Ook hier een echte zondag. Al met al wel druk gehad trouwens. We hebben beroerde nacht gehad. Esmee was om 00.00 wakker, huilen en overstuur. Ze krijgt allemaal tandjes tegelijk, en ik voel puntjes bij de kiezen. Dat doet haar natuurlijk zeer. Na een halfuurtje met haar te hebben gezeten weer naar bed, was een halfuur stil, toen weer huilen, en zo rommelden we tot 02.00 uur door. Uiteindelijk ook nog gespuugd . Dus ook nog bedje verschonen en toen ze eindelijk weer lag was Maureen aan de fles toe. Dus we sliepen pas 02.30 uur en om 06.00 uur Maureen weer wakker en vervolgens nog tot 09.00 uur geslapen. Dus dan was dan wel weer redelijk fijn. Verder boven gezogen en gedweild, we hebben de bank van de muur geschoven en daarachter gezogen en speelgoed weggehaald haha. De bedden zijn verschoond. Heb de boterkoek gebakken en net een puntje gehad. Jammieeeee. De weegschaal lief. Niet zo lief dat ik afgevallen ben, maar wederom op gewicht gebleven. En ben er tevreden mee. Menu dit weekeinde iets gewijzigd, vandaag helemaal mijn eigen draai er aan gegeven. O: 2 cracottes met pindakaas light. T: appel, cappucino choco L: bordje erwtensoep met een klein beetje vlees. T: thee en een punt boterkoek. A: stukje kipfilet met gebakken uien en champignons, rauwkost. T: ?? Ga even weer wat doen!!! Esmee slaapt nog lekker ( is vast doodmoe hahaha )
ow brak zeg zo'n nacht. Hier vanochtend visite gehad van een vriendin met haar man en kids. Erg gezellig. Levi ligt sinds 13.00 uur in bed en slaapt nog steeds. Wilde eigenlijk straks nog even lopend kerstkaartjes gaan rond brengen maar ja Levi slaapt dus uit en mijn zusje komt straks hierheen om te eten ( lasagne )
kcal berekend, kom maar uit op 850 en het gekke... ik zit propvol. Heb het gevoel alsof ik vet gesnaaid heb, maar dat komt vast door de koek hahaha. Maar goed. Voor morgen ook vast berekend... ook maar 850 kcal. De maandag is altijd erg karig met Sonja. Ook wel fijn zo na het weekeinde. Probeer het wel op te vullen hoor. Vanavond nog maar wat fruit. @Kaatje, lekker lasagne!!! Aan de kerstkaartjes niet toegekomen dus. Ach, je hebt nog even . Ga nog even was vouwen en strijken. Ook zo'n bagger werk, maar wil het aan de kant hebben. Dus pak het nu maar op, s'avonds doe ik niets meer heb ik besloten whahaha.
@Patriesja: En, staat de boom? @Beschuitje: Bedankt voor je felicitatie en je hoeft je niet te schamen hoor! We kletsen hier zoveel dat sommige dingen soms ongemerkt voorbij gaan! Spannend volgende week je NOD! @Melanie: Hoe is het met je misselijkheid? @Mve: Jeetje, dat vindt ik idd zielig voor dat meisje, ze is nog heel jong? Lekker wokken! @Butterfly: Drukke nacht dus. Gaat het nu weer OK met Esmee? @Kaatje: Mmmh Lasagna! @Baby namen: Wij hebben de 1e brainstorm gehad Voor een meisje: Cathy, Lucy, Nynke, Eva, Marieke, Ilse. Voor jongen: Bram, Lars, Bart, Koen, Guus, Jochem, Rick. @hier: Lekker de stad in geweest en baby dingen wezen kijken. Het wordt nu wel een beetje echter! Bij de Prenatal een heel schatiig setje gekocht compleet met mutsje en slofjes. Zo schattig al dat kleine spul! Voor mannetje begint het ook wat echter te worden, hij was de 1e week nog een beetje terughoudend. Nu laat hij het idee dat hij pappa wordt toe. Zo leuk! Vanavond gaan we lekker uiteten, vieren dat ik ruim 12 kg afgevallen ben en dat we pappa en mama worden natuurlijk! Wel jammer dat ik m'n tanden niet meer in een biefstuk mag zetten!
Dames ben inspiratieloos, weet gen niet wat te koken Heb dit in huis: Qua groente: wortel, aardappel, aubergine, tomaat, komkommer, champignons en ijsbergsla. Qua vlees: kipfilet en drumsticks vers. Verder gehakt, kip en vlees in de vriezer. Qua pasta/rijst: penne en basmati Iemand een idee, help?
Vanmiddag als lunch alleen een krentenbol genomen. Kom nu maar op een totaal van 867 kcal. Erg weinig dus. Voel me nog steeds niet helemaal topfit... hopelijk is dat morgen beter. Vanmiddag nog wel even de stad in geweest. 3 paar oorbellen gekocht. Zo maar eens aan het avondeten beginnen. Roland heeft honger... ik niet maar denk niet dat ik dat nog ga krijgen vandaag.
Femke, heerlijk hollandse namen dus. Uit je rijtje vind ik Ilse en Lars het leukst. Wat vind je van Mees of Gijs voor een jongen ?
Butterfly.. Klinkt i.d. als een heerlijke zondag! Jeetje wat een nacht zeg.. Heb met je te doen! Lekker menu had je vandaag. Kaatje.. Gezellig dat je zusje is blijven eten! Femke.. Leuk, het eerste pakje voor de kleine al gekocht! Vond dat zo bijzonder.. Het meisje is 1,5. Melanie.. Nog niet helemaal lekker.. bah! Fijn dat je geslaagd bent voor oorbellen. HVJ.. gevulde aubergine? Gehakt rullen, allerlei groenten meeroerbakken, rijst er bij en dat in de aubergine en die nog even in de oven? ***** Las net dat er in Amsterdam op het kdv een man kindjes heeft misbruikt.. * huilt*.. Hoe durft hij aan lieve onschuldige kindjes te zitten.Ik zal eens aan hem zitten * kijkt des duivels* **** Vanmiddag/ avond heerlijk gegeten.. De was is allemaal weg.. relaxen!
@MvE, dank je meid! Wat een walgelijke vent, brrr moet er niet aan denken gerum die kindjes. @Hier, kleine is snotverkouden. Hopelijk slaapt ze vannacht door en beter, door de hoest wordt ze een paar keer wakker. @Mel, beterschap! @Butterfly, al 2.5kg afgevallen meid wat goed! @Wendy, hopelijk is de jeuk over ander mentholgel erop doen. @Femke, gefeliciteerd met je 12kg. Geniet van het eten.
De kerstboom staat En de kaarsjes branden, denkend aan mijn nichtje maar wel mooi dat op dit moment wereld wijd kaarsjes branden voor alle overleden kindjes!
@Patries, wat gaat het snel al bijna 10 weken alweer. Pff wat heb ik toch een zin in een stuk brownie *zucht*
@Kaatje: Idd, hollandse namen. Mees vind ik niet zo mooi, Gijs wel, maar die hebben we in de vriendenclub. @MvE: Ach, 1,5 jaar pas. Dat vindt ik zielig. Het wokken was dus geslaagd! @HvJ: Lekker Brownie! @Patriesja: Dikke knuff! @Hier: Lekker wezen eten! We hebben er echt van genoten, waren al lang niet meer geweest. Nu lekker op de bank en op tijd naar bed.
Oh jeeeee, de boterkoek is inmiddels op. Heel erg. Echt heel erg. Maar even een hele strenge week. Ben bang dat de boterkoek roet in het eten heeft gegooid. Qua kcal kon ik het nog wel hebben trouwens maar het is VET en vet lekker. We zullen wel zien morgen. Waarom een boterkoek bakken als je geen bezoek verwacht. Maar niet weer doen whahahaha! @Mamavesmee, jakkes.... krijg kippenvel van je verhaal over het KDV. AFSCHUWELIJK. Werkte hij daar? @HVJ, ja 2.5 kilo eraf allen verwacht morgen wel te zijn aangekomen van die onwijs lekker koek. En van de brownie af kunnen blijven?
@Femke, lekker als ik het op at. @Butterfly, heb geen brownie in huis anders waren die op op het moment dat ik er zin in had. Veel zul je niet aankomen van die koek meid.
Butterfly.. Wat ik begreep wel.. komt straks een persconferentie op tv.... Hopenlijk zorgt de koek er niet voor dat de weegschaal boos wordt.
aaah wat verschrikkelijk van dat kdv, maar wat ik begrijp gaat het ook om meerdere kdv's Waarschijnlijk dan een invaller? ik hoop maar niet dat hij ooit bij ons heeft gewerkt bah je moet er toch niet aan denken...
MvE: gatver. wat een vreselijk nieuws. Hvj: mentolgel si wel een goede. misschien morgen ff halen. heb er nu vitamine e creme op gedaan maar helpt niet. het is nu een grote rode opgezette plek. je voelt er vocht onder zitten. Patriesja: dikke knuffel
Nou ik ga er vanuit dat Levi morgen heerlijk uitslaapt want hij was om 09.45 nog wakker. Lag toen wel heel dromerig uit zijn ogen te kijken en zei dat hij niet zo lekker was. MVE, gatver wat een nieuws weer .snap ook niet dat mensen niet van kinderen af kunnen blijven Patriesja, ook hier branden er kaarsjes en Milou haar asbol. Ook in bedachten bij jouw nichtje en alle kinderen die te vroeg deze wereld hebben moeten verlaten. Tot morgen
@Kaatje & Patriesja: Dikke knuffels meid! @Misbruik: :x Niet te volgen gewoon! Gaat mijn pet te boven dat iemand dat zou willen en kunnen doen. @Hier: Pfff, nog moe. Ik ga vandaag naar Oosterhout, naar een leverancier. Moet om 10 uur daar zijn, dus moest een half uurtje eerder uit bed. Vanavond komt MvM, ik hoop dat ik op tijd terug ben. Ik vind het wel spannend hoor, zometeen is de test niet posi... Menuutje voor vandaag: O: Bb met halvarine en halvajam T: 2 taai taai L: Bij de leverancier, zal wel een broodje met soep zijn oid T: Appel A: Pasta met carbonarasaus T: Iets bij de koffie Qua kcal zou ik dan goed uit moeten komen. Even een beetje balansen vandaag, was het weekend een kilo aangekomen