Hahaha @Linnel, tis maar net wat je belangrijk vindt toch De eerste foto's stuur je vaak naar iedereen, dus ik vind het dan wel leuk als het plaatje perfect wordt. @Donutlover heerlijk hoor, altijd fijn met je dinnies avonden doorbrengen @Mooss heel goed hoor, ga er open in. Je ziet vanzelf wel wat er nodig is. En ja die kilo's jeetjemineetje...hier nu ook op 13.. Betreft VK: Hier totaal niet bezig met wie er aan mijn bed verschijnt. Ook daar heb je geen invloed op en je zal het ermee moeten doen. Dus ook hier de tip...ga er open minded in, kan het alleen maar meevallen, of niet, maar ook dat overleef je wel Dus appel je bent geen zeikerd, alleen zeiken levert niks op, want ze gaan niet voor jou hun diensten aanpassen. Hier zo controle bij de vk en moet op een potje piesen hahaha, omdat ik een festivalganger ben. Zal is vragen voor het bloed prikken.
@Linnel haha ik heb t zelfde als ladylola Moet wel perfect zijn.. maar dat heb ik deze zwangerschap met alles. Denk omdat dit voor ons de laatste keer is @Appelsientje89 ik weet niet of dat kan.. Ik heb een vk met een eigen praktijk, ze doet het allemaal alleen. Ik heb dus altijd haar en zo ook tijdens de bevalling. we hebben daar weer bewust voor gekozen ipv t grote vk bureau in de stad want dan zou ik dus ook steeds een ander hebben en is t maar afwachten wie er bij me bevalling is. En je zult zien: bij mii is dat dan iemand waarmee ik de minste klik heb haha Maar miss kan je dat wel aangeven? Ik wil die of die liever niet of wel? Hopelijk draaien onze eigenwijsjes.. wanneer ga je weer naar de vk? Hier moeten we de 29ste weer dus zou wel leuk zijn als hij aankomende week weer terug draait haha @Ladylola Je heb gelijk! Lekker doen hoor! Nu kun je er écht van genieten en dat pakje heb je zo weer verkocht voor bijna die €50 Whahaha lekker piezen... ik hoefde deze zwangerschap niet
Ooo ik bedoel ook niet qua bevallig, dat ze dat niet aanpassen dat snap ik. Dat zou gekkenwerk zijn. Ik bedoel puur de afspraken! Mag k daar n voorkeur aangeven bij wie ik die heb? Zodat k met n goed gevoel de bevalling in ga om maar zo te zeggen. Geloof dat de dame in kwestie er alleen nog begin september is, dus bij de bevalling heb k die er niet bij!
@Donutlover. Ik hoop ook echt dat ze nog draaien!! Wat bizar dat ie van jou nog gewoon weer teruggedraaid is. Anders word de bevalling toch een grote poppenkast want n versie wil k niet en stuitbevalling ook niet dus dan word het n KS. Als dat t echt word heb k daar wel n n acceptatie momentje voor nodig vrees ik M'n eigen keus ook om t zo te laten liggen.. I know... Maar shit zeg wat ga k dan balen.
Snap ik! Ks lijkt me heel eng en vooral t herstel daarna... met 3 kids is t zowat onmogelijk om 6 weken niet te tillen ect. Ik ga me nog eens verdiepen in zn versie, denk namelijk dat ik dat onder goede monitoring wel zou doen en anders miss toch een stuitbevalling
Hopelijk blijft ie bij mij nu zo liggen... weet dat ze altijd nog kunnen draaien. Bij mijn vorige zwangerschappen lagen ze ook al zo vroeg goed. @Donutlover ks zou ook inderdaad niet mijn voorkeur hebben met nog twee grotere kids. Hopelijk gaan die eigenwijsjes nog draaien!
Hier vliegen de kilo's er ook echt in sneltreinvaart bij op... bizar hè hoe dat kan! Hopelijk zijn we de kilo's na de bevalling weer redelijk vlot kwijt.
Ja dat is natuurlijk weer n hele andere situatie dan hier inderdaad. T herstel lijkt me ook echt waardeloos.. maar k heb nog geen kindjes rondlopen! Tis meer dat k moeite heb met het feit dat k dan voor m'n gevoel niet zelf m'n kindje op de wereld zet. En dat de setting precies haaks staat tegenover wat ik graag zou willen. N versie snap ik nog wel om te proberen. Stuit zou k echt niet aandurven gezien 80% daarvan eindigde in n KS. Dan heb k liever n 'relaxte' KS. Ze moeten gewoon nog ff koppeltje duikelen!!
Jaa moeten ze gewoon doen! Vanochtend dacht ik nog; zal hij alweer gedraaid zijn? Voel namelijk ook wel eens schopjes helemaal aan de zijkant van mn buik
Zo al weer een tijdje terug van de groeiecho alles goed hoofd nog steeds beneden drukke dame dat wel en veel haar op t hoofd vruchtwater was normaal dus niet te weinig zoals ik dacht omdat ik haar kleine bewegingen ook voel haar buikje ligt wel wat voor maar dat had haar grote zus ook maagje goed gevuld ze word nu maar 2019gram geschat dus vergeleken met haar zus is ze innimini dus verwacht dat ze bij geboorte tussen de 3200 en 3400 zal liggen dus niks geen groot kind meting van de vorige x lijkt me niet correct gelukkig geen groot hoofdje had onze dochrer wel die was wat boven gemiddeld dus zal deze hopelijk er ook sneller uit zijn wel ligt ze trouwens met haar hele rug tegen mn ribben en haar kontje tegen mn maag ze zit nu op de p91 lijn
Hier valt t wel mee met de kilo,s er zitten er nu 7,5 kilo aan waar er bij onze dochter al 10 aan zaten dus ik zeg we doen t netjes
Owh meid jij ook al! Hoop dat je nog wat geslapen hebt? Ik ben gelukkig een uur later in slaap gevallen en rond 10.00 uur wakker geworden. Voel me gelijk een stuk beter na een paar uurtjes slaap.
Wauw wat gaan jullie hard ! Ik heb het idee dat ik best veel eet maar kom gewoon niet aan nou ja miss komt dat nog en anders vind ik t ook wel prima hoor ik ga zo ff lunchen met dochter en dan gaan we toch maar even slapen maar dat weet ze nog niet laat ik dat voorlopig even zo houden anders krijg ik haar met geen mogelijkheid naar boven
Thanks meiden voor het begrip! Ze zouden vandaag om 7 uur beginnen. Twee van die jongens waren er netjes op tijd, maar hij had zich verslapen... Hij kwam, tot mijn irritatie, om 9 uur of zo nog eens aan... Nou... Kom op zeg..! Ahhh @esje1984, wat naar zeg... Misschien is er wel iets van slaapmedicatie te krijgen die veilig is tijdens de zwangerschap... Op deze manier ga je ook kapot... @Ladylola: Groot gelijk! Lekker kopen. Welverdiend. ^^ Als ik om 24.00 naar bed zou gaan, zou ik zo'n 4,5 uur slapen denk ik... Ik heb eigenlijk wel een beetje mijn 8 uur per nacht nodig. Misschien heb jij minder slaap nodig of kunt later opstaan. @Donutlover: Wat lief van je vriendin! Maar wat vervelend dat je je zo naar voelde met het rusten... En als je een filmpje oid opzet?