10 jaar forum lid, wie nog meer?

Discussion in 'De lounge' started by zwangerregnawz, Jul 14, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zwangerregnawz

    zwangerregnawz Bekend lid

    Jun 12, 2010
    907
    27
    28
    Hi allemaal,

    Hoe gaat het met jullie? Ik ben sinds kort weer een beetje aan het neuzen op het forum.
    Zojuist las ik een aantal van mijn oudere posts terug. De ene hilarisch om terug te lezen, :roflmao:de ander met een wee gevoel.:( Ik heb een hoop veranderingen mee gemaakt in die 10 jaar die ons nu zijn gepasseerd.
    Eén van die veranderingen is dat ik weer actief ben want... mijn lieve huidige partner en ik zijn druk bezig met ons zo zeer gewenste kindje. :rolleyes:

    Helaas zijn de vader van mijn kinderen en ik na een lange achtbaan relatie (alcoholisme:mad:) uit elkaar gegaan. We hebben omwille van de kinderen goed contact, en ik mag niet klagen. Ik ben heel blij dat we niet meer samen zijn. Het heeft ons beide zo veel meer gebracht dan de neerwaartse spiraal waarin wij elkaar enorm versterkte. Mijn kinderen hebben een leuke vader "terug" gekregen die nu al 4 jaar geen alcohol meer aanraakt.:thumup: En ik heb eindelijk rust in mijn lijf waardoor ik nu bijna een jaar geen last meer heb van mijn paniek stoornis. Yeah baby!!

    Ik heb mij van enkel middelbare school diploma en geen werk naar vaste aanstelling als technisch consultant gewerkt. Ben "lichtelijk" volwassen geworden.;) No serious, wat was ik eigenlijk nog een kind 10 jaar geleden, en toen al moeder..:eek: Ik heb een hoop gemist, maar ook een hoop gekregen. En nog steeds, want mijn meisjes worden al dames. Ze doen het goed op school. Hebben allebei een cursus gevolgd voor het omgaan met de scheiding van hun ouders, en zijn er met een hoop liefde en geduld ook goed doorheen gekomen. (Al ben ik wel van mening diep in mijn hart dat dit niet een keuze is geweest die ik als eerste had gewenst voor mijn kinderen. Een gebroken gezin.) Ze doen het goed en hebben twee ouders die van hun houden en twee bonus ouders die om hun geven.

    Het leven heeft nog steeds zijn ups en downs, maar hea, het zou maar saai zijn als we de positieve momenten niet meer kunnen herkennen omdat het maar gewoontjes is geworden.
    En nu zijn we dus hier. We proberen ons gezinnetje uit te breiden. Het heeft dit keer alleen wel wat voet in aarde. Waar ik bij de meiden direct in verwachting was, zijn we nu al sinds januari bezig zonder succes. Op het moment van schrijven zit ik weer op het "wachtbankje" en oeh meeeeeen wat duren de dagen dan laaaaaang.
    Wish me luck! Mijn harte- wens was altijd nog een kindje, ik VOEL gewoon dat er nog een kindje is waar ik mamma voor mag zijn. Hopelijk is dat in dit leven. ;)

    Ik ben benieuwd of er nog meer ouders zijn die hier al zeker 10 jaar rond zwerven, en hoe ziet jullie leven er nu uit in vergelijking met 10 jaar geleden? Ook voor de "nieuwe" leden :p
    Jij nu v.s. jij 10 jaar geleden. Ik ben benieuwd!

    Liefs!
     
    einad, Louise11110 and Loveischocola like this.
  2. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    nou... inmiddels 12 zelfs, bijna 13 jaar.... toen nog heel pril zwanger - misschien zelf vóór mijn zwangerschap..maar uiteindelijk met de juli 2008 moeders lang gekletst tijdens de zwangerschap en vanavond.... gaan we naar haar eind musical! Ongelooflijk...
     
  3. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief

    Ja ik ben al tien jaar lid!

    Alleen ben ik lid geweest onder andere namen dan alleen deze haha.

    10jr geleden stonden we met 1been in de mmm, raakte toch spontaan zwanger van de oudste! Na de oudste kreeg ik een mk en vlot daarop volgde de middelste.
    Na de middelste ene roerige periode gehad en zijn de vader van m'n oudste twee kinderen en ik uit elkaar gegaan (ook niet zonder slag of stoot)

    Ik leerde een andere man kennen, gingen samen wonen en wilde graag nog een kindje en na grote shock was ik in een ronde zwanger! Mijn zoontje kwam na 27wk met een spoedks en dit was een hele heftige en zware periode en nog want mijn zoontje heeft best veel. Toch kriebelde het enorm voor nog een kindje en dit jaar besloten voor nog een kindje te gaan en tadaa... Nu bijn 20wk zwanger van ons meisje :D
     
    zwangerregnawz and citroenrasp like this.
  4. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik zwerf hier al een jaar of 13 rond. Eerst alleen meegelezen, ruim 12 jaar geleden lid geworden. De jongste is inmiddels bijna 10, maar ik vind het nog steeds gezellig hier :).
     
    zwangerregnawz and citroenrasp like this.
  5. IkbenTess

    IkbenTess Fanatiek lid

    Dec 14, 2016
    2,115
    1,090
    113
    Female
    Nederland
    Bijna 14 jaar al :)
     
    zwangerregnawz likes this.
  6. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Een jaar of 15 inmiddels. Sinds mijn eerste miskraam in 2005. Veel verschillende nicks en heel lang alleen meegelezen in het begin.
     
    zwangerregnawz and citroenrasp like this.
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,158
    35,815
    113
    Hier al ruim 13 jaar. Geen kinderwens meer, maar blijft toch wel leuk hier.
     
    zwangerregnawz and citroenrasp like this.
  8. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    Oct 27, 2009
    4,545
    732
    113
    Inmiddels zo'n 11 jaar dus checkkkkkk
     
    zwangerregnawz likes this.
  9. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,368
    21,747
    113
    Ik ben hier 12 jaar, wel onder een andere naam inmiddels. Inmiddels allang "uitgebaard", maar het blijft hier gewoon leuk. :)
     
    zwangerregnawz and Whysteria like this.
  10. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,368
    21,747
    113
    Niet vervelend bedoeld trouwens, maar ben ik de enige die de OP lastig vindt lezen met al die dikgedrukte/cursieve woorden? :oops:
     
    Zwierezwaai, masami, jessy77 and 12 others like this.
  11. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    Jan 7, 2014
    7,561
    1,863
    113
    Female
    Ik zit hier 14 jaar.
     
    zwangerregnawz likes this.
  12. Musti1234

    Musti1234 Actief lid

    Oct 10, 2018
    334
    166
    43
    Inmiddels 12/13 jaar! Dit is mijn tweede nickname.
     
    zwangerregnawz likes this.
  13. zwangerregnawz

    zwangerregnawz Bekend lid

    Jun 12, 2010
    907
    27
    28
    Sorry.. creatieve bui denk ik
     
    Micchan and citroenrasp like this.
  14. Zomerrr

    Zomerrr VIP lid

    Jun 5, 2011
    5,097
    503
    113
    Ik ben iets korter dan 10 jaar lid.
    10 jaar geleden besloten wij om voor een eerste kind te gaan. Veel miskramen gehad en een tweelingzwangerschap welke ik niet heb mogen voldragen. Inmiddels heb ik 3 prachtige dochters om mij heen die veeeeeels te snel groot worden :)
     
  15. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    Nu 12jr denk ik. Meerdere nicknames gehad.

    Vanwaar al die dikgedrukte worden in je tekst? Leest wat onrustig.
     
    Iertje81 and zwangerregnawz like this.
  16. mum2be2

    mum2be2 Fanatiek lid

    Jan 4, 2010
    3,916
    3,396
    113
    Female
    Hier ook al 13 jaar, ben met een andere naam begonnen.
     
    zwangerregnawz likes this.
  17. tuc

    tuc Niet meer actief

    Al ruim 12 jaar
     
    zwangerregnawz likes this.
  18. Toverbal

    Toverbal Fanatiek lid

    May 9, 2012
    2,715
    907
    113
    Hier ook al dik 13 jaar. Eerst onder een andere naam.
     
    zwangerregnawz likes this.
  19. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    May 13, 2010
    11,413
    2,718
    113
    Ja! Tien jaar hier geloof ik.

    oudste is ook bijna 10 nu. Dus klopt wel! Jongste 6! En ik heb bijna geen kleuter meer in huis... ze worden zo snel groot!
     
    zwangerregnawz likes this.
  20. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,791
    9,309
    113
    Gelderland
    Hier ook al 11 jaar denk ik. Twee jongens van 8&10, en altijd blijven kriebelen voor een derde kindje. Na een lange periode van proberen is het helaas niet gelukt.

    Ik ben altijd gebleven onder dezelfde naam en eigenlijk nooit een pauze gehad of minder actief geweest :p
     
    zwangerregnawz likes this.

Share This Page