Idd ook eileider verwijderd. Wist een week dat ik zwanger was, maar had niet de 'normale' bbz klachten. Had 2x alleen 's avonds na het eten buikpijn gehad, 1x bruinverlies en 1x roodverlies. Toen controle bij vk (om 15:30), daarvandaan naar zkh voor controle echo bij gyn (om 17:00), 2x niks te zien op echo, bloed geprikt voor hcg, moest in zkh op de uitslag van het bloed wachten, kreeg om 19:30 telefoontje dat de uitslag er was, om 20:00 definitieve bevestiging van bbz en om 20:45 lag ik op de ok. Is dus ook heel heftig geweest. Ben daardoor ook heel onzeker nu. Had vanmorgen weer bij afvegen wat lichtbruine afscheiding en maakt me altijd panisch. Ik pas zolaat een echo omdat ik niet zeker weet hoever ik ben, ik ben nu uitgegaan van een 30 dagen cyclus, maar kan dus korter maar ook langer zwanger zijn.
@Juffie26 gelukkig dat je zo goed tegen die hCG kan. Echt respect hoor. Lijkt me echt gigantisch zwaar zo'n traject maar vooral ook alle teleurstellingen die je daarvoor zult hebben gehad. Extra genieten dat je nu zwanger bent en misschien wel van 2 @Katsje jeetje wat heftig zeg. Ik zou toch denken dat ze je voor alle zekerheid nu al een echo zouden geven. Heb je daar zelf geen behoefte aan om al eerder een echo te krijgen? @Wensmamma dat was bij mijn zwangerschappen ook zo. Voora bij mijn zoontje begon het eind week 5 en stopte week 16. Vanaf week 14 nam het rustig aan af. Ik begin nu ook al misselijker te worden. Hahahahaha ik lig helemaal gevouwen om je berichtje nee dat snap ik hoor. Fijn dat ze met je mee gaat! Nog 1 dagje
Genieten heb ik nog geen seconde gedaan ben super onzeker over het feit dat ik totaal niets voel dat ik dus blijkbaar zwanger ben. Meeste hoor je dan toch zeggen dat ze ook nergens last van hebben maar wel pijnlijke borsten of zo dat heb ik ook niet echt gewoon helemaal niets. Het traject is loodzwaar idd en de teleurstelling wordt elke keer groter en erger. Maar nu dus eindelijk een positieve test alleen rijmt dat dus totaal niet met mijn gevoel dat blijkbaar zwanger ben
Jeetje wat begint het allemaal rot in dit clubje hopelijk gaat het vanaf nu allemaal goed want dit is echt niet leuk. Zijn jullie ook zo emotioneel?
@SHN ow nee wat een verschrikkelijk rot nieuws.. ik wens je heel veel sterkte en hoop ergens stiekem dat het toch nog goed zit.. denk aan je, weet hoe dit voelt heeeeele dikke knuffel!
Heel emotioneel, gisterochtend bij een nummer op de radio zitten huilen op weg naar het werk.. en het nummer was niet eens zo mooi
Hier ook emotioneel. Huilen nog niet, maar wel tranen in mijn ogen bij films/series dat ik denk 'waarom?'. @Jolo fijn dat je niet alleen hoeft te gaan!
Even een update: Net telefoon gekregen van de gyn en mijn hcg-waarden waren tov vrijdag weer erg gestegen (net geen 2 keer verdubbeld), maar omdat het bloedverlies wel al enkele dagen toegenomen was en ze gisteren niets zag op de echo gaat ze toch nog steeds uit van een miskraam. Morgen moet ik nog eens bloed laten trekken en als het hcg dan niet geminderd is, doet ze vrijdag nog eens een echo. Het blijft hier dus wel een beetje een raadsel en onmogelijk spannend momenteel.
Wat onzettend rot om nog steeds geen zekerheid te hebben. Heel veel sterkte de komende dagen. @Wasabi heb ook zeker wel behoefte aan eerder een echo, maar er is natuurlijk niet altijd iets te zien voordat je 6 weken ben. Stel dat ik nu ga en ze zien niks, dan zit je ontzettend in onzekerheid en moet je weer terug. Ook daar heb ik geen zin in. Nog maar 8 daagjes wachten! Blijf het gewoon positief bekijken zolang ik geen andere klachten heb! Jij hebt echt geluk gehad wat dat betreft. En dat er al zo vroeg iets te zien was!
geweldig Even gekopieerd wat ik in een groepje had geplaatst gisteravond : Pffff net nog lopen huilen als een klein kind. Ik heb dat knuffeltje voor M als we het gaan vertellen... Nu had mn mannetje ineens zo"n knuffel in giraf vorm gekocht met een tekst erop voor z'n nichtje. Ik zei tegen hem dit vind ik zo niet leuk want nu is het niet meer speciaal voor M... Hij zo ja maar ze is speciaal voor mij... Dus ik zei ja maar m word grote zus en zij niet..M wacht al 5 jaar erop dus ik wil voor haar iets anders... Dus uiteindelijk snapte hij mij en heeft hij de grootste variant van 50cm van die knuffel die ik al had besteld en houden we deze voor de kleine dus hebben broertje/zusje en grote zus dezelfde knuffel straks daarna nog meer lopen huilen als een klein kind dus echt top die hormonen. Als hij al zei stop nou met huilen moest ik nog meer huilen
Pffff wat een onduidelijkheid zeg! Hoop voor je dat je een vechtertje in je buik heb die bij je wil blijven. Knuffel
Jeetje @SHN wat raar zeg. Heel naar die onduidelijkheid @Wasabi lief dat je het vraagt, (gister al sorry) het gaat hier redelijk. Ik ben echt de hele dag door misselijk maar het spugen houdt mn lijf inmiddels weer tegen. Ik zie er wel tegenop dat dit nog minstens 6 weken gaat duren, maar goed voor het goede doel houden we het maar op. Morgen weer werken ik ben benieuwd hoe dat gaat.
@SHN heh wat raar Hoe zeker ben je van je eisprong? Of houdt het bloeden nog steeds aan? Ik wil je natuurlijk geen valse hoop geven hoor maar het is toch wel heel raar dat je hCG nu zelfs bijna 2x is verdubbeld. Weet je ook wat de waarde is?
Ja jeetje meid dat is toch ook niet niets nu al zo vaak boven de wc hangen Ik zou niet te lang wachten met je HA vragen om medicatie. Emesafene heeft bij mij toen de scherpe randjes er van afgehaald en dat maakte het een stuk dragelijker. Het kan ook echt geen kwaad voor de beeb dus ik zou jezelf niet te lang onnodig kwellen hiermee. Misschien zorgt werken juist wel voor wat afleiding
Hier zonet heel lichtjes bruin bloedverlies bij het afvegen dus ik denk dat mijn miskraam zelf gaat komen. Ik hoop het stiekem wel een beetje, dan moet ik geen medicatie nemen.
Van mijn eisprong ben ik redelijk zeker. Had Ovu-testen gebruikt, maar wel net mijn piek gemist. Dus het kan er wel 1 of 2 dagen naast zitten. Hcg was 740 op vrijdag en gisteren 2500. Op zich niet zo’n hele hoge waardes, maar dat had ik bij mijn 1e dochter ook niet, dus dat wil bij mij niet per se iets zeggen. Bloedverlies houdt wel gewoon aan. Ik ga voorlopig gewoon uit van het ergste (na die teleurstellende echo van gisteren zit het toch in mijn hoofd dat het een mk is) en dan kan het alleen maar meevallen als het niet zo is
@Jolo als het dan zo moet zijn dan is het wel een heel goed en fijn teken dat je eigen lichaam helemaal "naar behoren" werkt. Heb je zelf nog een testje gedaan? @SHN ja dat is wel zo. Knap dat je er zo sterk in staat! Heb je ook krampen?
@Wasabi ja, nu heb ik zo meer het gevoel van 'ok, mijn lichaam geeft mij signalen dus het is echt wel fout en de natuur doet gewoon zijn werk'. Met medicatie zou ik altijd nog met een gevoel achteraf zitten van 'wat als het toch nog goed kwam?'. Ook al weet ik dat die laatste gedachte stom is, want een gynaecoloog kent natuurlijk zijn vak wel Nee, geen testjes meer gedaan sinds zondag, want de streepjes liepen echt niet op. Nu gewoon rustig afwachten tot morgenvroeg bij de gynaecoloog en hopelijk zet alles daarna goed door zodat ik met een nieuw hoofdstuk kan beginnen. Ik hoop dat jullie in juli allemaal prachtige geschenken in jullie armen gaan hebben !
@Wasabi nee, nooit echt gehad. Ook geen stolsels ofzo verloren. Beetje raar allemaal. Ik wacht gewoon het resultaat morgen af en dan zullen we wel verder zien. @Jolo Dat is toch al iets. Het zou idd fijner zijn als je lichaam het helemaal zelf oplost, toch? Ik hoop voor je dat het doorzet en dat je er dan ook snel weer vanaf bent. En dan duimen dat je snel weer zwanger mag zijn!