Goedemorgen meiden, Pfff wat heb ik gisterenavond afgezien ik was erg duizelig en licht in mijn hoofd misselijk en kon elke keer naar de wc lopen :x Zijn dus vroeg naar bed gegaan (Arnold was erg bang dat ik flauw ging vallen of zo dus hij is gelijk mee gegaan) Voel me nu wel beter maar nog steeds wat licht in mijn hoofd. Wat wel 1 voordeel is ik weeg nu nog maar 101.4kg maar ja dit is niet echt de bedoeling natuurlijk. Ik ga proberen een stevig ontbijt te nemen en voor de rest rustig aan te doen vandaag vanavond weer werken. Straks na de kerk naar mijn man zijn zusje en man die waren gisteren 1 jaar getrouwd heb een giga mooie bos bloemen met heel veel witte en roze pioenrozen (zou hem graag zelf willen houden haha) Tot vanmiddag meiden!
De spiraal is eruit heerlijk haha hij kon de draadjes niet vinden maar uiteindelijk toch gevonden na wat gezoek en gewroed hihi niet veel van gemerkt maar gewoon een beetje apart gevoel! Lijnen gaat redelijk en goed het is weer weekend he maar goed is geen excuus,de echte goede knop moet weer een beetje bijgesteld worden. 5 Juni shoppen met mijn moeder voor ons trouwen,zou mooi zijn als ik dan nog wat kwijt kan zijn,dus er nog even hard aan trekken!! Gister patat gehad en dan niet op een gezonde manier natuurlijk maar er wel van genoten dus vandaag er weer tegen aan. Maar ben in mijn taille al 16 cm kwijt dus de kilo's zeggen niet altijd wat he!!
Goedemorgen... Hier ik weer, zo, gister een drukke dag gehad. De laatste resten behang van de muur in de woonkamer gehaald, zo kon mijn zwager alle gaten die middag dicht maken, manlief heeft van alles met stroom gedaan waar nogal een werk in zat, voorstrijk op de muren gesmeerd, lamintaat in de woonkamer er uit gehaald. Ik ben vervolgens Esmee haar kamer helemaal gaan schuren en schoongemaakt. Vanmiddag wil ik daar beginnen te verfen. Esmee gaat naar mijn zusje, daar kan ze mooi met haar nichtje spelen en kunnen wij even weer verder klussen een paar uurjes. Het schiet mooi op, zal als het af is zeker foto's laten zien hier. Had de camera gisteren mee om foto's te maken van voor de de tijd, vergeten foto's te maken whahaha. Gisteravond hier de boel wat op orde gebracht. Was gevouwen en opgeruimd, weer spullen ingepakt wat we vandaag gelijk weer meenemen. @Moppie, Jaap en Maaike waren de finalisten van X Factor. Jaap heeft gewonnen met 51 % van de stemmen. Was je inmiddels achter?? En ik snap helemaal wat je bedoeld met bouwvakkersvoer. Ging hier de hele dag goed, tot de patat die avond whahah. @Mamavesmee, met mijn longen goed, ben de kuur begonnen gisteren. Longarts weet dit niet maar als ik weer heen moet in augustus ga ik eerlijk zeggen dat ik me niet serieus genomen voel. Dat ik moet bellen als het slechter gaat, en als ik dat doe scheept hij me af. Ik ben nu wel zwanger...! Oh balen dat een deel van de keuken eruit ligt. Vergeet niet dat het eerlijk lelijk moet worden voor je je mooie keuken hebt. Even op de tanden bijten. Heb je een foto van de nieuwe keuken? Ben wel benieuwd. @Melanie,super zeg!!!! Onder de 100 kilo! Ben trots op je hoor. Geweldig hoe je dat voor elkaar hebt gekregen. Diep respect voor je!!!! Fijne dag allemaal! We hebben weer een druk dagje.
Goedemorgen meiden, Hier weer 4 ons aangekomen, zou eigenlijk niet weten waarvan maar goed. Ik moet morgen wel ongesteld worden, misschien heeft het daarmee te maken? Vanmiddag met een vriendinnetje naar de film, Sex and the city deel 2, en daarna samen wokken waarschijnlijk. Heb er super veel zin in! Maar baal stiekem wel van het wokken, hoe gezellig ik het ook vind, wil nu echt naar die 10 kilo toe maarja. Fijne dag allemaal!
Hoi dames, Hier een drukke dagje gehad gisteren maar wel leuk. We zijn naar België gegaan en daarna uit eten geweest, kortom gezellig geweest. Ben EINDELIJK 0.5kg afgevallen, eindelijk beweging op de weegschaal maar mijn kleren zitten ook losser dat wel. Moet ongie worden en heb daardoor een opgezette buik, gelukkig is mijn chocodrang wel over! Zo en nu ontbijten.
Goedemorgen meiden, @ Reuzekrentenbol: Ik heb m gewogen. 100 gram, dit is dus hetzelfde als 2 krentenbollen. (ik geloof er niks van dat een gewone krentenbol maar 50 gram is, maar goed) @ Zustertje: Hoop dat je je snel weer beter voelt. Dat je afgevallen bent is natuurlijk wel fijn, maar dit is niet de manier inderdaad. Lekker rustig aan doen meid. @ Mama Rianne: Gaat goed met de cms van jou. Fijn dat je van je frietjes genoten hebt! @ Butterfly: Productieve dag gehad gisteren. Lekker opgeschoten. Vandaag weer lekker verder! Succes! @ Kim: Veel plezier vandaag! @ Hvj: Fijn dat er een halve kilo af is meid. Super! Hier vanmorgen weer 3 ons aangekomen. Nu dus weer boven de 100 (100,2 kg) Ik snap niet waarvan, maar die krijg ik van de week wel weer af. Ik heb nu aan die 99 geroken, dus daar ga ik deze week echt voor! Beviel me wel Vriendlief is vandaag weer de hele dag op de tennisbaan. Ik ga denk ik straks maar met de fiets (als het droog is) naar mijn ouders. Hebben die ook meteen mn fiets gezien. Fijne dag vandaag! Liefs
Hoi meis, Ja ben er ook blij mee, hoop dat het eraf blijft nu mijn ongie aankomt. Super dat je onder de 100 hebt gewogen, voelt fijn aan he! Het gaat je lukken meid, succes ermee. En fiets ze straks, nog gefeliciteerd met je nieuwe fiets. Jij ook een fijne dag.
@Mel: Dat gaat zeker goed komen! Nog 2 weekjes en dan gaan we lekker shoppen, heb er echt zin in! Hoop dat ik dan op de 90 zit, maar dat gaat me denk ik niet lukken. 3 kilo in 2 weken hahaha. Vandaag een etentje, en zaterdag weer met het werk en daarna naar een Q party in Belgie. Kan ik het er misschien afswingen
@MvE: Nee eerst niet klussen in huis. De isolatie betonvloer is net gestort en ik verwacht dat ik aankomend weekend wel weer mee kan gaan helpen met het aanbrengen van de vloerverwarming. Vriendlief is ma/di vrij en dan gaat hij samen met een vriend boven de kamerindeling maken. Ben benieuwd hoe het er uit komt te zien! @Lotjebobje: Misschien niet eens zo'n slecht plan om langs de HA te gaan. Je geeft al aan dat je een trage stofwisseling hebt. Wellicht een traag werkende schildklier? Het is echt niet verstandig om zo weinig te eten als wat jij doet. Ik begrijp je motivatie er wel achter, maar je krijgt zo te weinig voedingsstoffen binnen. @Emma: fijn dat je een superdag hebt gehad! Vind het altijd heerlijk, bruiloften, blij mensen etc Tijdens de bouw kan je volgens mij best wat meer eten hoor. Je hebt gewoon niet altijd de tijd om gezond te eten als je midden in de puinhopen zit! @Zustertje: klinkt niet echt fijn! Hoop dat je je al wat beter voelt? Gefeliciteerd met je schoonzusje en haar man! @Rianne: Fijn dat ie er uit is, en gelukkig heb je er weinig last van gehad meis! Die cm's gaan lekker hard bij jou, dat is het belangrijkste toch? Ben je ook al een (paar) kledingmaten naar beneden nu? @Butterfly: druk als altijd Zal vast ontzettend mooi worden, zoveel energie als jullie er in steken! >> X Factor: zegt me nog steeds niks. Ja, de naam wel maar ik kijk nooit naar dat soort programma's. Hier staat voornamelijk Discovery of Nat. Geographic aan, en anders het 24 uur Nieuws kanaal >> Bouwvakkersmenuutjes zijn prima toch? Mag best als je hard hebt gewerkt @Kimmetje: jammer dat je bent aangekomen, maar zal ongetwijfeld samenhangen met je menstruatie. Enne, wokken kan best gezond hoor!!! @Hvj: eindelijk weer wat er af! @Melanie: jammer dat je er weer een paar onsjes aan hebt, maar je gewicht schommelt altijd wel wat... Daarom is het eigenlijk veel beter om maar 1x in de week te wegen === @Hier: Dagmenu: O: banaan, spa T: lu zoute crackers T: kom vanilleyoghurt T: glas drinkyoghurt L: 1 witte bh kaas, 1wbh salami, 2wbh zuivelspread met komkommer, opkikker. planning voor de rest van de dag: T: glas drinkyoghurt T: appel T: knackebrod A: aardappelen, kipfilet, groente Voel me vreemd. Heb wel wat steekjes rond mn schaambot, en als ik op mn buik draai in bed dan voel ik iets trekken, maar ik ben NIET meer misselijk, sinds vrijdag is dat gevoel al afgezakt en doen mn boobs ook minder pijn. Tsjah, waar klaag ik nou over??? Zouden de Sea-Bands werken (die heb ik constant om), of moet ik morgen maar ff mn HA (=VK) bellen? Is het normaal dat je ineens een paar dagen niet misselijk bent? Pffft moet nog zoveel leren!
Kimmetje.. reuze krentenbol is volgens mij het dubbele van 1 krentenbol.. veel plezier bij de film en tijdens het wokken! Veel groente en vis, weinig rijst en mie.. komt het helemaal goed! Melanie.. Een krentenbol is toch echt 50 gram! Jammer dat je iets was aangekomen, is er vast morgen weer af hoor. LotjeBobje.. misschien dan toch een een dieetiste inschakelen, leven op - 1000 callorieen is amper te doen hoor! Emma.. Goed dat je in iedergeval een beetje oplet wat je eet.. kan me voorstellen dat verantwoord koken momenteel lastig is! Wanneer heb je een afspraak bij de kinderarts? Was de bruid mooi? Zustertje.. Wat vervelend dat je je zo naar voelde, misschien iets verkeerds gegeten? Gelukkig voel je je iets beter! De weegschaal was i.d. lief voor je! Wat lief dat je een mooie bos hebt gekocht voor je schoonzus en zwager.. Rianne.. fijn dat de spiraal er uit is.. En weekend, tja, lastig is het wel he? Gelukkig morgen weer maandag! Butterfly.. Dus toch begonnen met de kuur, was het nodig ja? En lekker bezig in het huis, hopenlijk kun je er dan snel in! Ja, ik weet dat het eerst lelijk moet worden maar ik kan er niet zo goed tegen, constante stof en puin.. Pffff.. En het is gewoon rommelig want ik mis 2 kastjes nu.. Moet ik even doorheen.. Als de keuken er in zit maar eens even grote opruiming houden en wat ritjes vuilstort doen! HVJ.. Wat leuk, een dagje uit geweest en de weegschaal was lief voor je.. Super zeg! ***** Vanmorgen lekker rustig aan gedaan.. rustig opgestaan en ontbeten.. Al wel zo'n 40 minuutjes gefietst vanmorgen.. Heerlijk zeg! Stofgezogen, de was gedaan en een muts geknutsels met Esmee.. Niets bijzonders gedaan dus.. Maar wel erg leuk.. Vanmorgen gewogen en zat op 75,1.. Gisteren niet heel overdadig gegeten dus het komt van de ongi.. Denk ik?! haha.. Mijn menu: O: 1 pistoletje, 1 helft met pindakaas en 1 helft met paturain light en koffie. T: water, kopje koffie, reuze mergpijp ( oeps) en een appeltje. L: 2 boterhammen met light jam en cup a soep helder. T: Appeltje. A: Zelf gebakken verse friet in nieuws vet ( lekker) met een kaassouflee en komkommersalade. T: klein schaaltje rijstsnacks.. Zit ik rond de 1600..
@Moppie, ik zou alleen maar blij zijn als ik niet misselijk meer ben. Geniet van je zw en maak je niet steeds gek meid! Vandaag: O: 1 pannekoek met honing/boter, 2 glazen thee T: 0.4l bosvruchten appelsientje, 0.5l water L: 2 bbd op elkaar met la vach qui rit, glas mm T: sinaasappel, appel, 0.5l water A: gewokte groente, salade, gegrilde vis Wou vandaag gaan sporten in de ochtend maar met buikpijn en dit weer had ik er geen zin in, morgenochtend kan ik ook niet ivm afspraak bij de gyn en ha. Misschien als mijn man vroeg thuis is morgen dat ik de kleine bij hem (ze hebben alleen in de ochtend oppas op de sportschool) laat en ga sporten en anders dinsdagochtend weer!
Moppie.. Tijdens de zwangerschap voel je je per dag anders.. Lang leve de hormonen.. Dat trekkende gevoel zouden je " banden" kunnen zijn, dat betekend dat de baarmoeder aan het groeien is.. Betreft de misselijkheid is vaak op en af.. Geniet van de dagen dat je er geen last van hebt. Ik zou niet bellen.. Bij evt bloedverlies wel.. En niet googlen! Volgende week kan je dus weer helpen.. Wanneer hopen jullie er in te zitten?
Goedemiddag allemaal, Wat een somber weer is het vandaag al zie ik op de site van de knmi dat het eind van de week steeds beter wordt komt goed uit want dan heb ik heerlijk vakantie!! @mamaRianne Fijn dat je spiraaltje eruit is en gelukkig deed het geen pijn. Wat zijn jullie precies aan het verbouwen eigenlijk? @Butterfly heb je nu vakantie of nog niet? Wat een werk he klussen en verhuizen? Maar als je er eenmaal zit is het echt HEERLIJK. @Kimmetje jammer dat je aangekomen bent! Maar dat gaat er vanzelf weer af hoor.. Leuk dagje in het voorruit zicht geniet ervan en wokken is niet slecht maar moet je niet teveel rijst enz nemen en vette snacks die je op kunt scheppen. @Hvj heerlijk he een dagje weg dat doet een mens goed en super dat je een halve kilo kwijt bent! @melanie jammer van die 3 ons maar dat zegt niks hoor keertje naar de wc en het is weer weg haha Is je vriend trouwens nog aan het afvallen? Fietse vandaag! @Moppie je menu ziet er netjes uit al zou ik geen witte boterhammen eten kun je straks niet naar de wc. Heerlijk toch dat je niet misselijk bent misschien komt het wel door die armbandjes wie weet. Ik zou trouwens niet de HA bellen hoor lijkt me niet nodig. @Mamavesmee lekker relax ochtendje heerlijk is dat. Je menu ziet er goed uit hoor en iets lekkers nemen moet kunnen he. Ik voel me nu wel beter maar af en toe zo licht in mijn hoofd maar zal wel weer overgaan hopelijk. Ik moet vanavond werken van 19.00 tot 21.30 is wel lekker. Morgen ochtend en avond ook weer werken en dan nog 3 ochtenddiensten en dan eindelijk vakantie is van november vorig jaar geleden. Ga lekker douchen nu en mijn haren wassen als ik dat vanavond doe zitten mijn krullen alle kanten op behalve de goede
Hallo dames! Mag ik met julie mee kletsen? Ik ben bezig met zwanger worden maar ook met afvallen Ik weeg nu 63 kilo en ik wil terug naar mijn gewicht van 55 kilo,, en als het even helemaal kan terug na mijn ouder van 50,, dus dat word een een trip lol.. Liefs
HVJ.. Jou menu ziet er ook goed uit! Zustertje.. Eet je misschien te weinig dan? Als je zo licht in je hoofd bent? Wat vond je schoonzusje van de bloemen? Ja, genieten van wat lekkers moet kunnen he? Maar vind het soms nog wel lastig hoor.. Denk dan meteen.. oh, daar zit zoveel in.. Stom he? Dikbuikje.. Welkom! Je eerste streven is dus 8 kilo er af! Moet haalbaar zijn toch? Wat ga je doen voor " dieet"
@Dikke buik WELKOM! Gezellig dat je mee komt kletsen... Welk dieet volg je? @Mamavesmee dat dacht mijn man ook maar ik eet niet te weinig. Gisteren tussen de middag warm gegeten en 's avonds aten die vrienden mee en ik zou brood eten maar ik heb gezellig frietjes met een kaassouffle en een bamihap gegeten. Vanmorgen expres 2 boterhammen met een plak kaas gegeten tussen door 200 gram aardbeien bij mijn zwager en schoonzus en net heb ik 2 boterhammen met beleg op en 400 gram verse groentensoep. Lijkt me niet te weinig of wel? Met lekkere dingen heb ik dat ook daarom doe ik het ook niet snel en als ik het een enkele keer wel doe wil ik ook niet weten hoeveel calorieen er in zitten haha
Ik heb altijd sonja bakker gedaan maar wil is wat anders proberen eigenlijk,, ik zat te denken aan streep je slank maar weet niet precies hoe het werkt,, weet iemand hier dat mischien? Wat voor een dieet ben jij aan het doen dan of heb je gedaan? Wow ik zie dat je al heel wat kwijt bent!! knap hoor!!
@Zustertje, doet een mens zeker goed ja. Jij uitkijken naar je vakantie, werk ze vanavond! @MvE, dank je. @Dikkebuik, hoop dat je er gauw 1 mag hebben (dikkebuik dan he haha). Welkom en die 8 kg gaat je zekers lukken! Streep je slank ken ik niet!