Jeetje Satijnvlinder als je het van je af kan zetten voor de bevalling vind ik het knap hoor. Even nieuwsgierig hoor. Hoe zit het bij jullie allemaal bij de verloskundigepraktijken dan. Wij hebben 4 praktijken in de stad met allemaal met ik gok zo'n 3 tot 5 verloskundigen die samen werken waar nodig is. Julyn fijn dat het allemaal goed gaat. De dames die gestript worden en andere afspraken succes.
Hey dames! Gingerale gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter! Wat een verhaal zeg en wat heeft het lang geduurd. Hoe gaat het nu? Satijnvlinder, het verhaal dat een vk zwanger is en noet graag komt klinkt me helaas bekend in de oren. Bij m'n vorige zwangerschap wilde ze niet komen nadat ik bloedverlies en pijnlijke harde buiken had. Ook toen er een proffesional belde gaf ze geen gehoor, helaas ben ik daarna bevallen. Ze heeft wel haar excuses aangeboden en vertelt dat ze het verkeerd ingeschat heeft. Ik hoop dat je voldoende vertrouwen en rust hebt als de bevalling eenmaal doorzet bij haar. Dat strippen klinkt eigenlijk best vies met dat hoofdje masseren of kriebelen 😬. Maar hoop natuurlijk wel dat het iets uithaalt voor jullie. Misschien komen ze allemaal wel met die super moon. Julyn fijn dat je mannen het goed doen! Wij zijn vandaag in Itrecht geweest voor controle. Op de echo van de hersenen was de cyste nog zichtbaar en ook was er een kalkplekje te zien, of dit van betekenis is weten ze niet, waarschijnlijk niet. Het wordt volgende week besproken met de andere artsen (dan spreken ze alle echo's en MRI's door die gemaakt zijn). Hij heeft alleen echt last van z'n darmen, echt zo zielig, hij schreeuwt het soms uit. Denk dat ik volgende week maar eens een afspraak maak bij de osteopaat.
GingerAle van Harte Gefeliciteerd! Pittig hoor, mijn eerste bevalling ongeveer ook zo, geen ontsluiting. Maar nu heb je je mooie meisje. Volhouden hoor satijnvlinder, zelf beslissen. Vandaag controls gehad en alles was goed, hij zit al lekker diep in het bekken! Ben benieuwd wat dit weekend zal gaan brengen, of wie eigenlijk. ;-p
Loontje wat sneu, hoop dat het snel opgelost kan worden. En de krampjes minder sullen worden, arme gup! Beterschap!
Loontje jeetje dat is ook erg. Ja weet je ik kan mij er nu heel erg druk om maken, maar dat levert alleen maar stress op en dan moet ik dadelijk naar het zkh omdat de ontsluiting niet vordert of zo. Zijn net lekker uit wezen eten, iedereen verklaarde mij voor gek haha. Hoogzwanger en gestript nog even uiteten omdat je ruim 12 jaar samen bent en 5 jaar getrouwd hihi
Gefeliciteerd Satijnvlinder! Hier helaas niks gebeurd vannacht! Iemand anders bevallen vannacht? 😄
Haha Tessa, hier ook geen baby fijn dat hij in het bekken zit, in elk geval startklaar! Ach Satijn, die kans dat strippen werkt, blijf ik ook niet voor thuis. Gefeliciteerd met jullie trouwdag! Loontje, hihi ik vond het ook heel gek dat ze zei dat ze het hoofdje aan kon raken. Ik besefte me toen pas hoe diep ze zat Wat sneu dat hij zo'n last heeft van de darmen zeg. Hopelijk kan de osteopaat er wat mee. Heftig hoor, steeds overal heen. Jullie mannetjes boffen met zulke fijne ouders Xoxowen, Hier twee praktijken. Waar ik zit zijn drie vaste en twee waarnemende vk. Ze werken samen met het ziekenhuis waar ik ga bevallen en met de praktijken in de regio. De andere praktijk hier is volgens mij ook prima, alleen zijn die heel erg gericht op een andere stad. Werken volgens mij ook niet samen met het ziekenhuis waar ik wil bevallen.
Je hebt gelijk inderdaad satijnvlinder, misschien kom je sowieso wel in het zkh terecht. En heerlijk nog even uiteten. Gefeliciteerd met jullie huwelijk!! Heeft het eten goed gesmaakt? Hier hebben we één vk praktijk met vier verloskundigen, die hebben om de beurt dienst. De praktijk is onderdeel van meerdere praktijken die gekoppeld zijn aan het ziekenhuis. Tessav fijn dat de controle goed was.
Gefeliciteerd satijnvlinder. Wat fijn dat jullie nog even lekker gegeten hebben. Naar he als hij zo een last heeft. Ik hoop dat het snel beter gaat met zijn darmpjes. Ik heb goede ervaring met osteopaat. Hier 2 praktijken en 5 verloskundigen. Vandaag 40 weken. Banner staat nog op zomer tojd. Geen baby symptomen.
Nog geen baby's erbij....hier ook nog niet. Niet eens echt gerommel. Satijnvlinder, gefeliciteerd. Loontje, wat sneu dat Siebe zo'n last heeft van zijn darmen. Hier zijn minstens 6 praktijken, wel verdeeld of wijken. Onze verloskundige praktijk bestaat uit 2 teams van 3 verloskundige. Beide teams werken in verschillende wijken en werken samen met meerdere ziekenhuizen in de omgeving.
Nou ze heeft het zover dat ik links of rechts om niet thuis kan bevallen en naar het zkh moet. Leg zo of straks ff uit ben namelijk zwaar over de roden en heb der net mijn huis uit gezet
Hier ook nog steeds niks... bahbah Ik ook verbonden aan een praktijk met 4 vestigingen in de stad en elke 3/4 verloskundigen dus moet wel goedkomen .
Oh meis toch....wat draait dit uit op een drama. Adem in adem uit. Wij horen graag het verhaal als je hier klaar voor bent.
Ojee laat je niet opfokken! Denk Aan jezelf en je kind! Hier op dorp 1 parktijk met 4 Verloskundige, werken samen met ziekenhuis en nog 2 Verloskundige uit Naast gelegen dorp!
Hahaha ja Oliv als je het zo stelt mag het toch wel van start gaan hé! Ik zal vast de laatste worden 😜
Satijnvlinder meis?😘 Nahh.. ik denk dat dat niet gaat lukken. Hahaha! 😱 Nee joh, dat ben ik al 😂