Argh echt, die drukte, chaos en hebberigheid voor gratis spullen met duizenden andere zwangeren... nee bedankt! Ik zie de rijen voor het toilet al .... Hier heeft de misselijkheid toegeslagen. Niet genoeg om over te geven, maar fijn is anders. Wat duurt het nog lang tot de echo!
Precies mijn ervaring met de hh beurs en de love and marriage beurs...waarom zou het hier anders gaan!
Ik vond het wel leuk en qua drukte meevallen. Ik was toen niet zwanger, maar net 7 mnd bevallen. We hadden toen de gratis KV kaarten en die golden alleen op een dag waarop het daargaans zelf niet zo druk is. Nu moet ik er op de e.o.a manier ook niet aan denken
@Nell, ik weet dat ik zonder brood kan, maar mijn yoghurt en pap waren ook op, dus ik moest wel even. Ik kan echt niet meer zonder een maaltijd of tussendoortje overslaan. Ik word daar zo ziek en misselijk van... Maar s morgens maakt het gewoon niet echt uit wat ik eet, alles maakt me misselijk, tenzij het licht is en ik met kleine beetjes begin. @lycos, ja bijna eng . Ik kan zoet bijna niet uitstaan. Ik heb heel de tijd behoefte aan vlees... pizza en patat.... En eet ik iets anders hahaha dan ben ik de sjaak. @Miss, uitslag als in eczeem? @flowerpower, gefeliciteerd. Je bent niet de enige die onzeker is. Welkom op het onzekere forum @MI, dat is precies ook hoe ik reageer . Ik heb nu ook 2 pagina's open staan. Geen zin om 10 berichten te sturen. Beterschap aan je mannetje @Pinac, wat een fijn vooruitzicht is dat heh. 9maandenbeurs, het is natuurlijk wel zo dat er mindere zwangeren zijn dan mensen die het huishouden doen . Ik ga niet though, want ik vind mezelf nog te pril zwanger. Bij de volgende ronde is als het goed is mijn kleintje er al
Ik raak inmiddels een beetje gefrustreerd van dat eeuwige hongergevoel. Wie van jullie heeft dit ook en wat doe jij eraan?
Zou het best leuk vinden om naar de 9 maanden beurs te gaan, maar net als lovare vindt ik mezelf nog te pril zwanger. Was ik voorbij de 12 weken geweest dan had ik het zeker leuk gevonden. @lovare.... Dat hongergevoel.... Heb ik ook. En wat ik er aan doe? Vooral niet aan toegeven. Bij de zwangerschap van mijn zoontje ben ik 24 kg aangekomen. Dat wil ik nooit meer! Ik ben nog steeds niet alles kwijt wat ik kwijt zou willen. Dus ik ga deze zwangerschap echt goed opletten, want al die kleine snaai momenten zijn echt niet goed. Of ik pak iets gezonds. Vanmorgen onwijs zin in stroopwafels maar uiteindelijk een droge rijstwafel gegeten om toch iets naar binnen te krijgen. Was echt trots op mezelf.... Hahaha
2X 9maanden beurs gedaan maar je moet ecgt van drukte houden. Hongergevoel ?? Wat is dat?? Eet bijna niks. Niks smaakt bijna geen honger.. Vandaag mega beroerd, mn darmen spelen onwijs op. Alleen niet in obstipatie maar diarree... alles is er binnen het uur uit... Vanmorgen ook overgegeven helaas en al mn eten blijft omhoog komen... Wel sl 2 dagen geen bruinverlies meer !!
Wat goed marijke! Waarschijnlijk een bloedvaatje geknapt. Ik verlies eigenlijk alleen nog oud bloed. Niet veel. Maar dat restje zal er uitkomen of oplossen. Waarschijnlijk een beetje van allebei maar ik maak me er niet druk om. Vandaag de hele dag een opgeblazen pijnlijk gevoel. Was al dagen niet naar de wc geweest. Vannochtend met pijn en moeite en nu is alles aan het verschuiven in mijn darmen. Dat doet pijn. Ook het gevoel alsof mijn organen in de verdrukking komen. Heb wel een bolle buik sinds gisteren. Denk dat mijn darmen al omhoog schuiven. Baarmoeder zit ook al vrij hoog. Het gaat in ieder geval sneller allemaal dan bij de eerste. Zelfs de onderkant van mijn ribbenkast voel ik. Denk dus een combi van obstipatie en het verschuiven om ruimte te maken. Voelt niet fijn. Hahaha was verwend. Had nog helemaal niks aan buikpijn gehad ofzo. Nouja eens moest het komen
@Pinkcloud, maar het is niet gewoon "trek" het is echt oprechte honger. Als ik niet toegeef word ik sowieso misselijk... Maar ik moet idd ook opletten dat ik niet te dik word zo... @Marijke, geen trek hebben lijkt me ook niet fijn, maar wel beter dan wat ik nu heb... Wel super dat je geen bruin bloedverlies meer hebt @MI dat obstipatiegevoel ken ik maar al te goed. Probeer gewoon wat lijnzaad en of pruimen. Kiwi in de ochtend wilt ook nog wel helpen. Hoe weet je dat je baarmoeder al hoger zit? Momenteel net als gisteren megalast van maagzuur. Morgen daar toch maar iets tegen halen. Dat zal sowieso wat misselijkheid weghalen.
@marijke: ik heb ook geen trek, niks smaakt en ik hb de hele tijd het gevoel dat ik vol zit. En net als tijdens mijn eerdere zwangerschappen krijg ik weer een "melktic". Hele tijd melk willen drinken en bamg zijn te weinig in huis te hebben. En de hele tijd zitten mijn tranen zo hoog, echt een emotionele muts word ik.
Pf ik ben net terug van de carnavals middag! Ben doodop, ook van het liegen tegen iedereen! (Nierbekontsteking heb ik gezegd omdat vriendinnen weten dat ik evengoed drink tijdens blaasontsteking) M'n beste vriendin heeft wel drie keer gezegd dat ze me niet gelooft, of ik niet toevallig zwanger ben? Neeee hoor, dan had je het al geweten Pfff zo lastig!
Lastig die leugentjes om bestwil... hier verwacht niemand het, dus dat zal zeker schelen. Wel is er ook een verschuiving van darmen, dus wel een darmenbuikje al echt. Veel misselijk nog.
Ik ben ook af en toe misselijk, vooral als ik niet op tijd eet. Om half tien heb ik mijn eerste echo, vind het erg spannend. Na zaterdagochtend nog een klein beetje bruin verlies verder niets meer verloren. Wel weer stress want mijn moeder is gisteren opgenomen in het ziekenhuis. Ze heeft een gebroken rib, vrijdag gebeurd maar door de arts van de huisartsenpost afgedaan als "het zal wel een gescheurd spiertje zijn en tja, dat kan ik niet naaien"
Succes met je echo! En sterkte met je moeder. Bah voel me verrot, vannacht weer half 3 wakker. Nooit weer geslapen, rondje huis gedaan, banaan gegeten, waardeloos niks hielp. Gisteravond opeens erg misselijk, nu bekaf. Het is wat haha.
Succes met de echo dames!! Hoe gaat het 2 moekes?? Leugentjes.. Ik ben daar ook niet goed in, als ze het raden zeg ik het ook en dus zijn er al best een aantal die het weten. Vrijdag wintersport en ga het daar ook maar zeggen tegen de club, dan kan ik lekker mezelf zijn en legaal moe en legaal geen alcohol drinken 😃
Zijn er ook dames die in een Whatsapp groepje willen? Ik kan dit forum niet duidelijk op mijn mobiel krijgen. Erg lastig 😀 Wie wil, stuur ff een privebericht met je nummer ☺
Ilse, veel succes vandaag! Nog een half uur dus je zal al wel onderweg zijn? Lovare, ik voel mijn baarmoeder als een harde bal onderin mijn buik en ik kan de rand goed voelen. Meeste zeggen altijd dat het nog niet kan omdat het achter het schaambeen hoort te zitten maar helaas hahaha. Bij de eerste voelde ik hem ook vrij snel. En onder die rand bolt het op. Het is dus echt mijn baarmoeder.