Yep ze hebben hier bij de verloskundige praktijk een echocentrum. Kan bij wijze van spreken elke week komen als je maar betaald he
Echt he. Ik zit nog wel te overwegen om elke week tot aan de 12 weken een echo te laten maken. Geloof alleen niet dat vriendlief het er mee eens is
Mijn arts had het er wel over dat ik van 6 tot 12 weken elke week een echo mocht maar nu mag ik ook pas vanaf de 7e week komen dus we zien wel. Eigenlijk zou ik na die echo ook wel terug willen naar de verloskundige en gewoon zwanger zijn.
Hier vandaag een afspraak met de consulente van MvM gemaakt voor a.s. woensdag. Spannend, de vorige keer kwam de consulente en toen had ik, na anderhalve week positieve testen, die dag ineens een negatieve test.... En ben het uiteindelijk dus ook verloren. Vk ga ik maandag bellen, praktijk die ik toen had gebeld doet al een echo bij 7 weken. Oh boy, wat is dat nog lang wachten! Heb ook nog niet zo veel klachten, alleen de laatste dagen een weeïg gevoel vaak (misselijk mag het niet heten). Zit eigenlijk wel op klachten te wachten.... Kom er vast op terug als het zo ver is, maar voor nu zou ik het wel fijn vinden!
Cins zag dat wij veel overeenkomsten hebben, zelfde leeftijd, eerste kindje, en uitgerekende datum grappig zeg
Is dat niet zo dan? Ik ben bij onze oudste ook via IUI zwanger geworden, de eerste echo was bij de gyn en toen mocht ik meteen door naar de vk. Is dat niet standaard dan? @onzekerheid: ja toch stiekem ook wel een beetje. Vooral omdat ik (nog) niet misselijk ben. Maar verder voelt het wel goed, al zegt dat natuurlijk geen bal. @echo: hier doen ze pas vanaf 7 weken een echo, omdat er dan hartactie is. Las ergens anders dat pretechobureus ook 7 weken aanhouden om dezelfde reden. Op zich maar goed ook, zou wel behoorlijk veel stress opleveren als je een echo hebt en je ziet nog geen hartje tenminste, ik zou daar wel van stressen.
Eki, precies om die reden mag ik niet eerder komen! Ik ben ook best onzeker, voel vrijwel niks behalve dat ik na een werkdag echt kapot ben. Maar vertrouwen hebben... Kan er toch niks aan veranderen. Ik weet niet wat standaard is na iui eigenlijk. Zal het de 22e wel vragen.
Haha ja idd, en daar bovenop hebben we allebei Kluun cadeau gedaan zag ik!! Als dat geen toeval is....
Echo eerder dan 7 weken raad ik niemand aan. Bij onze dochter waren de 1w2d dat we moesten wachten tot de volgende echo om te kijken of ze wel hartactie had killing!!! Deze keer bewust gekozen voor na de 7 weken. Let, je weet pas na een echo of het goed zit en dan blijft het nog spannend Echo apparaat thuis haha heb wel een Angelsound maar dat mag pas na 12 weken. Ik mocht de vorige keer kiezen of ik bij gyn bleef of naar vk ging met 10 weken, omdat ik "gezond" zwanger was, over naar vk. Daardoor met 6.2/ 7.4/ 10 en 12 weken echo gehad toen. Sorry vergeet de helft. Oh ja behalve Soms wat steekjes en moe zijn geen klachten
Haha zo is dat Logan. Hier mag ik als het goed gaat het met mijn partners verjaardag vertellen ben dan 12w3d
Logan mag ik je vragen welke kleur roze kleur in je handtekening hebt staan? Vind die magenta zo vreselijk Edit heb al wel wat aanpassingen gedaan
Ipv magenta heb ik #FF1493 ingevuld. Ik Google altijd op bbcode colorchart Volgens heb je nu inderdaad iets wat dicht in de buurt komt! Vind magenta ook vreselijk Haha die verjaardag lijkt zo dichtbij he? Tot je zwanger bent dan duurt alles een eeuwigheid.
Hoi meiden! Mag ik gezellig met jullie mee komen kletsen? Logan en Eki ken ik al, leuk! Zal even kijken of ik een beetje kan teruglezen!