Waauw Katin! Gefeliciteerd! 37 weken is niet veel te vroeg hè. Waauw jullie mogen al na 1 nacht naar huis. In België blijf je 3 nachten na een natuurlijke bevalling en 5 nachten na een keizersnede. En dat is pas sinds kort. Vroeger moest je langer blijven.
Thuis bevallen mag ook in België, maar daar hoor je weinig van. Ik ken niemand die thuis bevallen is. In verband met inwendige echo's om baarmoederhalslengte te meten...Dat hebben ze enkele keren gedaan sinds augustus owv harde buiken. In mijn 4 jaar ICSI periode had ik soms 4 keer per week zo'n inwendige echo. Ben dat dus wel gewoon.
Gefeliciteerd Katin! Groeiecho was goed. Ze ligt nog steeds gemiddeld op groei en weegt 2600 gram. Ze lag al wel redelijk l ingedaald maar nog niet vast in de bekken. Verder was alles goed heb vandaag wel heel veel harde buiken gehad en ze zei dat het zou kunnen komen door het verder indalen. Ik heb ook het idee dat ze nog nog wel even blijft zitten.. Vandaag heb ik ook echt een off day, komt niks uit handen, moe, best wel sjaggie en veel last van bekken. Nu denk ik dan ook, ze mag van mij ook wel met de 37 weken komen al is het beter van niet natuurlijk.
Fijn dat alles weer goed was! Ik heb het indalen ook gevoeld, met steken en overhoop liggende darmen en al. Ik doe gezellig met je mee haha. Heb vandaag uit frustratie een bergje chocola gekocht en vanmiddag wat geslapen, ben nu een Sex and the city marathon aan het doen in Mn eentje. Lekker mee lachen en huilen mrt Mn hormonen haha Manlief moet werken tot vanavond laat. Ze zeggen dat veel vrijen de bevalling opwekt toch? Misschien moeten we dat maar doen haha. En ben aan het denken om frambozenbladthee te halen deze week ergens. Alle tips zijn welkom.
Ja die rommelende darmen en diarree heb ik ook dus zal dat het wel zijn. Ik nu filmpje aan het kijken met manlief maar echt geconcentreerd ben ik niet. Vanavond maar op tijd erin, morgen weer een nieuwe dag. Haha Ja, als ze er met 37 weken nog niet is dan gaan wij er ook maar eens tegenaan hihi. Doen het nu bewust niet en mis het wel moet ik zeggen ..
Hebben jullie ook al zo'n vaginale wisser gehad om te onderzoeken op streptokokken? Blijkbaar heeft 15 a 20 procent van alle vrouwen deze bacteriën in hun vagina. Is helemaal niet erg tijdens de zwangerschap, maar wel tijdens de bevalling. Ze testen dit vooraf. Als je drager bent, krijg je twee antibioticakuren als je bevalling begint. Zo is het kind beschermd.... Anders zou het kind hiervan ziek kunnen worden of koorts kunnen krijgen.
Morgen hopelijk een betere dag ja! Wij hebben het ook wat rustiger aan tot niet gedaan de laatste weken. Omdat ik er ook veel harde buiken van kreeg. Mijn hormonen gingen ook nogal met me aan de haal, ik miste het ook en werd er zelfs onzeker van omdat manlief ook aangaf dat ie t eigenlijk niet meer zo durfde.. bang om de baby te raken ofzo dan ga je toch denken pff vind ie me niet meer aantrekkelijk.. ook al is dat niet zo. Maar als ze er met 37 weken niet is dan moet ie toch hoor op dit moment denk ik alleen nog maar dr uit jij baby liever vandaag dan morgen. Hoe maakt me niet meer uit.
Haha nou das wel heel toevallig.. Ik heb het er net met hem over en hij zegt het dan ook nog niet te willen en beter is te wachten tot 40 weken waarop ik echt verbaasd reageerde en ook onzeker.. het voelt dan idd alsof ie me af wijst en het niet mist of zo... hoe dan?! Maar hij denkt dat het kwaad kan en wil er echt niet aan.. pff.
Nee al vind ik dat ze dat hier wel moeten doen .. beter dat je het zeker weet! Vind het wel een enge gedachte
Stom is dat he? Manlief zei deze week tegen me dat het echt niet er aan lag dat ie me niet aantrekkelijk vond. Maar het idee dat daar in die buik al een volledig kindje zit. En ook al diep ingedaald. En toch bang om dat hoofdje te raken ofzo. Of dat ze er iets van mee krijgt wat wij dan doen. Of om iets op te wekken. Hij is best overbezorgd. Heb toen met hem afgesproken dat ik dan wel andere vormen van intimiteit zou willen, wat nog mogelijk is haha. Met de handjes etc is niks mis Want nu voelde ik me helemaal zo onaantrekkelijk. Stemde hij wel mee in gelukkig om daar wat meer aandacht aan te besteden. Mannen zijn ook wel een beetje onzeker daar in misschien.. maakt niet uit hoe veel ik op m in praat dat ie echt niks kan raken en opwekken als daar de tijd nog niet voor is. Wat dat betreft ben ik ook blij als de bevalling en de hersteltjjd er straks op zit haha ben dan wel mama maar ik ben ook nog ik, met mijn eigen behoeftes en interesses.
Nou hij heeft net het eea gelezen op internet, blijkbaar was dat nodig om het te overtuigen dat ie echt niks kan raken hihi maar evt wel een bevalling op kan wekken maar ook alleen als de baby er klaar voor is. Dus wilde hij net meteen van bil maar daar heb ik nu een stokkie voor gestoken haha.. is nu nog iets te vroeg en heb nu zoveel harde buiken dat ik er nu ook geen zin in heb. Maar wij hebben idd ook wel gewoon op andere manier gedaan al merk ik wel dat orgasmes steeds iets pijnlijker doen. Achjaaa nog even geduld. Het is niet altijd even makkelijk he dat zwanger zijn
Whaha meteen van bil dat is het andere uiterste goed teken wel whaha. Om die reden dat t pijnlijker werd en die harde buiken had ik t ook even op de rem gegooid. Maar de kans dat het nu in week 36 al iets opwekt is volgens mij best klein.. Nog maar eventjes een paar weken haha dan mag alles weer en hoeven we er niet meer over na te denken..
Haha ja of nie!! Idd, dan zijn we het allemaal weer vergeten! Laten we er ook nog maar even van genieten
Minder aantrekkelijk voel ik mij niet. Mijn man maakt genoeg opmerkingen over mijn buik en ronde billen. Mijn borsten hebben al eventjes hetzelfde formaat, maar ook daar heeft hij genoeg opmerkingen over gemaakt. Als ik mij minder aantrekkelijk voel ligt dat echt aan mij. Off dagen zitten in de lucht geloof ik haha. De ene dag kan ik vanalles, de andere dag ben ik zo futloos en wil niks en lukt niks. Vandaag weer zo'n dag. Al 3x een dutje gedaan vandaag.
Pfff wat een drama nacht. Gisteren zo moe en hoofdpijn dat ik om 20.30 uur naar bed ben gegaan. Half 2 eruit om te plassen. Toen werd dochter 1 wakker, ging niet meer slapen. Ligt net weer in bed, begint dochter 2 te roepen. Gelukkig slaapt die meestal wel verder bij ons in bed. En ik heb nog steeds barstende hoofdpijn.