1 t/m 15 mei 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meris, 21 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anja1986

    Anja1986 Actief lid

    27 okt 2012
    262
    162
    43
    Vrouw
    Hoi meiden,

    Ik zou graag mee willen kletsen hier..
    Afgelopen zondag heb ik positief getest en dat terwijl mijn man en ik niet op de normale manier zwanger konden worden.. 2 maanden geleden spiraaltje eruit laten halen omdat ik er last van had. We hadden bedacht dat het toch niet zou lukken dus gekozen voor geen anticonceptie. Maar dat het überhaupt zou lukken en al helemaal in de 2 maand kwam als een schok. We beginnen aan het idee te wennen nu. Het is met een reden gebeurd, het hoort zo te zijn denken we..

    Het zou fijn zijn om te kletsen met meiden die hetzelfde doormaken.. Ik zie dat jullie al met een flinke club zijn, maar hopelijk mag ik me toch bij jullie voegen..
     
  2. kolibri

    kolibri Actief lid

    21 dec 2014
    391
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dag Anja1986

    Leuk dat je hier mee komt kletsen. Wat bijzonder dat je ondanks alles toch zwanger bent geworden!
     
  3. Koali

    Koali Fanatiek lid

    1 okt 2012
    1.845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Natuurlijk mag je er nog bij. Gefeliciteerd met je zwangerschap. Hadden jullie wel een actieve kinderwens of echt totaal niet mee bezig? Bijzonder hoe het dan kan lopen he.
     
  4. Suze29

    Suze29 Fanatiek lid

    20 okt 2014
    2.709
    740
    113
    Welkom anja! Wat fijn dat het dan gelukt is en xo snel! Wat was de reden dat het niet spontaan zou gebeuren als ik mag vragen?
     
  5. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Welkom Anja! Ik ben ook benieuwd naar de reden waarom het niet spontaan zou gebeuren..?

    Symptomen: ik zou me niet zo druk maken om afnemende symptomen. In heb ook alleen nog gevoelige borsten en af en toe krampjes in m'n baarmoeder.
    Volgende week maandag heb ik een echo, ivm baarmoederhals, dan zal ik gelijk wel zien of het goed zit of niet.
    Tot je een echo hebt kun je toch niet veel doen en je (onnodig) druk maken is nooit goed voor je zwangerschap.

    Ik weet het, makkelijk gezegd! :)
     
  6. kolibri

    kolibri Actief lid

    21 dec 2014
    391
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb om 16.00 uur een afspraak bij de huisarts voor een doorverwijzing naar de gynaecoloog. Vanwege mijn schildklier ben ik daar altijd heen gemoeten, ook bij mijn twee andere zwangerschappen. Geen idee waarom ik nu dan op spreekuur moet komen. Ik kreegdat papiertje dus niet zomaar mee. Het zal toch niet zoiets zijn:

    'U zegt dat u zwanger bent'
    'Ja dat klopt'
    'weet u dat heel zeker?'
    'Ja heel zeker'
    'Okee, dan is hier de doorverwijzing, succes.'
    - Katsjing! €€€ -
     
  7. DNM

    DNM Actief lid

    16 mei 2015
    419
    0
    16
    Vrouw
    Jeetje Nonma, heel veel sterkte gewenst! ❤️ Weet niet zo goed wat ik moet zeggen.

    Nieuwe dames, welkom! Op naar een mooie zwangerschap! ☺️

    Ik heb vandaag intake gehad bij de VK. Bloeddruk was goed, en 3 aankomende echo's staan min of meer gepland. 16-9 eindelijk naar ons wondertje kijken 😍.. Ben zoooo nieuwsgierig.

    Hier zijn de symptonen alleen maar aanwezig. Borsten zijn al cup groter, en heeeeel gevoelig. De hele dag misselijk, gelukkig (nog) zonder overgeven. Veeeeel plassen, en pukkels overal! 😱

    Gisteren is moeders voor moeders geweest. Wat een stank komt er uit die bussen zeg! 😱 Niet normaal.. 😂 Maar tis voor een goed doel! Doen er meer dames mee?

    Hier in dubio. Van t weekend hebben we verjaardag van vl... Vertellen we t of niet? ☺️ Wat hebben jullie gedaan?? Weten veel mensen het al?
     
  8. DNM

    DNM Actief lid

    16 mei 2015
    419
    0
    16
    Vrouw
    30. April
    molensteen, 31 jaar, 2e kindje
    taartje1611, 32 jaar, 2e kindje
    elisah83, 31 jaar, 2e kindje

    1. Mei
    dnm, 26 jaar, 1e kindje
    roosje35, 24 jaar, 1e kindje
    wblond, 25 jaar, 2e kindje
    Eline83, 32 jaar, 3e kindje

    2. Mei
    meris, 35 jaar, 3e kindje
    alva, 30 jaar, 4e kindje
    101984, 30 jaar, 2e kindje
    amy1987, 28 jaar, 1e kindje
    Smurfin90, 24 jaar, 1e kindje
    Zoef, 30 jaar, 3e kindje

    3. Mei
    thea, 30 jaar , 4e kindje

    4. Mei
    Missm85, 32 jaar, 1e kindje

    5. Mei
    jennifer1986, 29 jaar, 1e kindje

    6. Mei
    mappie, 36 jaar, 4e kindje
    Koali, 27 jaar, 2e kindje
    Saffira29, 31 jaar, 3e kindje
    Weer, 31 jaar, 2e kindje

    7. Mei
    Korenbloem86, 29 jaar, 2e kindje
    Kippetje88

    8. Mei
    mariahh, 24 jaar, 2e kindje
    Kolibri, 3e kindje
    Gypsea, 2e kindje

    9. Mei
    Suze29, 30 jaar, eerste kindje
    Klaasje82, 32 jaar, derde kindje

    10. Mei
    Wondertjem, 26 jaar, 1e kindje

    11. Mei
    Lallie4, 3e kindje , 26 jaar
    12. Mei

    13. Mei
    J010, 1e kindje, 30 jaar

    14. Mei

    15. Mei



    Afspraken:
    8 september Elisah83, echo gyn
    15 september Klaasje82 6wkn echo + intake vk
    16 september dnm, eerste echo!
    17 september Meris, eerste echo + gyn
    17 september 101984, intake en eerste echo vk
    17 september koali, eerste echo vk
    18 september Suze29, eerste echo gyn
    18 september Amy1987, echo in het AMC
    21 september molensteen, intake vk en eerste echo
    21 september taartje1611, intake vk en eerste echo
    21 september Korenbloem86, intake vk
    22 september zoef, intake vk en eerste echo
    22 september mariahh, intake vk + eerste echo
    22 september missm85, intake vk + eerste echo
    22 september Wblond, intake vk + eerste echo
    23 september Eline83, intake vk + eerste echo
    28 september Jennifer1986, echo en intak vk
    28 september Weer, echo in zkh
    28 september lallie4, echo in zkh
    29 september koali, intake vk
    30 september saffira29, intake + echo Vk
    30 september j010, intake vk en echo vk

    ★sterretjes ★

    Mamavanmenno ★
    werveltje ★
    nonma ★


    De lijst niet kopiëren maar gebruik quote
    Haal het eerste stukje tekst tussen [...] weg en de laatste quote
     
  9. yasmine04

    yasmine04 Fanatiek lid

    17 nov 2010
    3.050
    304
    83
    Tbm
    Zuid holland
    Welkom anja en wat een bijzonder verhaal!

    Dnm doe waar jullie je goed bij voelen.. Hier weten al onze naasten het al.. Wij vinden het fijn om alles te kunnen delen zowel positief als negatief. .

    Mvm doe ik niet mee.. idd de geur waar ik niet tegen kan :( en ik zou de flessen zelf moeten brengen wat erg onhandig is voor ons ..
     
  10. Missm85

    Missm85 Lid

    27 aug 2015
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik deel de mening van Mariahh... Ook hier zijn onze dierbaren op de hoogte. Zulk bijzonder nieuws moet (in ons geval) gedeeld worden. En fout kan het altijd gaan.. Maar dat is niet de instelling waarmee ik zwanger wil zijn.. Ik wil niets liever dan dit wonder delen en ervaren vanaf het begin ;) welkom nieuwe dames!
     
  11. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Welkom nieuwe zwangeren!

    Bij mij nog geen bloeding, maar bij een MA kan dat weken duren. Mijn slechte voorgevoel komt door het feit dat mijn borsten niet meer zo gevoelig zijn. Lijkt wel alsof ze weer terug zijn naar oude formaat. Was mijn enige symptoon, vandaar mijn ongerustheid. Flashback naar vorig jaar. Gynaecoloog wilde de afspraak gewoon laten staan op 16-09, er valt nu toch niets te doen... Hopelijk kan ik een beetje slapen vannacht.
     
  12. Alva

    Alva Niet meer actief

    Hier ook misselijk zeg... was even vergeten hoe dat je dag kan beheersen.. eet de hele dag mini hapjes van crackers, koffie hoef ik niet meer en zit nu aan de augurken.
    Het stomme is dat alles wel smaakt maar dan word ik daarna alsnog misselijk..

    Dinsdag ga ik met het vliegtuig op stedentrip met een vriendin, ik twijfel of ik emesafene alvast zal vragen aan de ha. Wil liever niet het hele vliegtuig onderkotsen straks ;)
     
  13. Saffira29

    Saffira29 Fanatiek lid

    23 jan 2013
    1.765
    0
    0
    Parttime werk en fulltime mama
    Vuren
    Kan ook gewoon even dagje of 2 zijn he.. Heb ik ook wel eens gehad..
    Maar ik begrijp je zorgen echt wel!
    Ik heb me de vorige zwangerschap zo gek zitten maken en was zo bang dat ik er gewoon niet van heb kunnen genieten.

    Kun je niet je Vk bellen en zeggen ivm de eerdere miskraam dat je een echo wilt..? Bij ons proberen ze je zorgen altijd serieus te nemen en het lijkt me dat als je je zo zorgen maakt dat ook niet goed is.
     
  14. Mappie

    Mappie Lid

    24 mrt 2009
    67
    0
    6
    Ook hier alweer de eerste misselijkheid.
    Heb van mijn afgebroken zwangerschap nog emesafene en desnoods metoclopramide in huis, heb het nu nog niet nodig, maar ben bang dat dat nog wel komt.

    Hier ook (een deel) van onze naasten al ingelicht. En ook al is het nog heel vroeg in de zwangerschap, sommigen hadden het toch al in de gaten. Was niet naar een feestje gegaan, waar ik normaal gesproken wel heen was gegaan en dit viel nogal op.
    Scheelt natuurlijk ook dat nu iedereen op de hoogte is van de onze wens voor nog een kindje, dan houden sommige mensen je toch in de gaten. Mijn man snapt hier niets van, is echt iets voor vrouwen zegt hij...
     
  15. Lallie4

    Lallie4 Actief lid

    24 jul 2015
    282
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik voel me nog best goed, we erg opgezette borsten, nog niemand ingelicht, me schoonmoeder was zo verdrietig van t verlies van ons meisje, dat k d'r niet in die spanning wil laten zitten. K zag dat je van je vorig kindje ook aankomend nov was uitgerekend mappieleuk dat we nu weer gelijk op gaan ;)
     
  16. weer

    weer Bekend lid

    1 mrt 2014
    512
    0
    0
    Roosje ik heb ook vrijwel geen kwalen meer. Wel een beetje misselijk en moe maar ja, wat zegt het?
    Ik weet nog van mijn vorige zwangerschap dat ik dat ook had.

    Maak me nu ook wel zorgen maar we kunnen niets anders doen dan wachten en hopen. Succes en geen bloed blijft goed ;)
     
  17. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Dank je wel, jij ook sterkte! Ik weet ook wel dat ik nu een leuk gedeelte van de zwangerschap niet geniet, maar voelt gewoon niet goed. Maar ik stop er nu mee, is niet leuk voor jullie, zo'n zeurende zwangere ;) afwachten wat de echo doet, ik denk dat ik nog nooit zo zenuwachtig zal zijn als voor deze echo, mijn verdediging voor mijn scriptie was er niets bij, haha!
     
  18. 1992M

    1992M Actief lid

    7 sep 2015
    100
    1
    18
    NULL
    NULL
    30. April
    molensteen, 31 jaar, 2e kindje
    taartje1611, 32 jaar, 2e kindje
    elisah83, 31 jaar, 2e kindje

    1. Mei
    dnm, 26 jaar, 1e kindje
    roosje35, 24 jaar, 1e kindje
    wblond, 25 jaar, 2e kindje
    Eline83, 32 jaar, 3e kindje

    2. Mei
    meris, 35 jaar, 3e kindje
    alva, 30 jaar, 4e kindje
    101984, 30 jaar, 2e kindje
    amy1987, 28 jaar, 1e kindje
    Smurfin90, 24 jaar, 1e kindje
    Zoef, 30 jaar, 3e kindje

    3. Mei
    thea, 30 jaar , 4e kindje

    4. Mei
    Missm85, 32 jaar, 1e kindje

    5. Mei
    jennifer1986, 29 jaar, 1e kindje

    6. Mei
    mappie, 36 jaar, 4e kindje
    Koali, 27 jaar, 2e kindje
    Saffira29, 31 jaar, 3e kindje
    Weer, 31 jaar, 2e kindje

    7. Mei
    Korenbloem86, 29 jaar, 2e kindje
    Kippetje88

    8. Mei
    mariahh, 24 jaar, 2e kindje
    Kolibri, 3e kindje
    Gypsea, 2e kindje

    9. Mei
    Suze29, 30 jaar, eerste kindje
    Klaasje82, 32 jaar, derde kindje

    10. Mei
    Wondertjem, 26 jaar, 1e kindje

    11. Mei
    Lallie4, 3e kindje , 26 jaar
    12. Mei

    13. Mei
    J010, 1e kindje, 30 jaar
    1992M, 1e kindje, 22 jaar

    14. Mei

    15. Mei



    Afspraken:
    8 september Elisah83, echo gyn
    15 september Klaasje82 6wkn echo + intake vk
    16 september dnm, eerste echo!
    17 september Meris, eerste echo + gyn
    17 september 101984, intake en eerste echo vk
    17 september koali, eerste echo vk
    18 september Suze29, eerste echo gyn
    18 september Amy1987, echo in het AMC
    21 september molensteen, intake vk en eerste echo
    21 september taartje1611, intake vk en eerste echo
    21 september Korenbloem86, intake vk
    22 september zoef, intake vk en eerste echo
    22 september mariahh, intake vk + eerste echo
    22 september missm85, intake vk + eerste echo
    22 september Wblond, intake vk + eerste echo
    23 september Eline83, intake vk + eerste echo
    28 september Jennifer1986, echo en intak vk
    28 september Weer, echo in zkh
    28 september lallie4, echo in zkh
    29 september koali, intake vk
    30 september saffira29, intake + echo Vk
    30 september j010, intake vk en echo vk

    ★sterretjes ★

    Mamavanmenno ★
    werveltje ★
    nonma ★


    De lijst niet kopiëren maar gebruik quote
    Haal het eerste stukje tekst tussen [...] weg en de laatste quote
     
  19. Alva

    Alva Niet meer actief

    We zijn hier toch om elkaar te steunen! Dus 'zeur' maar lekker hoor. Ik snap heel goed dat je je zorgen maakt, hoop dat je snel kan genieten !!
     
  20. weer

    weer Bekend lid

    1 mrt 2014
    512
    0
    0
    Roosje ik bedoelde juist dat ik hetzelfde heb als jou. Ik vind het juist fijn om met elkaar te delen wat we doormaken. Kunnen we elkaar steunen. Dus vooral niet terughoudend zijn meid.
     

Deel Deze Pagina