nou zeg... is mijn abbonnement op dit topic er ineens af... melanie wat goed! zo te zien ben je al bijna klaar! bij jou is het echt snel gegaan zeg! butterfly ach geniet er maar even van en herpak jezelf dan! patat eet ik niet vaak... ik hou wel van de febo maar ja, vindt het allemaal niet lekker genoeg om te zondigen. Als ik zondig ga ik liever uitgebreid uit eten met een flesje wijn! Vandaag kom ik 1006 kcal. En heb ook nog een bakje chips genomen dus ik ben tevreden.
Meiden ik ga afsluiten, ga nog even lekker languit op de bank en dan lekker me bed in, ben moe van me productieve dag. Net van die kipspiesjes gehad.. zit denk ik rond de 1150 kcal met die spiesjes erbij.. weet het niet.. ach zondigen moet een keer kunnen, is me 1e keer.. haha
Melanie.. fijn dat je nichtje zo lekker ligt te slapen .. En geslaagd voor stoelen.. Joeppie! Die ovenfriet is i.d. erg lekker.. Wij aten eerst zo een kilo friet op met zijn 2en en dan nog 2 snacks.. Erg he? En ik denk dat het i.d. scheelt dat je vriend met je mee doet. Is hij ook zoveel afgevallen? Renieta.. Die kipspiesjes (kleintjes) zijn niet zo veel callorieen toch? Emma.. Hier het zelfde als bij jou.. Wij eten eerst veel en vaak friet.. Soms wel 2x per week en dan ook nog af en toe zo s'avonds .. zin in een frietje.. oh even naar de snackbar.. Geniet van je wijn en chips meid! Debby.. wat een mooi dagje zeg! **** Hier 2 stokbroodjes met philadelphia kruiden op. Mag er zo nog 2 .. Mijn hoofdpijn wordt steeds erger.. ga zo eerst maar eens een PCM nemen..
beterschap MvE en geniet van je stokbroodjes ! hier ook de philedelphia gekocht .. nog niet op maar is best te doen met C !! renieta netjes hoor je C voor vandaag Melanie wat fijn dat je vriend mee doet lijnen mijn man heeft het niet nodig dus die snoept lekker door en groot gelijk heeft hij ook maar debby ook een net dagje !! en febo hebben we hier niet maar friet van de friettent is altijd te lekker !! heb ik de afgelopen 3 mnd nog maar 1x op .. zo en ik ga nu lekker naar bedje ! ben er klaar mee en morgen weer een drukke dag weltruste meiden
Hoooooooooooooooiiiiiiiiiiiiiii dames, ben niet zolang thuis en ga nu pitten. Morgen teruglezen en reageren, nu een glas melk pakken en slapen. Trusten!
Emma.. die philadelphia light is echt lekkerrrr.. Sweetroosje.. Was een latertje voor je zeg! **** Me gisteren toch een beetje laten gaan.. Er waren nog 4 stokbroodjes over toen clienten in bed lagen. Die opgegeten en daarna nog 2 stukjes chocolade.. * vind het zo erg* Vandaag de draad maar goed weer oppakken. Mijn menu voor vandaag! O: 2 kleine meergranenbroodjes met philadelpia en koffie. T: appeltje L: 150 gram yoghurt met 100 gram aardbeien en 30 gram muesli.. T: als mijn moeder lekkere taart heeft een stukje taart en anders een stuk fruit. A: 300 ml Goulashsoep en 1 kaiserbroodje. *** Qua callorieen ligt het een beetje aan de taart.. Vind eigenlijk dat ik het niet heb verdiend. Mocht ik geen taart nemen zit ik rond de 750 maar dan neem ik een extra broodje en toetje na het avondeten. Ik zie wel wat de dag brengt..
Goeiemorgen meiden Iedereen de klok een uur vooruit gezet? Pff ik was half 7 (oude tijd) al wakker.. uiteindelijk omhalf 9 eruit gegaan, dus dan is het al half 10, moet altijd de 1e dag er wel ff weer aan wennen haha. @MvE: Nee volgensmij zijn die qua calorien niet veel, en kip is ook best goed voor je, had gewoon echt ff behoefte aan iets te snacken, na 4 weken mag dat ook wel een keer. De weegschaal was me goed gezind, nog steeds 78,7, dus nu sinds 24 febr al 4,1 kg kwijt Mijn menu voor vandaag: O: Kommetje magere yoghurt met 40 gr cruesli Glas lipton thee. T: Thee/Water en 10 cherrytomaatjes. L: Bruin pistoletje met plakje 20+ kaas, plakje schouderham, tomaat erop en komkommer Jammie T: Thee en een appel A: 2 kommetjes groentesoep met paar stukjes stokbrood T: Thee en/of een cappuccino met een mueslireep. Zit ik op een totaal van: 787 kcal.
hoi meiden. Ik heb vanmorgen op de weegschaal gestaan. 79.3. Het schiet niet echt op zo... misschien moet ik wat gaan sporten ofzo... Ik mocht van mijn man tot 10 uur (nieuwe tijd) blijven liggen. Daarna moest hij naar zijn werk. Wel even genoten van die extra uurtjes. Vanmiddag ga ik naar een rommelmarkt en daarna shoppen. succes allemaal vandaag!
MvE, ja zoals de afgelopen dagen was het idd weer een latertje en was er alweer om 9u uit. Hmm lekker gesnoept gisteren, mag ook wel een keer! Vandaag streep eronder en verder gaan. Ga zo ontbijten met een kommetje magere yoghurt en lepeltje halvajam erin, en als het lekker weer blijft ff wandelen met de kleine en mannetje. Debby jij ook veel plezier vandaag op de rommelmarkt en met shoppen.
Hallo Dames, Even afwezig geweest en meteen mijn motivatie verloren en 1 kilo erbij! (maar kan heel slecht naar de wc en mijn buik is zwaar opgezet... Straks eerst maar een kopje goede stoelgang thee). Vandaag ga ik bij de Mac eten dus weer zwaar zondigen, morgen pak ik het weer op! En kom ik weer mee kletsen!
Hellow meiden, nou het groentesoepje staat op, net ff pistoletje gezond gehad en neem er nog een kop groentesoep bij. Zit nog op 776 kcal, dus kan het hebben haha. Mueslireep met chocola van de kruidvat is erg lekker zeg Had ik eigenlijk niet verwacht haha. Vanmiddag lekker middagje thuis, beetje lezen, internetten, tv aan, schoonouders komen als goed is nog even langs.
Heey meiden Alles goed hier? Helaas deze week niet afgevallen, maar was dan ook niet zo een goed weekje... Vanaf volgende week maar even goed me best gaan doen! @melanie, ik zag je fotos! goed hoor! wat een verschil!! Zijn alle zieken inmiddels weer beter?
Ben ik weer! Net geluncht, heb de kippenpootjes uit de vriezer gehaald maar weet nog niet wat ermee te doen. Iemand tips? O: Kom magere yoghurt met 1 el halvajam L: Tosti met 3 kopjes thee, gekookt eitje T: Peer, sinaasappel A: Kippenpootjes met ? T: Water, glas melk Ff mijn calorien tellen. De kleine ligt op bed, het weer is niet om te wandelen. Ga zo ff 15min buikspieroefeningen doen.
Goedemiddag!!!! Jeetje, vreemde ochtend gehad. Esmee was 07.00 wakker, wij relaxen, lekker vroeg nog dus alle tijd. We zouden gaan zwemmen, dus rond 09.00 uit bed en spullen inpakken. Komt mijn vader langs, en eenmaal aan de koffie vroeg hij of we de klok nog moesten verzetten . Oeps.... helemaal vergeten dus. Het was toen al bijna 10.30 uur en het zwembad is open van 09.30 tot 12.30 uur. Toen hij weg ging, stonden we op het punt te vertrekken, was al 10.45 en weer de bel. Schoonmoeder aan de deur. Tsja, we hebben maar duidelijk gemaakt dat we net op het punt stonden te zwemmen. Esmee ligt nu in bed, die was doodop van het zwemmen. Dat is me ook altijd een hele onderneming zeg. Vandaag pak ik de draad ook weer op. Even weer gezond. O: twee boterhammen, plak 20+kaas met een tomaat erop. Glas karnemelk. T: glas drinkyoghurt, en 4 blokjes chocolade , en de rest aan mijn vader gegeven, anders at ik vandaag toch alles op. T: Nasi ( over van gisteren ) met een beetje kroepoek. Euh.... het is beter dan afgelopen dagen hahaha! Ik was tevredener geweest met fruit i.p.v chocolade en brood i.p.v nasi. Vanavond dus brood. Ga zo even een lekkere fruitsalade maken. Heb nog aardbeien jammieee!!!! @mamavesmee, geniet van de verjaardag! Ach en die 4 broodjes en 2 stukjes chocolade is niet zo heel erg veel joh. Het is weekeinde!!!! ( oh, en de m&m's gisteren niet open gemaakt , die staat er nu nog wel trouwens , maar is nog wel even goed ).
Wat je kunt met je kippenpootjes. Kun je die niet lekker braden in tom. purree met kruiden? Doe ik ook wel eens, lekker in de marinade en purree erdoor en dan met rijst??? Wat heb je nog liggen verder? Lekker groente erbij?
Qua groenten heb ik alleen witlof/paprika/wortels/aardappelen/tomaat/komkommer/sla dus ook niet veel keus. Ik kan er hotwings en frietjes en salade van maken maar ja gezond is het niet maar zit dan wel op 1400 vandaag, best netjes toch?
Zat ik ook aan te denken om kippenpootjes met rijst te doen, maar mijn man is geen liefhebber van rijst.