Onzeker

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Tatiana25, 3 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tatiana25

    Tatiana25 Bekend lid

    28 feb 2014
    581
    0
    0
    Meppel
    Liefst bel ik voor elk dingetje omdat dit voor mij nieuws is heb geen voldragen zwangerschap gehad bij de eerste dus geen idee.

    Ik heb behoorlijke pijn onder in me buik/vagina.
    Veel steken voel ik pijnscheuten in me rug en buik voelt soms hard aan en gevoel dat kan openbarsten. Steeds gevoel dat moet plassen maar is miet zo. Soms wel soms niet. De pijnscheuten in me rug doen me echt zeer ook. Kan niey op me rug liggen

    Ben donderdag 37 week zwanger
     
  2. Tatiana25

    Tatiana25 Bekend lid

    28 feb 2014
    581
    0
    0
    Meppel
    De steken blijven met onder in me buik vagina redelijk geslapen vannacht. Pijn bij draaien in bed
     
  3. Monique

    Monique Verloskundige

    6 mei 2014
    1.572
    0
    0
    Goedenavond,

    Het kan heel goed zijn dat het kindje aan het indalen is. Dat gebeurt vaak rond de termijn waar je nu zit. Vaak heb je dan steken in de vagina en onderbuik en heb je het gevoel dat je vaak moet plassen. Dit kan verder geen kwaad. Daarnaast kan het ook een blaasontsteking zijn. Dit geeft soms ook deze klachten. Bij de huisarts kan je de urine laten nakijken op een blaasontsteking. Succes!

    Groetjes Monique
     

Deel Deze Pagina