Ikke wel hoor Bolkje private investigations to the rescue.... Ben nu aan het kijken of een van onze dames misschien in een ander topic al heeft vertelt dat ze is bevallen, maar nog niet in dit topic
Ik ben het ook niet en weet het lekker wel Vandaag weer een controle gehad. Spookje ligt vast, dus de harde buiken en krampen van de afgelopen week hebben ook daadwerkelijk iets gedaan. Vanaf volgende week mag het echte werk beginnen van mij Verder ben ik soms echt heel moe dus lees en leef ik wel mee maar reageer ik wat minder.
Ik ben het niet! Morgen weer op controle in het ziekenhuis voor mijn te hoge bloeddruk. Verder nog geen klachten gelukkig, dus voor nu gewoon goed in de gaten houden... Ben benieuwd of ze me gaan inleiden als de bloeddruk zo hoog blijft....
O, dan ben ik in de war met iemand anders.... ik dacht ook al: die persoon was toch al getrouwd inmiddels?
hoi dames, tja die geen zal zichzelf wel melden en ja die is wel aktief op het topic Even een andere vraag, ik zag nu al een paar voorbij komen die ook kapot gaan van de jeuk, hier dus ook en ik kan niks vinden wat je er aan kan doen, iemand nog wondermiddeltjes??? het voelt echt als van binnen uit, begint vanuit de botten in mijn tenen en zo omhoog en dan word je dus helemaal GEKKKKKKKK!!! wel lijkt het nu het s nachts weer warmer is nog erger, ga je om 11 uur naar bed gewoon omdat je kapot bent, lig je dus werkelijk tot 3-4 uur krabben soms tot bloedens toe, want tja jeuk is erger dan pijn ben erg benieuwd wie de volgende in de rij is, die een wondertje mag zetten op de wereld, spannend hoor, lijkt nog wel gisteren dat we begonnen en hoopte de eerste 12 weken door te komen, de pretecho's en nu alweer bezig met wanneer komt het? wat gaat de tijd snel eigenlijk als je er zo over nadenkt
Ik ben het ook niet en ik weet ook wie het wel is Het is hier een klein btje aant rommelen. Veel harde buiken, af en toe met pijn (zoals nu), ik mag hopen dat Mini nu in elk geval iets ingedaald is, dan weet ik tenminste waar het door komt! Donderdag weer vk dus we gaan het zien. Hebben jullie ook dat je af en toe met een harde buik ook last van je hoofd hebt? Alsof er vanuit mn nek een band rond mn hoofd wordt aangetrokken, vooral aan mn achterhoofd. Niet pijnlijk, maar echt een onprettig drukgevoel. Verder heb ik echt olifanten-enkels, vreselijk. Gelukkig geen last van wat pijn betreft, tis gewoon superlelijk maar gelukkig kan ik mn voeten toch niet zien als ik sta of zit dus dat scheelt :-D Vandaag heeft manlief eindelijk de laatste plankjes op de babykamer opgehangen en een extra plank gemaakt voor de box, na weken van zeuren, discussieren en ruzie maken (nee, totaaaal geen last van hormonen verder). Het enige wat nu nog opt lijstje staat is rookmelders ophangen. Morgen de wagen eens in elkaar zetten en kijken wat een handige plek is om die te stallen, en gelijk de katten trainen dat ze eruit blijven!
Oh ben ook wel nieuwsgierig wie er dan bevallen is, ik dus niet Had verwacht dat er al wel babietjes zouden zijn, maar niet dus! Vind het nu wel erg spannend worden hoor!! Iemand trouwens nog de gouden tip tegen maagzuur?
@Jaydee hier helpt vanillevla goed klinkt raar maar is echt zo van rennie en gaviscon wordt ik alleen maar misselijk en hier ook nog geen ukkie
Ik ben het ook niet weet ook wie het wel is... Ben benieuwd wanneer t hier gemeld word haha. Vandaag heel veel gepoetst, nesteldrang???. Heb ook veel harde buiken, maar heb er geen last van gelukkig. Begin wel echt heeeel nieuwsgierig te worden!