1 tem 15 juli 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door SHN, 23 okt 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Heel naar om dat te horen te krijgen maar ik snap het eerlijk gezegd best wel.. is voor een kleiner bedrijf best pittig om mensen voor onbepaalde tijd in dienst te hebben en nu hoeven ze voor hun gevoel ‘maar’ twee maanden te overbruggen. Voor jou voelt jet misschien alsof je wordt afgedankt maar ik begrijp die keuze vanuit organisatie kant ook wel... overigens heb je wel recht op ww hè die periode.. hoe dan ook, klote is het wel.

    Wat een gave foto, die MRI, weet even niet meer van wie maar hoe cool!

    Aankomen, hier nu +8, ik vind het best veel, al was het bij mijn eerste veel meer. De laatste paar weken gaat het echt hard, halve kilo per week ofzo:confused:

    Verder weet ik t niet meer eigenlijk en zit op mijn phone dus teruglezen tijdens n bericht maken lukt niet echt. Is jullie geheugen ook zo vreselijk? Haha

    Zijn er nog meiden die al op fb willen meekletsen? Zo handig om direct in dat bericht te reageren, andere reacties er bij te zien, foto etc :)
     
    Diddeltje, urfebe en Anniekje vinden dit leuk.
  2. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    14 mrt 2014
    488
    189
    43
    Vrouw
    NULL
    Alkmaar
    @josjo ik ben gelukkig weer een beetje eroverheen gekomen. De schrik was groot en ik zag mn financiële plaatje even voorbij schieten.
    Mijn moeder gaat hoogwaarschijnlijk mn werk overnemen voor de 6 maanden dat ik afwezig ben en ik zie het als een verlengde zw verlof ;)


    Helaas vanmiddag gevallen op de zijkant van mn buik.
    Me dochter zat op de speeltuin aan het eind van de straat en ik wou haar snel ff helpen en door een oneven stoeptegel en lopen op klompen(west-fries ;)) verzwikte ik mn enkel.
    Dus lig nu voor controle in het ZH wegens de klap en omdat mn rhesus negatief is en van de baby nog onbekend moet dat uitgezocht worden etc.
     
    josjo vindt dit leuk.
  3. Mar18

    Mar18 Bekend lid

    30 jun 2014
    538
    207
    43
    Oh jeetje veel sterkte en succes @deniseappeltje! Wat schrikken!
    Goed dat ze het gelijk controleren en het rhesus factor ook onderzoeken.
    Hoop dat je snel weer naar huis mag!
     
  4. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden
    Doe nu alleen zijwaartse plank en dan nog soms op de knieeen.
     
    Diazz vindt dit leuk.
  5. TineVias

    TineVias Actief lid

    10 jan 2018
    174
    181
    43
    Vrouw
    Sporten doe ik niet veel meer, nog avondwandelingen en fietsen om de kinderen naar school te brengen en op te halen! Verder ben ik over de dag wel actief maar dat hoort niet bij sporten!

    @deniseappeltje veel beterschap!

    Fijne dag vandaag!! Groetjes Tine
     
  6. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Ik fiets nog en loop wat ik moet lopen. Veel meer kan ik niet meer helaas ;)

    @deniseappeltje wat schrikken zeg. Hoe gaat het nu?

    Ik doe mijn 26 weken en het 3e trimester gehaald dansje. Sinds maandag een buikband om. Het maakt het iets draaglijker, maar kan alsnog niet veel doen. As zaterdag de 3d echo, ben zo benieuwd of we al kunnen zien op wie ze lijkt.
    Zoontje vindt baby steeds interessanter. Geeft vaak kusjes of komt met zijn hoofd op mijn buik liggen, te schattig ❤️
     
    urfebe, caatje87, spruitjes en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Diddeltje

    Diddeltje Bekend lid

    16 dec 2014
    572
    126
    43
    Vrouw
    Begeleider gehandicaptenzorg
    Vorden

    das even schrikken! maar fijn dat alles vlot goed onderzocht wordt.
     
  8. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    @deniseappeltje, sterkte!
    @Wensmamma, zit dat fijn, zo’n buikband?

    Waar blijft de lente? Heb het helemaal gehad met dit weer!
     
  9. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    14 mrt 2014
    488
    189
    43
    Vrouw
    NULL
    Alkmaar
    Hoi het gaat goed hoor.
    Enorm veel spierpijn en beurzen plekken schaafwonden etc.
    Gelukkig is de kleine meid ongedeerd gebleven en is het nu echt bijkomen.
     
  10. Anniekje

    Anniekje Actief lid

    27 okt 2017
    115
    151
    43
    Vrouw
    At home
    Dat is even schrikken zeg @deniseappeltje

    Bij mij gaat ook alles rustig aan, heel erg moe maar ben zo blij dat ik thuis ben.. de wond trekt nog wel maar dat was ook te verwachten, en het feit dat mijn buik groeit werkt ook niet echt mee :rolleyes:.
    Gisteren controle gehad bij de chirurg en vandaag bij de gynaecoloog en alles was helemaal in orde. De kleine meid doet het ook heel goed en heeft tijdens de operatie liggen schoppen naar de chirurg :D:D

    Qua gewicht ben ik al 9+ aangekomen..
     
    urfebe vindt dit leuk.
  11. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Fijn @deniseappeltje

    @Diazz wel het gevoel dat het iets helpt, mag alleen niet de hele dag om, is niet goed voor de buikspieren. Ik gebruik hem dus vooral bij de echte beweging.

    Ik heb de laatste tijd last (ik vind t echt niet fijn) van veel moeten gapen en zuchten. Echt met als doel om extra zuurstof binnen te krijgen. Ben dan namelijk niet perse moe ofzo. Ik ben ook gewoon zo snel buiten adem. Bah vind er niets aan.

    Verder ligt mijn meisje nog steeds heel erg laag geloof ik. Mijn zoontje lag ook de hele zwangerschap zo laag. Bij hem ook nooit last gehad van mijn ribben bv, maar ik moet wel heel veel plassen :roflmao::D
     
  12. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Ja idd waar blijft? #maartroertzijnstaart...?

    @deniseappeltje, fijn dat je het nu zo ziet.. en Djeez, schrikken van die val! Hopelijk alles ok en mag je gauw weer lekker naar huis. Heb je verder geen pijn door de val?
     
  13. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Maart is gewoon een eikel. Ik heb het gewoon ijskoud buiten:o:
    Ik heb echt zit om de tuin in orde te maken, en dan met een goed boek buiten op mijn bank neer te ploffen...
     
    josjo vindt dit leuk.
  14. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Als april maar niet doet wat ie wil :roflmao:
     
    Diazz vindt dit leuk.
  15. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    April is mijn geboortemaand, dus ik eis zon en een temperatuur van minimaal 18 graden :thumup:
     
    mamaloe250, Anniekje en caatje87 vinden dit leuk.
  16. Mar18

    Mar18 Bekend lid

    30 jun 2014
    538
    207
    43
    Nou he wat een weer!!! Wil ook lente en wat warmer! Kan de was lekker buiten hangen met baby kleertjes!!
    Die babykamer moet echt snel af .... heb nesteldrang geloof ik haha.
     
    urfebe vindt dit leuk.
  17. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Ja ik ook hoor. Ben t zo zat dit weer.

    Ik ga deze zaterdag het stukje muur aanpakken in mijn slaapkamer. Heb folie gekocht/besteld dat voor verduistering zorgt. Kan eindelijk het rolgordijn weg dat in mijn slaapkamer hangt. Verder ook mijn 1 persoons bed uit elkaar halen. Dan zondag het 2 persoonsbed in elkaar zetten. Dan kan ik daarna dat bedje eindelijk regelen!
     
  18. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Lekker aan de slag dus, succes! Hopelijk een mooi resultaat.
     
  19. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Bah in slaap vallen lukt niet. Om 22 uur naar bed gegaan zonder resultaat. Kort nachtje dus want de wekker gaat over 6 uur. Is zoontje er niet slaap ik alsnog verrot...
     
  20. Diazz

    Diazz VIP lid

    28 dec 2014
    6.391
    3.134
    113
    Daarna nog een beetje geslapen?
     

Deel Deze Pagina