrij genomen. Zo spannend. Ik probeer steeds tegen mezelf te zeggen dat ik gewoon blij moet zijn dat ik geen klachten heb. Vooral als ik lees hoeveel last verschillende mensen hier ervan hebben. Denk dat dit pas lukt na een goede echo.
Oh Kheyra, ik herken ook zoveel in jou. Ik heb ook helemaal geen klachten namelijk. Vandaag iets vage vorm van misselijkheid op de achtergrond en wat gevoelige tepels (maar alleen als ik er aan zit), verder voel ik niks! Okay, ik mag dus eerst en jij anderhalf uur later dan mij. Spannend zeg!!
@ kheyra. Ik studeer pedagogiek. Ik zit nu in het 4e jaar. Ik heb helaas door de postnatale depressie een emorme studievertraging opgelopen. Ik ben ni hard aan de slag om het nu toch maar eens af te ronden @ Lievebeess. Veel sterkte en beterschap. Hopelijk knap je snel weer op. @ Veense. Gefeliciteerd en welkom! Ik kan me voorstellen dat jullie even schrokken van de zwangerschap ( hier ook onverwacht zwanger) en dan ook nog eens een tweeling....wel bijzonder!
Ik stel me vast heel erg aan, en durf er eigenlijk ook niet over te klagen. Jullie zitten nog te wachten op de 1e echo, maar ik word echt gillend gek dat ik nog bijna 2 weken moet wachten op de 2e echo! Het hartje klopte, maar ze had het termijn gezien op 7w0d, terwijl ik volgens mijn temp op 7w3d zou moeten zitten. Ze zeiden wel dat het er tot een week naast mocht zitten, maar toch maak ik me zorgen!
@Veense WOW een tweelingmama, gefeliciteerd en welkom hier! @Liefebees beterschap! @ Wannebemommy, niet meteen zorgen maken, een klein meetfoutje zorgt voor een verschil van enkele dagen. Het zou schokkender zijn als het meer dan een week zou zijn. Ik denk dat het goed komt @Pitahaya en Kheyra, lekker toch geen klachten, maar ik snap dat het onzeker maakt. Lekker genieten van het weekend en dan morgen jullie al bijna. @Bloemmm lekker hoor al bijna 8 Hier maandag weer kijken naar frummel Ook hoop ik dat er dan meer duidelijk is over wat er bij mijn eierstok te zien is. Ik hou jullie uiteraard op de hoogte Morgen ga ik mijn ouders inlichten en neem de echo mee. Zal wel beetje emotioneel zijn, aangezien ik al 4x een miskraam heb gehad en zij daar uiteraard van weten...
@wannebemommy: je stelt je zeker niet aan hoor. Iedereen heeft zo zijn eigen redenen om onzeker te zijn. Allemaal even belangrijk! @Beitsche: leuke studie. Ga je die nog voor je bevalling afronden? @werveltje: het zit jou echt niet mee. Vier keer mk en nu deze onzekerheid erbij.
Morgen naar ouders, broers en schoonzussen..... Hoop dat ze het leuk vinden... Potjes blijven alleen helaas niet goed dicht dus ik denk dat ik vanavond nog even knutsel met 10-seconden lijm. Anders zit morgen mijn handtas vol met muisjes
Wanne ben mommy: 3 dgn verschil maakt echt niet uit! Probeer het los te laten. Het is nog zo klein dat ze het bijna niet kunnen meten. Mijn gyn meet helemaal niet omdat het nu te onnauwkeurig is. Hij zei over 3 weken gaan we meer hoe ver je precies was!
@Wannabemommy. Ik ben bij mijn dochter 4 dagen terug gezet en bij mijn zoontje 3 dagen. Bij beide dus een late innesteling gehad. Beide keren is het helemaal goed gekomen. Probeer je niet al te veel zorgen te maken.
@ Kheyra. Dat is wel de bedoeling en daar ga ik voor. Maar ik weet inmiddels ook dat dingen heel anders kunnen gaan lopen. Dus we zullen zien. Ik ga er in ieder geval voor de 300% voor om de studie voor de bevalling klaar te hebben. Lijkt me ook wel lekker. Echt even niks hebben en genieten van het laatste gedeelte van de zwngerschap ( als alles goed blijft gaan) en van de kleine als die er is. En dan na 1,5 maand/ 2 maanden beginnen met solliciteren.
Hoop dat het je gaat lukken, Beitsche. Kan me voorstellen dat het nu allemaal wel ff wat zwaarder is met de zwangerschap. Erg leuk 3 butterflies. Succes met vertellen. Ik zag dat er ook een privé club is. Zou ik daar ook lid mogen worden?