K had de afgelopen dagen veel last van diarree, alles wat ik at, kwam er gelijk weer uit op wc pot icm warmte. Nu blijf k lekker binnen tot half 3, dan moet k naar mn werk toe. Zie er een beetje tegenop, maar ja.
Pffff wat een warmte! Iedereen de dag een beetje goed doorgekomen? Ik zit ook nog te twijfelen over zo'n meerijdplankje. De oudste is dan nog geen 2..
Vandaag de hele dag me eigen opgesloten binnen tegen de warmte. Nu me eigen opgesloten vanwege het onweer.. brrrr.
Vandaag kraampakket binnen gekregen, weet nog bij de 1e dat ik dacht wauww wat een kraamverband dat past toch nooit in je onderbroek hahaha Ziek: hier is zoontje ziek aan beide kanten een middenoorontsteking, hele erge snot neus, blaft als een hond en sinds eind van de middag 40 graden. Meerijplankje: zit er ook een beetje mee dat je er vaak raar naast of achter moet lopen. Hier gaan we voor en buggy voor zoontje en kinderwagen voor de kleine bij de buggy wordt de kleine gedragen met doeken bij de kinderwagen zoontje. Links is bij zoontje met ruim 27 rechts is nu met 26. Kreeg vandaag de vraag:je hoeft zeker niet zo lang meer of wel? toen ik zei dat ik bijna 27 weken ben schrok ze ze dacht dat ik al veel verder was
Mooie foto's klein monster Wat balen dat je zoontje zo ziek is Sterkte ermee.... Ook voor jou beterschap helma Mijn zoontje is 3 jaar en 4 maanden als z'n zusje komt Maar hij zit nog graag in de buggy anders wil hij getild worden en sowiso rent hij altijd alle kanten op... Vandaar dat ik twijfel .. Eigenlijk wordt hij er veel te groot voor.
vandaag weer echo gehad van ons meisje. Wij kennen de gene die de echo maakt en ze heeft aangegeven dat we nog een keer mogen komen!!! zij heeft ook mn baarmoedermond gemeten en zit nog boven de 3 cm daarnaast kon ze zien dat herhaling van zwangerschapsvergiftiging nihill is, dit heeft te maken met je vaten naar de baarmoeder.. Ze gaf aan net wat andere dingen te kunnen meten dan de verloskundige dus ik voor mijn gemoed rust gewoon mag komen. Dit omdat ik toch bang ben voor herhaling van vroeg geboorte.
Wauw kleinmonster , mooi buikje en mooi kindje! Priscil, ik snap je twijfel. Ik denk dat ik er op die leeftijd ook niet meer aan zou beginnen, maar soms is het net wat fijner als je wat meer controle (over waar ie is) hebt. Ik zou het denk ik even afwachten hoe het dan is. Ik zou m dan ook flink complimenteren met het feit dat ie al zo groot is dat ie wel kan lopen, want ja, kleine kindjes en baby'tjes kunnen dat natuurlijk nog niet, maar hij wel! En mocht ie er niet gevoelig voor zijn, is zo'n ding zo gekocht. Lekker weertje trouwens vandaag, mag voor mij zo wel heel de zomer
Woww wat een onwijs mooie duidelijke echo's zeg kleinmonster wat gaaf. Ik mag morgen voor een pretecho ik hoop dat die ook zo duidelijk is . Ja eppo ik twijfel omdat m'n zoontje er eigenlijk te groot voor wordt . Misschien kijk ik wel ff op mp voor zo'n ding . Als ik echt uitgebreid ga winkelen ga ik meestal met m'n moeder m'n man of een vriendin dan kan ik natuurlijk een buggy mee nemen voor de oudste . Pff merk wel dat deze zwangerschap iets zwaarder is dan bij m'n zoontje . Ik ben 3 weken vrij geweest en net een week gewerkt. Jeetje wat ben ik moe Ik heb een staand beroep en had het deze week onwijs druk dus haast geen pauze genomen . En dat voel ik wel in m'n rug ! Misschien komt het ook doordat ik het meer naar voren draag dat ik anders sta en m'n rug meer belast . Ik heb bij m'n zoontje tot 36 weken doorgewerkt maar ben nu een stuk vermoeider enzo... Dus ga nu maar ff rustig aan doen. Verder moet ik zeggen dat ik me nog steeds prima voel ! Dus ik mag niet klagen ! Zo lekker m'n zoontje op bed leggen en dan lekker soapies kijken
Wat een prachtige foto's kleinmonster! Wat ik al eerder zei, ik ben niet van de 3d foto's, maar deze zijn wel mooi hoor! Ben het met je eens hoor Priscil. Vind het ook zwaarder nu met een klein jongetje om me heen. Veeeeeel sneller moe. Zo relaxed als ik mijn eerste zwangerschap vond vind ik het nu niet. Maaaaarrrr ook hier vrij weinig klachten. Begin wel sneller last van mijn rug te krijgen. Als ik een dag teveel doe dan doet mijn hele rechterflank zeer. Rug, buik en heup. Alleen de rechterkant Verder nog wel genieten met volle teugen! Nou, het belooft weer een prachtige dag te worden vandaag! Fijne dag allemaal!
Wouwww mooi echo zeg!!! En wat een knapperd zeg Wij mogen a.s vrijdag voor gratis pretecho. Ben benieuwd. Dinsdag weer voor controle naar verloskundige. Hier merk ik het ook op de werkdagen s'avonds enorm in mijn rug, kan dan bijna de bank niet afkomen. Tja. Eigen schuld. Ik ben niet het type die constant gaat vragen wil je effe dit of dat doen voor me. Kan moeilijk dingen uit handen geven dus doe ik het zelf. Fijne zondag.
Oh wat een heerlijk weer afgelopen dagen. Ik heb helemaal geen moeite met hitte en of vocht vasthouden. Laat het zo maar blijven tot eind september Gister eindelijk de bestrating erin. Vandaag hele dag zand in de voegen vegen. Gelukkig geen zware klus . Scheelt vanaf nu hoop modder en zand in huis, en lekker op de lounge set in de zon kunnen BIJKOMEN Morgen weer echo bij de gynaecoloog . Hopelijk is alles goed . Misschien goed of fout maar ik ga er gewoon vanuit dat er niks zorgwekkends gaande is. Ben al die tijd er wel ontspannen over geweest. Ben wel benieuwd hoe verder. Onder controle blijven, hoe met bevalling ?verplicht in Ziekenhuis? Daarna feest! weer bloedprikken , kan ik weer 2 weken rond lopen met lamme poot. Als antirhesus ook nog moet hoop ik dat die in mijn bil kan ofzo....Zucht als die pokke prikken
Mooie foto's kleinmonster! Hier door al het tillen, achteraan rennen, vangen enz van de kleine jongen 's avonds stiekem blij als hij slaapt. Eindelijk even langer dan 10sec stil kunnen zitten... Morgen weer controle bij de vk
Hallo Wat een heerlijk weer he ! Ik heb vanmorgen m'n pretecho gehad ! Alles was gelukkig goed net de kleine meid ! Ik ben toch wel blij dat ik het gedaan. Al is de kans groot dat ze er straks weer anders uitziet
Ik had vanmorgen ook ff hulp gevraagd mbt tot het geboorte kaartje maar volgens mij leest bijna niemand die onderste rubriek van zp. Dus probeer ff de link naar dat topic te kopiëren . Ik hoop dat jullie me kunnen helpen Gr. Priscilla http://www.zwangerschapspagina.nl/geboortegedichten/578210-tekst-geboortekaartje.html#post18681502
Je zou wonder kunnen vervangen voor geluk/groot geluk en in sommige gevallen misschien gewoon voor dochter/meisje/kindje of een ander koosnaampje. Ik begrijp je wel.. hou ook nooit zo van het woord wonder in een gedichtje haha. Bok dat laatste gedichtje misschien een mooie nieuwe start we sluiten je alle drie in ons hart.
Jeej hoofdje is gewoon gegroeid, weliswaar nog steeds 2,5 week achterstand maar dat had ik al verwacht. Nu is alleen buikomvang ook wat smal en is vruchtwater aan de krappe kant. Vakantie wordt me ten strengste afgeraden! Kak! Dan maar dagjes weg in Nederland . Bah, altijd zo'n negatief tintje en nooit geruststellende woorden. terwijl ik bij mezelf denk goh moeders loopt levenslang rond in maatje xs van wie zou de baby dat slanke nou hebben?!. Naja laat maar lullen is toch niks aan te doen tis toch nooit goed.
Vanmorgen weer voor controle geweest. Alles was goed gelukkig. Voel me ook goed. Heb nog effe gevraagd hoe hij lag en zoals ik al dacht stuitligging. Nu weet ik dat hij nog makkelijk kan draaien maar om 1 of ander gevoel heb ik van begin af aan gezegd dat dit een dwarsligger zou zijn. De andere twee lagen al vroeg met hun koppie naar beneden. Aan de ene kant zou het me dan niet vies tegen vallen als hij rond de 36e week nog steeds in stuit ligt. Ben ik voorbereid Liefs
Jolien: balen zeg dat vakantie afgeraden wordt!!! Maar dagjes weg kan ook erg leuk en gezellig zijn! Mamavanseth: fijn dat alles goed was en je je goed voelt. Het kindje heeft nog alle ruimte om te draaien. Merk ik bij deze ook heel erg. Ze ligt het liefste dwars. Hier: Net deel uitslag van bloedprikken gehad ivm Resus negatief. Mn ijzer is 7,1. Iets aan de lage kant en ik slik al een pilletje ijzer extra per dag. Ga er nog eentje bijdoen denk k. Kan nooit kwaad. Ook ben ik een beetje zenuwachtig voor morgenochtend, gaan we kijken in Gent hoe het met de nieren gesteld is. Nog 3 uurtjes werken en dan vakantie!!!
Mamma van seth, mijne ligt ook elke echo al in stuit. Ben benieuwd of ze nog gaat draaien, lijkt wel duidelijke voorkeurs houding . We zullen zien of ze nog meewerken. @helma ja dagjes weg is ook leuk , zeker met dit weer . En ik ben eigenwijs ga toch weg , lekker met de trein naar berlijn , dat zou vast wel veilig zijn Mijn verloskundige was lief en heeft met wat bloed gespeeld voor ijzergehalte. Mijne was ook goed. Bespaarde me een vingerprik Moest zelf mijn bloed op de bus doen , wel gek idee hoppa tussen de ansichtkaarten . Fijne vakantie helma