@MvE, ja dat klopt wel idd. Netjes 1289 kcal! Ontbijt was hier net 2 sneetjes bb met plak kaas en een glas grapefruit. Zometeen ff douchen en afwassen en daarna bankhangen totdat mijn kleine wakker wordt om boodschapjes te doen. Geen idee wat het avondeten wordt vandaag, pff zo moedeloos word je ervan om steeds te bedenken wat te eten.
Hm krijg nu ook wel zin in die boeren omelet Aangezien ik na de Slim Belly een uur moet wachten voor het eten Maar even zien of ik nog naar de winkel ga voor dat
Goeiemorgen meiden. Gisteravond gezellig bij de buurvrouw geweest, ze is nu oriflame officeuze, of hoe je dat ook schrijft en ze heeft me gezicht gereinigt en masker gegeven. Was half elf thuis. Ben nu net wakker en de weegschaal.. ja die was errug lief voor me hihi. Overzichtje: Maandag 77.1 kg, Dinsdag 75.8 kg, Woensdag 75.4 kg. Vandaag lekker vrij, heb nog geen idee wat ik ga doen. Morgen is het de 1 jaar geleden dat me opa is overleden... pfff Even reageren: Kimmetje: Raar weer is het he.. het is maar raar weer, het is benauwd en toch regent het.. Kaatje85: Mooi menu hoor. HvJ: Hmm mooi, moet nog stofzuigen en dweilen, dus dat word genoeg calorieen verbranden Zustertje: Wauwie goed man, komt helemaal goed met je. MvE: Mooi menutje meid en bijna weer op je streef. Mijn menu voor vandaag: O: Schaal magere yoghurt met kellogs. T: Water L: 2 crackers kaas en 1 filet american en 1 jam. Glas opkikker en beker magere melk. T: Kiwi en banaan. A; Roerbakgroenten met mager gehakt Totaal: 935 kcal.
Mijn huishouden is weer zo goed als klaar en nog een beetje aan het veranderen geweest in de vensterbanken en de salontafel anders gezet erg leuk weer. Zo nog even stofzuigen en dan ben ik er voor vandaag op koken na vanaf ik heb alleen nog geen idee wat ik ga koken zo maar eens beetje op internet zoeken.... Mijn zusje komt rond een uurtje of 2 en die blijft eten erg gezellig. @bedankt voor jullie reacties ben er ook erg blij mee! Ga zo mijn tussendoortje nemen eens kijken wat ik in huis heb. Tot straks!
Hmm net lekker bakje gala meloen op, jammie. Weet nog niet wat ik vandaag ga doen.. moet eigenlijk wel ff de bovenverdieping doen en beneden ff een en ander.. maar heb hoofdpijn, dus kan me er moeilijk toe zetten
Hoi meiden, even ego hier. Druk dagje. Net het huis opgeruimd en gepoetst, gestemd en een stuk gefietst. Vanmiddag komt er een vriendje bij mijn zoontje spelen dus dan heb ik mijn handen ook weer vol Hier mijn menu voor vandaag, tot nu toe precies 1000 calorieen maar er komt nog 1 tussendoortje bij. Ik moet weg vanavond dus geen idee wat dat gaat worden. O; 2 volkoren boterhammen. 1 met appelstroop, 1 met casselrib T; schaaltje watermeloen en 1 cracker met filet americáin L; 2 volkoren boterhammen met 20+ kaas en 1 volkorenbeschuitje met light jam. T; 200 gr watermeloen D; 100 gr aardappels, 200gr rode bieten en 100 gr beenham. T; ??
Vandaag: O: 2 sneetjes bb met kaas, glas grapefruitsap T: sinaasappel, glas halfv.melk L: Kom magere yoghurt T: appel, 1l water A: nog steeds geen idee (moet boodschappen doen) B: straks ff lopen of fietsen
Hier ook even een dagje droppen: O: kom walnoot honing yoghurt (slecht, is roomyoghurt maar zo lekker!) T: glas ranja, banaan L: paar boterhammen T: 2 mandarijntjes / appel A: weet nog niet... Zow, nu eens mezelf een trap onder mn kont geven en naar het ziekenhuis om bloed te laten prikken.... Kan het niet steeds blijven uitstellen helaas
Hubbie is weer aan het werk dus ik ga de hond uit laten, beneden schoonmaken en stofzuigen en dan daarna weer even Lost kijken. Wil vanmiddag ook nog de inloopkast opruimen, maar even kijken of ik daar nog aan toe kom Moppie, succes met bloedprikken. Ook niet mijn hobby hoor Moet je met een speciale reden prikken ? of ter controle ?
gadver, sta ik voor de poort van de parkeerplaats, staat er dat je alleen contant of per chip kan betalen. ikke op zoek naar portemonnee om te kijken hoeveel er in zit... hele portemonnee vergeten! dus ook ziekenfondspasje enzo... dus ben weer thuis, straks poging 2 ps. gewone bloedcontrole bij zwangerschap, rhesusfactor, bloedgroep, lupus, hiv etc.
Moppie, ow dat is niet handig. Heerlijk zwangerschapskwaaltje haha. vergat altijd mijn tas/portemonee Hier wordt bloed bij de vk afgenomen, erg handig. Moet je alleen zelf je bloed inleveren bij het postkantoor.
HVJ.. Inmiddels de boodschapjes binnen en ben je er over uit wat het avondeten wordt? Rianne.. Gaan naar de winkel meid.. Gezond, koolhydraat arm en laag in calorieen.. perfect voor na het sporten! Zustertje.. Wat ontzettend mooi meid, maandag onder de 100.. Moet lukken hoor! Renieta.. Morgen een moeilijke dag. Dikke knuf! Wel lekker uitgeslapen, doet een mens soms goed. Prima menu voor vandaag. Fruitje.. Mooi menu vandaag! En al wezen stemmen, wij gaan vanavond. Moppie.. Inmiddels wezen bloedprikken? Prima dagje toch? Kaatje.. Je hebt een drukke dag vandaag! ***** Vanmorgen op de fiets naar mijn zusje.. 15 minuutjes heen en weer terug. Hier een gezellig ochtend gehad, had braaf mijn appeltje mee genomen maar die bleek helemaal melig te zijn.. Getver, die dus na 1 hap weggedaan. Neem ik straks lekker 2 stuks fruit.. Ik denk 2 kiwi's en een appel ( heb nieuwe gekocht). Mijn zusje was blij met de cadeaus. Esmee ligt op bed, ik heb de groenten voor door de omelet gesneden en de afwas gedaan.. Nu even relaxen. Vanmiddag even naar de drogist voor douchegel en deo..
Heb net eerst even gestemd (yeah... was er eindelijk uit! maar twijfel nu weer he... dom, maar tis te laat ), en daarna bij de bakker Oranjekoek besteld met muisjes! Vrijdag ophalen, zaterdag gaan we mn ouders en schoonouders verrassen met echte friese koek met muisjes hahaha... Geweldig Wijziging in mn menuutje, zoals altijd O: kom walnoot honing yoghurt T: glas ranja L: 1 knackebrod met kruidenkaas en komkommer, blokje kaas T: 2 witte pistoletjes met tzaziki / kruidenkaas, cup a soup tomaat creme. Straks: T: 2 mandarijntjes / appel of banaan A: Lasagne met beetje rundergehakt, courgette, paprika en prei, tomatensaus en bechamel/kaas saus. Net in het ziekenhuis geweest om bloed te laten prikken. Bah wat haat ik die naalden! Zat de andere kant op te kijken, helemaal zweten, maar voelde deze keer maar een klein prikje en voor ik het wist waren die 4 buisjes vol. pfffttt... Heb echt nare ervaringen met bloed prikken toen ik 15 was (pfeiffer, vaak geprikt en vaak mis geprikt, au!) Nadien ffies bij vriendlief langs op kantoor. Hihi wel leuk, hij heeft het gister dus verteld dat we een uk verwachten. Toen mn broer ook gebeld, die had ik het liefst zaterdag persoonlijk willen vertellen, maar hij woont ver weg en was die avond niet op tijd thuis... Hij was helemaal verbaasd, haha, geweldig! Zijn jongste zusje die als eerste een kleine krijgt!
Zo ben ik weer, net thuis. Boodschappen gedaan en meteen een ommetje gemaakt/gewandeld, wat is het benauwd zeg. @MvE, ja hier wordt het lasagne en morgen gegratineerde witlof-ham uit de oven met aardappelpuree (zal wel niet verantwoord zijn). Net 3 mini knakworstjes op, weet iemand hoeveel kcal dat is? Zo ff bijkomen en dan straks koken, nu mijn na lunch ts opeten. @Moppie, ik ben resistent geworden van prikken haha. Zovaak dat ik het geeneens meer voel, maar het blijft vervelend.
ong. 200 kcal per 100 gram zegt Valtaf.nl, maar ik weet niet hoeveel zo'n cocktailworstje weegt... Ja, prikken, bllluuuuhhh... ik ben er gewoon enorm bang van geworden, zoveel blauwe plekken gehad, en prikdame die de naald even op en neer haalt in de ader omdat t bloed niet wil stromen, AU! Maar deze keer was echt bijna pijnvrij!
Heb ze niet geweegd, ze zagen er te lekker uit dat ik geen geduld had om ze nog te wegen. Ach ja... Normaal gesproken zou je er niks van moeten voelen als degene die het doet volgens de instructies doet, maar er zitten sommige bij pfff denken dat ze aan het darten zijn ipv prikken. Op wie had jij gestemd? @Rianne, en daar heb je ook op gestemd?