Moppie.. naar mijn idee had ik wel alles goed ingevuld.. Vond het erg vreemd.. Maar goed! Nee, kom niet uit friesland, kom uit overijssel. Butterfly, Wat een mooi resultaat.. En bijna 1900 callorieen is te veel om af te vallen maar af en toe zo'n dag is prima en jij valt er bij af. Dat is het belangrijkste! Nog gelukt met je strijk? Debby.. op naar de -6kg! **** Baal als een stekker.. Heb al 4 dagen super goed mijn best gedaan! Ben maandag weer begonnen.. Maar er is nog geen gram af! Is niet echt motiverend.. En dan komt het weekend ook nog eens.. Need a peptalk!
je kunt het juud! je bent al die tijd zo goed bezig en je valt zo goed af... nu moet je gewoon doorzetten, komt gewoon nog steeds van die switch na het weekeinde is er gewoon 2 kilo af
ik stond gister stil.... en vandaag weer een pond eraf... inmiddels zit ik op -11.1 het gaat nog steeds supergoed.. en al mijn kleren zijn te groot, ik loop echt voor schut met al die grote broeken, ik ben volgens mij heeel veel cm kwijt, jammer dat ik die niet heb gemeten. ik ga zo een bakje kwark weg werken.. en vanmiddag een omelet met groente, en vanavond bloemkool met kaas en gehakt Ik maak mijn menuutjes zelf en gebruik dr frank alleen nog maar als ik inspiratie nodig heb...
Butterfly,dat zegt hij bij mij ook hoor dat ik te weinig heb binnen gekregen hihi dat komt omdat hun uitgaan van 2000 kcal bij een vrouw. Maar degene die willen afvallen hebben voor zichzelf gewoon iets van,1200 kcal op een dag voor mij want op die manier vallen we/ze sneller af,het is maar net wat je zelf wilt en wat je ermee wilt bereiken Ik heb een spiraal 3x niks maar goed haha. Ik denk dat ik ongesteld ben als je dat zo kunt noemen nog en dan ineens erge buikpijn erbij zo af en toe of het komt ineens opzetten. Ondanks het snaaien 1a2 ons aangekomen,maar als ik snaai dan drink ik nog wel veel water door dus op naar zondag en onder de 100!!!!! O: 200 Gram yoghurt 3 Eetlepels kellogs rode vruchten 1 Appel 2 koppenthee water
Oh mijn moeder vindt dat ik moet wachten tot ik hem een jaar heb en dan nog eens verder zien,maar om de 2 weken bloedverlies ik wordt er gek van. Maar ja die dingen zijn aardig duur dus ja dan maar proberen een jaar uit te zingen!!
Ja bijna 1900 leek me ook wel erg veel, maar heb niet eens overdreven gegeten. Normaal zal ik dan wel meer calorien eten dan 1900. Toch teveel aardappels gegeten denk ik. De meeste calo's zaten in mijn warm eten. Maar behalde de aardappels en vlees zou ik niet weten wat zou slecht is. De boter van de ontbijtkoek maar halen . mamavesmee, je bent al zoveel afgevallen, soms kan het wel dat je gewoon stil staat hoor. Toen ik met Sonja Bakker bezig was viel ik 25 kilo af, en ineens stond het stil. Het wilde gewoon even niet. Maar dat moet je je niet laten ontmoedigen. Ik weet dat het niet leuk is als je zo je best doet en er niets af is, maar het gaat vanzelf verder. 8), tsja, voor je gevoel nu heb je niets aan mijn peptalk!!! Extra extra water drinken??? Je eet wel goed, en niet ongezond ook. Ninien, dat is echt super. Je mag trots zijn op jezelf!! En binnekort lekker shoppen, heerlijk excuus te mogen winkelen!! Ik ga lekker shoppen als ik de 80 heb gehaald. Wat ik nu koop is straks toch weer te groot ( ben positief ), is ook weer zonde. Mamarianne, ik ben wel van mening dat hoe sneller je afvalt, hoe sneller het er ook weer aan kan zitten. Mijn doel ik 75 kilo, maar ik vind 1 kilo per week een mooi resultaat. Het hoeft niet te snel. Maar voor mijn gevoel doe ik super mijn best en eet ik echt al minder dan voor ik ging afvallen. Als ik nog 700 calo's minder moeten eten, wil het wel proberen, maar zou niet weten waar ik die calo's af moet trekken. Denk van de warme maaltijd, en vlees toch aanpassen in kip ofzow en dan zonder gebakken uien en champignons. Toch wel handig om de calo's te tellen . Zal dat monstertje van mij even op bed brengen, ze is weer heeeeel vervelend aan het worden, maar op bed willen ho maar! Helaas voor haar,,,,,ben ik baas haha.
Haha ja idd jij bent de BAAS!!! Het moet ook niet te snel gaan idd,ik zal nog eens kijken naar wat je gister ook alweer allemaal hebt gegeten. En als jij op deze manier 1 kilo afvalt is dat toch ook goed?! mij hoor je niet klagen hoor. Je kan ook altijd zo beginnen en dan langzaam afbouwen naar minder kcal als je dat evt zou willen Mijn streef is ook 75 kilo Maar ik wil eerst naar de 85 en dan zien we wel weer Misschien kan ik nog eens gek doen en zorgen dat ik Juni al rond die 85 zit als we dan evt gaan trouwen of nog minder zou helemaal mooi zijn maar dan moet ik me er wel aan houden
mamavanesmee dat heb ik ook een keer gehad maar na 5 dagen was er toch ineens een paar ons af! butterfly je kan misschien voor ander vlees kiezen dan een schnitzel en een plak ontbijtkoek in plaats van een pennywafel?
mamarianne, je gaat trouwen!! Gefeliciteerd. Ik ben 3 oktober getrouwd en wilde zo veel afvallen, gek genoeg paste mijn jurk niet meer, en ik nog extra proberen af te vallen, maar kreeg er niets af. Bleek zwanger te zijn toen , maar wist het niet. Meid, dat heb je een geweldig doel voor ogen!! Maar het gata ook super goed bij jou, tuurlijk heb je soms je mindere dagen en eet je wel eens wat meer. Hoe is hget nu met je? Je hebt een poos steeds buikpijn gehad he. Weer wat aan de betere hand?
Ja inderdaad, dacht ik ook aan. Maar deze veranderingen, maakt dat honderden cal's verschil? 100 gram aardappelen is toch maar 3 aardappels? Heb daar wel meer van gehad trouwens . Maar we eten ook al jus light. Zal vandaag mijn best doen aan minder calo's te komen. Heb inplaats van ontbijtkoek maar een sinaasappel genomen. En toch wat harder sporten, vaker Zumba doen om wat te verbranden. Compenseert dan weer he haha
hier ook een klein monstertje... maar die gaat al anderhalve maand niet meer overdag naar bed....jammerrrrrrrrrr Heel soms als ze echt vervelend is, dan gaat ze even een klein slaapje doen...maar als dat 1 x per 3 weken is, is het veel...
Butterfly in een eerder berichtje staat vanwaar die buikpijn Ja wij gaan idd trouwen. Op 14 Feb waren we 6 jaar verloofd en als het aan mijn vriend had gelegen waren we nooit getrouwd hoor maar hij heeft mij toen 6 jaar geleden gevraagd om te verloven en toen dacht ik dan vraag ik nu aan je of je met mij wil trouwen,voor ons zelf maar ook voor onze 2 knullen en hij zei zullen we het maar doen dan ik hoop natuurlijk op de dag zelf eindelijk van hem de mooiste JA te horen
@Mama van Esmee.....kan me voorstellen,dat het frusterend is om stil te staan.Maar het hoort er helaas soms bij.Gewoon stug volhouden en dan val je we weer af. Je kan het!Je kan het!Je kan het! (peptalk )
ben nog steeds van de partij ga het zondag weer helemaal oppaken, ik ben niet aangekomen en sta nog steeds gelijk.
mamarianne, ach ja, heb ik ook wel gelezen. Wat spannend joh..... kan me voorstellen dat je dat wilt voor je kinderen. Wij zijn bewust getrouwd voor we aan kinderen begonnen. Mijn zusjes niet, die hebben ook beide een kindje, maar het heeft zijn nadelen soms wel. Gaat het goed met de voorbereidingen? ninien, soms wel lekker ze even op bed te hebben. Kom met haar erbij soms niet alles toe wat ik wil doen. Dus zodra zij op bed ligt heb ik even tijd voor mezelf, en mijn regeldingen.
We trouwen op maandag,en ik bedenk van alles maar we doen er nog niet veel mee,we moeten eerst maar naar de gemeente en dan maar verder zien. We gaan niet veel geld uitgeven aan een jurk of 3delig pak!
Thanx voor de peptalk meiden! Ik hoop dat het over 2 weken toch wel wat beter gaat hoor.. En ik probeer nu meer te bewegen, toch elke dag minimaal 45 echt actief wandelen of fietsen.. Butterfly.. Zo, al eens 25 kilo afgevallen met sonja.. Knap zeg! 3 aardappels, ligt aan de grote.. Ik weeg alles af! En een gepanneerde snitzel is al gauw 300 callorieen.. Mandy.. op naar zondag dus! Ninien.. wat goed, al weer wat er af! Je gaat op eigen intitiatief verder.. Het is niet echt weer voor een voorjaarsvakantie he? Suzanne.. thanx! **** Vanmorgen lopend naar een vriendin geweest voor een bakkie thee.. Net een appeltje op. Zo nog even naar het dorp om rauwkost te halen bij de groenteboer en even langs de supermarkt voor wat kleine boodschapjes. Mijn dagje voor vandaag! O: 150 gram optimel yoghurt met 30 gram cruesli balans. T: appeltje en thee/water L: 2 boterhammen met linera smeerworst en water/thee. T: appel en koffie/water. A: 350 gram lasagne en 150 gram rauwkost. Zit dan op een totaal van 967 Neem dan na het eten dek ik nog een schaaltje yoghurt. Vanavond dan nog wat augurkjes met ham..
MvE had ik je nou gister al een knuffel gegeven???? Anders bij deze!!!!! DIKKE CYBER HUG!!!!!!!!!!!!!!!!!
mamavesmee, ja, kun je nagaan, was dus nog dikker. Dat is denk ik nu 3 jaar geleden, en was ik dik 6 maanden dat afgevallen. Maar goed, langzaam aan kwam er wat bij en dan zwanger he. Viel in de zwangerschap eerst nog veel af, en ben niet veel aangekomen in die 9 maanden. Maaaaaar, na de bevalling ging het mis. Alles was weer erg lekker, en ik ben weer gaan eten en merkte wel dat ik steeds meer at en bijna weer op 90 kilo zat. Toen is de knop meteen drastisch omgegaan en het lukte er zo'n 3 kilo af te krijgen en toen bleef ik schommelen. We aten wel goed, maar teveel van alles. Dus ja, nu ben ik echt weer aan het vechten. We willen heel graag een tweede kindje, maar voor mezelf vind ik het wel belangrijk om dan toch zoveel mogelijk kilo's eraf te hebben.
Ik heb even snel alles gelegen maar kom straks kletsen ik ga eerst even naar de kwantum met mijn zusje om een nieuw schemerlampje.