Meer dames die extreem moe zijn? Ik heb het idee dat het bij mij steeds erger wordt, kan echt letterlijk de hele dag slapen. Het is dat ik het niet altijd toe laat maar anders.. Maar dan ook echt zo moe worden dat je er letterlijk beroerd van wordt. Dat gevoel zeg maar wanneer je weinig slaapt, dat je er misselijk van wordt en je niet lekker bent. Dat heb ik nu dus.. Terwijl ik genoeg slaap, begint soms een beetje vervelend te worden. Want heb bijna nergens energie voor momenteel. Hoop toch echt dat dit de komende weken wat minder gaat worden, om overal maar als een zombie te komen en bijna niks gedaan te krijgen is ook zowat.
Ik ben ook heel moe,maar dat komt hier met vlagen. Laat in de avond kan ik zo nog series kijken tot een uur of 1, en in de ochtend ben ik ook zo wakker. Maar halverwege de dag kak ik helemaal in, en ik merk zodra ik dan ga slapen dat het erger word dus ik slaap dan niet maar probeer gewoon door te gaan Al komt er dan eigenlijk niks uit mijn handen
@nyna87, ja fijn he? Ik heb namelijk niet echt veel vriendinnen die kinderen hebben, dus ik wil ze ook niet de hele tijd storen hiermee. Daarom fijn dat we dit allemaal met elkaar kunnen delen ❤️
Ik ben ook erg moe. Als ik niet werk, neem ik zo maar twee tukken in de middag en dan ook nog vroeg slapen savonds. Dat laat mij al duidelijk zien dat ik de slaap echt nodig heb. Schijnt allemaal heel normaal te zijn. En meestal met 12 weken over toch?
Morning op de vroege ochtend🙄 Ja dat is idd normaal Mikun. Maar twee keer op een dag slapen😳 Ben ik sowieso geen type voor, maar die optie heb ik nu geen eens meer met minime in mijn kielzoog. Nou ja geniet er nog maar goed van...zodra je kleine er is zijn jouw vrije dagen geteld😂 Maar daar groei je in hoor😊 Als alles goed mag gaan, ben ik blij dat het verlof 1 sept begint en dan is school ook weer begonnen. Wij wilden eigenlijk nog op vakantie gaan begin september. Voor zij 5 wordt! We gaan nu dan eind mei tot half juni naar ibiza. Zouden naar thailand maar dat is misschien iets te tropisch met een 5 maanden buik.
@Ladylola; wat heerlijk Ibiza!!! Fijn vooruitzicht! @Snies; ik ben ook erg moe, maar meer met vlagen. Soms ineens 's middags komt het opzetten. Met een kleintje erbij is het inderdaad even zoeken naar je rustmomenten Hahaha! Overdag slapen ben ik nooit goed in geweest 🙈
Best pittig met zo'n kleine die nog erg afhankelijk van jou is. Gelukkgi slapen ze op die leeftijd meestal wel nog😊 Ja Heerlijk vooruitzicht. Hopelijk kan ik over 6 weken boeken. Jeetje begin nu al zwaarder te worden😳 Dat gaat hier zo snel. Zet meteen aan. Moet echt maar even op gaan letten.
Suzanne92 we hebben zoveel gemeen! Ik ben met 22 jaar bevallen van mijn dochtertje die nu 2,5 jaar oud is en ik ben 25 als ik van mijn tweede kindje ga bevallen. Ik vind het een mooie leeftijd😊😊 Verder werk ik ook in de zorg, thuiszorg om specifiek te zijn. Ik heb lekkwr een auto dus daarnaast als ik ergens geparkeerd sta moet ik een klein stukje lopen, maar dat valt mij egt zwaar. Ik heb zitten juigen gisteren eindelijk geen kwaaltjes😂😂had ik maar niet moeten doen. In de avond emo en super chaggy voor no reason, moeie benen zijn terug😫En voelde me super misselijk waardoor me eten echt zwaar op me maag viel...ik ga me niet stressen...collega's op werk weten het natuurlijk nog niet,maar moet het zo zijn dat het met de dagen erger wordt en ik weer last ga krikgen van me bekken heb ik samen met me man besloten, hoe moeilijk het ook is...gewoon de ziektewet in! Ik zie dr zo tegenop want het liefst werk ik tot 34/36 weken maar bij me eerste zwangerschap ging het met 18 weken niet meer en na mijn bevalling moet ik nog 6 maanden en dan ben ik afgestudeerd dus ik kies voor mezelf en op lange termijn zowiezo voor me werk...ik zou niet weten hoe me collegas hierin zullen staan aangezien ik de jongste ben en enige die egt nu met het "bouwen" van een gezin bezig is.... we zien het allemaal wel...maar ik stress niet
Ik vind het ook fijn om het hier te delen, aangezien nog bijna niemand het weet. En sowieso is het fijn om hier over zorgen en pijntjes enzo te praten omdat we allemaal in hetzelfde schuitje zitten. Bij iemand die niet zwanger is voel ik me al snel een zeur .
Hier ook goed moe. Bij me vorige zwangerschap ook tot week 16 toen 2 weken niet en vanaf 18 weken weer helaas tot het einde. Hopelijk heb ik dat nu niet. Er had er eentje over een vakantie begin september naar ibiza ??? Als je in oktober bent uitgerekend dan mag je waarschijnlijk niet meer vliegen bij de meeste maatschappijen.
Eind mei😊 Begin september mag ik idd alleen met de auto weg. Tot 7 maanden mag je nog vliegen met fit to fly verklaring. Natuurlijk tinylove! Vol genoeg is het nooit met nog vele die wensen om zwanger te raken.
wauw we hebben idd wel veel gemeen!! ik ben bij m'n vorige zwangerschap met 17 weken moeten stoppen helaas ivm vroegtijdige weeen ik had zo'n slechte bazin zij verplichtte mij om te komen werken totdat de gynaecoloog zei je moet nu kiezen; je kind of je werk... nou dan is de keuze wel gemaakt! haha dat is wel fijn, ik werk met mensen die NAH hebben (auto-ongeluk,hersenbloeding, aangeboren) sochtends is t gelijk mensen vollebak wassen om half 8 sochtends.... pff ben benieuwd! ugh klote he dat moe zijn! heb dat ook... alleen begin de misselijkheid ook helaas...
Haha dat snap ik, ik kan me zelf ook heel erg irriteren aan zwangere die alles zo overdrijven of doen alsof ze niks meer kunnen. Zou natuurlijk écht zo kunnen zijn maar persoonlijk zou ik dat niet de hele tijd zo benoemen. Ik had een vriendin die vanaf dat ze 10 weken was niks anders deed dan klagen... op een gegeven moment ging ik liever niet meer heen Toen riep ze steeds dat ze met een week of 35 al wilde bevallen want dan was ze er vanaf..wat ik een bizare uitspraak vond aangezien onze andere vriendin met 30 weken beviel van een kindje die het net gehaald heeft. Ik heb daarom ook uiteraard keihard zitten lachen toen ze werd ingeleid met bijna 42 weken🙈😂
Ik denk dat je met zeuren jezelf alleen maar hebt. Ken er alles van hoor. Natuurlijk kan het best pittig zijn, maar tel je zegeningen op den duur😊
Haha @donutlover, ik zou me ook rot lachen als dat mij was overgekomen met m'n vriendin 😂 Typisch hé Meiden, even een vraagje. Kunnen symptomen komen en gaan? Ik merk vandaag dat m'n borsten minder gevoelig zijn dan de laatste twee weken. Is dit normaal?
net echo gehad, en ben nu echt wel 5,5 weken. Er was helaas nog geen hartje te zien, maar dat was helemaal normaal zei ze, meestal pas vanaf 6 wken, dus het kon goed zijn dat het zaterdag begint. maar dat weten we nu dus nog niet, maar ben wel al gerustgesteld dat zover dat ik ben er nu wel alles goed uitziet daar vanbinnen! Volgende week donderdag krijg ik weer n echo en dan moet het wel te zien zijn dat het klopt, dus weekje geduld, we vertellen het pas aan de ouders zodra we een kloppend hartje hebben gezien. ons "stipje" is wel meetbaar geweest en daaraan kon ze zien dat ik 5,5 week ben en dus juist zat met mijn termijn die ik dacht.