Heb ik nog niet gehad. Ik moet morgen naar de gynaecoloog en zal het eens navragen. Mijn zus had die bacterie en haar kindje is wel erg ziek geweest hoor, hij heeft echt geluk gehad dat hij er door is gekomen en niks aan over heeft gehouden.
veel intimiteit zit er hier ook niet meer in de laatste tijd. Ik ben te moe en heb achteraf ook soms best wel last ervan (harde buiken e.d.). Maar dan denk ik, misschien beter nu nog, wie weet wanneer het er weer van zal komen na de bevalling (herstel, minder slaap, een baby in bed...) Gisteren had ik ook een serieuze off-day, vandaag is het weer wat beter. Na deze week nog 2 weken werken... man het blijft precies duren.
Ik voel me tot nu toe beter dan gister maar het kost me allemaal wel meer energie dan voorheen, begint echt wel zwaarder te worden. Sneller buiten adem, moeier en ben vandaag ook onrustiger. Kan een bevalling eigenlijk beginnen als ze nog niet vast ligt in bekken?
Ik heb om half 5 neusspray gebruikt en 2 paracetamol genomen. Om 5 uur moest mijn man eruit en daarna heb ik nog geslapen tot 8 uur. Ik denk dat ik vanmiddag nog even probeer plat te gaan met Emma als Fayèn op bed ligt.
Ooh amai, dat klinkt serieus. Gelukkig kwam alles goed! Nu ben ik wel blij dat dit standaard getest wordt in België.
Ja deze zwangerschapstermijn lijkt me heel erg zwaar als je al twee jonge kindjes hebt. Gaat de oudste nog niet naar school? Of is dit ook anders dan in België? Hiet gaan kindjes vanaf 2,5 jaar naar de kleuterschool.
Beterschap, hopelijk lukt het slapen je met die twee! Kan, maar dan moet je direct gaan liggen als je vliezen breken ivm uitzakken van de navelstreng of handjes voor het hoofdje. Je werkt lang door idd, succes met de laatste weekjes!
Nee, hier pas vanaf 4 jaar. Ze kunnen wel naar een peuterspeelzaal vanaf 2,5, maar dat is maar 2 dagdelen van 2,5 uur. Emma wilde niet slapen, maar is wel in slaap gevallen. Ik word net pas wakker.
Oeee dat klinkt scary!! Hopen dat dat niet gebeurt dan want moet in het zkh bevallen.. en anders dat ze nog maar goed vast komt te liggen dan
Zijn jullie meteen gerust met zo'n klein baby'tje in huis? Ik zou eigenlijk niet anders willen dan in het ziekenhuis bevallen. Daar heb ik maar op een belletje te drukken en ze komen me al helpen. Dag en nacht! Helpen als de borstvoeding niet goed lukt, als baby onophoudelijk huilt, als je zelf pijn hebt van scheur of knip, helpen met badje geven.... Wij mogen zelfs nog een nacht langer blijven als we nog niet helemaal gerust zijn met de baby. De ziekenhuiskamers in het moederhuis waar ik ga bevallen zijn wel net hotelkamers. Het voelt dus wel huiselijk aan.
@LenaMill In Nederland krijg je na de bevalling nog kraamzorg thuis voor dat soort dingen. Ruim een week ofzo. De dagen dat je in het ziekenhuis bent gaan er vanaf. In Frankrijk is het net als in België geloof ik. Ben je een week in het ziekenhuis.
Hier gisteravond gezellig gemaakt.. waarna ik bijna 7 uur lang (tot 5.00) serieuze voor weeën heb gehad En niet geslapen.. ik durf nu ook niet meer
Haha ojee! Da's minder idd alhoewel.. als je beeb nu zou komen dan zou het nog niet eens veels te vroeg zijn. Hier erg onrustig .. merk dat mn energie echt leeg getrokken word, ze zit echt een stuk lager sinds vanmiddag en heb beetje hoofdpijn.. rommelt dus flink. Wrscl voel ik me zo doordat de verder is ingedaald? Hoop het ..
Sinds dinsdag wat jeuk op mijn buik. Ik dacht dat hoort er gewoon bij, dus even zo gelaten. gisteren rode uitslag op mijn buik en toen het vanmorgen wat uitgebreid was even naar de huisarts gebeld. Omdat ik onder behandeling ben bij de gynaecoloog wilde de assistent van de huisarts graag dat ik naar het ziekenhuis belde. Vervolgens wilde ze mij in het ziekenhuis zien en maakten ze een ctg en moest er bloed geprikt worden. En dat voor jeuk en wat uitslag. Bloed was goed, wacht nog op 1 uitslag. Uiteindelijk als tip gekregen om mentholpoeder er op te doen... Goed dat ze alles controleren maar kostte mij wel de hele ochtend en vooral veel energie. Als de uitslag verder uitbreid moet ik terug. Moest even klagen. In NL zijn er meerdere opties: - thuisbevallen en 8 dagen kraamzorg voor ondersteuning - als je zonder medische reden in het ziekenhuis wilt bevallen kan dat ook poliklinisch en ga je daarna naar huis met daarna kraamzorg - met medische reden in het ziekenhuis bevallen, afhankelijk van de situatie een paar dagen in het ziekenhuis blijven en daarna kraamzorg (bij 3 dagen zkh opname krijg je 5 dagen kraamzorg thuis) - je kan in het kraamhotel bevallen en daar gedurende de kraamtijd ook blijven Ik moet in het ziekenhuis bevallen, als ik 1a2 nachten moet blijven dan ga ik daarna naar huis met kraamzorg. Mag ik eigenlijk direct na de bevalling naar huis dan ga ik voor 1a2 nachten naar het kraamhotel. En daarna kraamzorg thuis.