Vanmorgen getest. Helaas negatief! Blijf wel misselijk.. wat dat dan is?! Nu maar wachten op ongi....
Je kan ook misselijk zijn zonder dat je zwanger bent. Ik ben iedere maand tussen m’n eisprong en NOD misselijk vanwege progesteron opbouw. Van progesteron kun je veel kwaaltjes krijgen die op zwangerschap lijken.
Oke goed om te weten! Normaal ben ik namelijk nooit misselijk. Alleen bij zwangerschap. Vorige zwangerschap had ik namelijk ernstige HG. En dat begon precies zo als nu. Maar misschien nu ook wel de zenuwen hoor!
Heb je normaal anticonceptie met hormonen gebruikt? Want dat beïnvloed je normale cyclus en daardoor geen stijging van progesteron die de kwaaltjes veroorzaakt. Als je net begonnen bent met zwanger worden krijg je dat wel voor het eerst.