hoi baby1985 ja ik drink de helle dag door alleen maar water of thee en proberen niet te snoepen (wat afgelopen week minder ging bij mij maar pak nu de draad weer op) en meiden vandaag ben ik weer begonnen met hardlopen. dit ging iets zwaarder dan verwacht maar ik zet door en ik heb het ook uit gelopen ben trots op me zelf. morgen proberen een lekkere wandeling maken met de kinderwagen.
[/QUOTE] Gewicht aangepast, deze week - 0.5 kilo. Niet gesport vanwege herstel na OK, wel opgelet met eten en niet gesnoept de afgelopen week. Hoe gaat het met jullie allemaal?
Ik kom even biechten.... Ik heb de afgelopen week alle overgebleven paaseitjes opgegeten. En dat waren er nogal wat. Ik moet echt de draad weer oppakken, maar het lukt ff niet. Morgen maar weer eens op de weegschaal gaan staan. Zal wel schrikken zijn. En met jullie?
@gewoonlinda hier ligt het ook stil probeer het deze week weer goed vol te houden. ben zelfs iets aangekomen ben er beroerd van. dus ik moet eerst weer positieve energie in krijgen.
Ik was ook bijna een kilo aangekomen. Ik baal ervan. En het lukt me vandaag ook weer niet om de draad op te pakken. De suikerverslaving steekt de kop weer op...
Nou ik heb vandaag nog niks gesnoept. Ben lopent naar de winkels geweest en met de hond een lange wandeling en vanavond hardlopen
Hallo allemaal, mag ik met jullie meedoen? Ik begin morgen weer met lijnen, er kwam 'even' een zwangerschap tussen door Ik ben 1.62m en weeg 77 kilo. Mijn streefgewicht is uiteindelijk 68 kilo. Maar ik heb als eerste doel: -3 kilo op 8 juni. Dan ga ik een hardloopwedstrijd (5km) doen en alles wat eraf is scheelt weer qua meezeulen haha. Ik ben wel benieuwd hoe jullie het doen! Mijn plan is minder snoepen, 2x per week hardlopen en een maaltijd per dag koolhydraatvrij eten.
Dat viel mee, 10 kilo. Maar de afgelopen 5 jaar was ik ook langzaam 10 kilo aangekomen door stoppen met roken / gezelligheid bij samenwonen hihi.. echt de blije snoepkilo's zeg maar Daarom wordt het nu ook echt tijd om er wat aan te doen, ben ook geen 18 meer en straks wil het niet meer.
Nou dames, ik ben begonnen hoor ik zag dat je opde website van het voedingscentrum een profiel kunt aanmaken en doelen op kunt stellen. Als je invult wat je hebt gegeten krijg je advies of je teveel vet, of genoeg vezels, koolhydraten etc binnenkrijgt. Echt super handig dacht ik Ik keek bij de benodigde hoeveelheden en mag gewoon 6 plakken brood op een dag. Haha, ik eet er altijd maar 3 ofzo. Misschien dat ik daardoor altijd zin heb ik koekies? Nou, ga eerst maar eens genoeg eten, kijken of dit helpt voor mijn gewicht.
hee meiden, sorry dat ik niet heb gereageerd. beetje druk hier. zl is net 1 geworden en is gaan lopen. zo wat heb je daar je handen aan vol haha. maar wel erg leuk het afvallen gaat goed. ik gebruik een app op mn telefoon waar ik mn calorien op bij kan houden. het scant de producten (streepjescode) en rekent dan automatisch uit wat de calorien zijn. dit geeft mij veel houvast. erg fijn. daardoor gaat het afvallen ook vooruit. Ben de laatste weken 3.5 kg kwijt. Vanaf januari nu 6.3 kg dus dat vind ik heerlijk. Nog 5 te gaan en dan mag ik van mezelf nieuwe kleding kopen hoe gaat het met jullie?
Hallo! Ik wil ook graag afvallen, 8 kilo zou geweldig zijn, maar met 6 ben ik ook al heel blij Ik probeer al een tijdje minder te snoepen (helemaal niet snoepen lukt me niet ) en meer te sporten, maar echt goed gaat het niet. Misschien dat wat morele steun hier helpt!