Butterfly.. Heb het overleefd.. Ben ontzettend moe maar kon niet inslaap komen net ( moest van Erwin naar bed..) Ik heb last van mijn keel en ben verkouden. Niet helemaal lekker dus. Vanavond lekker uit eten en daarna magic Bowlen met de vrienden.. Gezellig!! Hopenlijk ben ik straks iets fitter. **** De rest krijgt een zwaai!
Ff een kort berichtje. Heb mooie dames voorbij zien komen hoor. Weegschaal was niet lief. Gisteren nog 6 ons er af en vanochtend er weer 7 bij...ppff ben aan het jojo'en. Ga me zo omkleden want mijn moeder komt zo op Dane passen en dan gaan vriendlief en ik vanavond uit eten en naar het casino....
Hoi hoi allemaal! Hier al een hele lange dag opzichten was er vanmorgen al om 06.15 eruit voor Rosahlynn dacht leg ze lekker tussen ons in misschien nog een uurtje lekker liggen maar mevrouw vond het niet leuk met het licht uit en mijn man niet met het licht aan haha. Toen maar beneden op gaan ruimen enz... Vanmorgen met man en Roos naar mijn schoonouders en om boodschappen geweest het is hier zo SUPER mooi met een dik pak sneeuw echt geweldig! VAnmiddag met mijn man en schoonzusje nog een eind gelopen en over een uurtje komen onze vrienden met hun 5 zoontjes frietjes eten gezellig! morgen ochtend en maandag ochtend nog werken en dan gaan we met onze zwager en schoonzus naar Valkenburg naar de kerstmarkt en misschien nog naar Maastricht en heerlijk een nachtje in een hotel GEZELLIG! Vanavond of morgen middag kom ik weer hier kijken Iedereen een fijn weekend alvast en lekker genieten! (ben trouwens weer kots misselijk al 2 dagen tot kokhalzen aan toe :x)
@Butterfly: Onder de 83! Gefeliciteerd! Geniet van jullie avondje uit vanavond. @MvE: Beterschap en veel plezier met het Magic Bowlen. @Wendy: Ook al lekker op stap vanavond! Veel plezier. @Zustertje: Leuke dag gehad dus! Geniet van de dagen weg. Valkenburg in Kerstsfeer is mooi. @Hier: Vriendinnetje is weer weg. Was heel gezellig en heb haar goed voor de gek kunnen houden. Mannetje is weer naar het werk, dus ik zit hier gezellig in m'n uppie op de bank. Nou ja, kan ik in ieder geval kijken wat ik wil!
@Butterfly: nee ik kan niet thuis bevallen. medisch gezien wel, maar wij hebben een waterbed. dat is ten eerste te laag (50cm) en ten tweede veel te instabiel. kan wel opgelost worden door een grote houten plaat + extra matras (hebben we niet!) maar dan zitten we nog steeds in dit gehorige flatje Ik heb me dus aangemeld voor een poliklinische bevalling in Heerenveen. Veel plezier vanavond!! En neem ook even een roseetje voor mij ofzo. Daar heb ik zo'n zin in! @Melanie: zo, lekker menuutje gisteren! 1600kcal valt nog best mee @Pino: welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap! Mijn dagmenu (of wat het zou moeten zijn) O: 250gr magere kwark met 3-4 el. muesli (300kcal) T: 1 stuk fruit (100kcal) L: 3 boterhammen met mager beleg, glas melk (400kcal) T: 1 stuk fruit (100kcal) A: 3 aardappelen, 300gr groente, 100gr vlees, magere jus (500kcal), zuivel (100kcal) T: 2 crackers met mager beleg (200kcal) of iets bij de koffie/thee Totaal 1700kcal Houd je tussendoortjes op maximaal 100kcal Geen suiker en melk in de koffie/thee Pas op met zout, gebruik geen kant en klare mixjes voor het avondeten maar kruid alles zelf. Kies voor mager broodbeleg, dieetmargarine, magere jus, mager vlees bij het avondeten. Succes! @Emma: leuk al die sneeuwpret Doe maar voorzichtig met die viaducten! @Kaatje: thanx voor del ink. Ik zocht idd nog pyama's en voedingstops, maar hoorde ook al dat voedingstops erg onhandig zijn. pyama's met knoopjes zijn hier vast wel ergens te vinden. De kleding staat je echt super! wat ben je mooi slank @Kim: staat je goed dat langere haar. @Femke: heb je die vriendin nog voor de gek kunnen houden? Leuk die schoonfamilie trouwens. Wil je er dan nog wel naar toe met de kerstdagen? @Annemie: pfftt wat een dag heb jij gehad gister! Wel fijn dat je longen schoon zijn *knuff* @Patriesja: leuke avond gehad dus! En nog met betere plaatsen ook, wat een mazzel! @MvE: veel plezier vanaaf, en beterschap @Wendy: kan je niet beter 1x per week wegen? Je gewicht schommelt altijd wel wat, en het lijkt me nou niet echt motiverend om te zien dat je 7 ons bent aangekomen, hoewel het over 2 dagen gezien maar 1 ons is dus... Per week zie je in ieder geval een dalende lijn toch? Veel plezier vanavond! @Zustertje: sterkte met de misselijkheid. hopelijk is het snel over Leuke plannen voor komende week! Hopelijk niemand vergeten!!! @Hier: Vanmorgen ging vriendjes wekker al vroeg, en hij trapt eerst mij uit bed. Hmz, wat klopt hier niet? Naja, we moesten even naar de bouwmarkt in ieder geval, nog wat spulletjes gehaald, en toen naar ons huisje. Vriendlief is nu nog vloer aan het leggen. Ik neem de rest van de middag/avond even "vrij" en ga vanavond die kant weer op om wat op te ruimen.
@Moppie: Mannen! Wat betreft mijn sfamilie: we hebben er allebei niet veel zin in, maar als we niet gaan is er stront aan de knikker. Dan hebben we het sowieso gedaan. Het vervelende aan mijn smoeder is dat ze tegen iedereen zegt dat we er zo weinig zijn, behalve tegen ons... Als we het niet weten, kunnen we het ook niet veranderen...
Lijkt me geen prettige situatie Femke! Maarja, je moet toch wel de eer aan jezelf houden denk ik dan, en daarboven staan... Inderdaad, wat je niet weet kan je ook niet veranderen! Jammer dat er dan toch zo gepraat wordt. @Menuutje van vandaag (daarnet vergeten) O: kwark met muesli T: 2 mandarijntjes, warme citroenranja T: 2 bh met roomkaas, 2 mandarijntjes, warme citroenranja L: patatje pinda, frikandel speciaal (bouwvakkers menu?) T: 4 walnoten, cola light A: ? denk een tosti met brie/honing zometeen voordat ik weer naar ons huisje ga. Wat een slecht dagmenu, maarja, sinds ik niet meer op kantoor zit, is het een ramp met eten!
@Moppie: De eer aan ons zelf houden: Precies, dat doen we ook! Mijn menuutje vandaag ziet er niet veel beter uit! Ik ga zo maar in bad liggen, dan eet ik tenminste niet
whahahaha moppie die text onder je banner !! geweldig !!! hier weet thuis tim is logeren en ze stonden alle 3 te springen ! super leuk hoor ... om uurtje of 8 ga ik ook dus nog ff lekker uurtje op de bank liggen
Moppie, ik hoor juist dat die voedingstops wel handig zijn. Had ze in Milou haar zwangerschap gekocht ( webshop van de hema ) maar heb ze helaas nog niet kunnen uitproberen.
@Emma: Haha ja lees de text nu pas. Zo erg is het hier nog niet hoor, Uk mag nog gerust 4 tot 6 weekjes blijven zitten @Kaatje: ik wilde ze net bestellen bij de Hema, maar kan alleen in XL. Denk dat ik het gewoon bij elastische spaghettitops houdt, en anders alles maar omhoog schuiven Had ook voedingsbh's willen bestellen maar die gaan maar tot 90D naja, maandag hier met mn moeder even shoppen, zit hier in het dorp een lingeriezaak waar ik nog een 10% kortingsbon van heb op Anita bh's.
@Complimenten: Dank jullie wel! Zal vanavond/mrogen nog even een fatsoenlijke foto posten, die wat duidelijker is! Ik weet echt niet wat ik aan moet, heb al 100x voor mijn kast gestaan! Heb ook niks he Ga zo nog maar eens kijken! Heb zo'n zin om te gaan stappen vanavond, is echt heel lang geleden Fijn weekend meiden!
Goedemorgen.Levi riep om 06.45 tig keer achter elkaar.Mama ik ben wakker, ik wil naar beneden ! kom nou ! MAMA !! *gaap mama is moe*
Goedemorgen dames, @Kaatje: Da's op tijd! Hier ligt er zeker 10 cm verse sneeuw! Ziet er heel mooi uit. Was ook weer vroeg wakker, maar ben wel uitgeslapen. Vandaag even de stad in voor wat dobbelkadootjes, de winkel zijn hier vanaf 12.00 uur open. We gaan ook kleine kadootjes uit zoeken voor moeder en smoeder om het te vertellen. Iemand suggesties?
Als ik de www's van mensen hier uit het dorp lees moet er hier ook weer een laag sneeuw bij liggen maar durf de gordijnen nog niet open te doen haha
Ruilen ? Er ligt hier echt een mega berg nieuwe sneeuw. als dat vandaag niet weg dooit durf ik morgen mooi niet naar mijn werk te rijden
Gewoon rustig rijden, niet te hard gas geven op de rechte stukken, en niet gas geven of remmen in de bochten... Dan komt het wel goed!
Ja makkelijk gezegt Heb sowieso al last van paniekaanvallen met autorijden,maar moet ook nog eens hele stukken langs water, en in de plaats waar ik werk wordt niet gestrooid. is altijd één chaos.