Goedemorgen, Myrthe heeft gister goed uit de fles gedronken. Verder had ze de hele avond gehuild, dus mannetje was bekaf toen ik thuis kwam. Ze heeft vannacht wel lekker geslapen, ze kwam om 5.15 en om 8.30. Nu is ze weer verdrietig Ze heeft sinds woensdag niet meer gepoept, dus ik denk dat ze daar last van heeft, arme kind. Weegschaal was lief vanochtend, 98,1. Gaat niet snel, maar er is toch weer wat af.
Goedemorgen Lekker uitgeslapen.Elin kwam om 07.00, Levi om 08.30 zie mijn banner Butterfly,wat heb je toch twee schattige meiden !
Goedemiddag... Hier een lieve weegschaal in 1 dag 1 kilo lichter! En ik ben er weer helemaal voor gegaan heb er echt super veel zin in!!!! Haha... Vanmorgen lekker gewerkt was allemaal wel even zoeken stond in een dorp waar ik normaal niet vaak kom (was nu al vanaf begin van het jaar geleden) Nina is erg verdrietig (erg veel last van een doorkomend tandje) gelukkig heeft mijn man ze eindelijk op bed gekregen en ligt ze nu te slapen. Mijn man gaat nu zijn auto even wassen en dan gaan we naar Vlissingen heerlijk over het strand/boulevard lopen en wat drinken/eten op een terrasje (voor mij een gezonde salade en een soepje) @Butterfly Wat een leuke foto's! Vooral Esmee lijkt volgens mij veel op jou. Maureen wordt ook al weer zo groot. @Melanie gaat wel lekker opschieten hoor toen je zei dat je ging trouwen duurde het nog zo lang en nu echt niet meer! @Kaatje wat slaapt Elin al lekker door super! En het slapen met Levi gaat volgens mij ook super. @Femke Fijn dat het flesje nu wel goed ging wel akelig dat ze ook verdrietig is (vind het zo zielig als er iets is en je kunt ze niet helpen) @mve Nog leuke dingen van plan vandaag/morgen? Esmee gaat al bijna naar school heeft ze er zin in? @ikke Is het gelukt met calorieen tellen? @Elsie Ik neem altijd magere milde kwark vind ik lekkerder dan yoghurt. Tot vanavond meiden geniet van het heerlijke weer!
Goedemorgen, Hier gisteren toch een slechte dag. Werdt patat als avondeten en dan van de snackbar. Ook nog wat lekkers savonds. Ook nog eens ongi vandaag. Maar weegschaal was lief ondanks alles. Stabiel op die -1 kilo. Niks aangekomen dus. Vandaag word een gezond dagje. Heb nog geenn callorieen geteld of een menu gemaakt. Tot nu toe 2 kaascroissant (geeeen idee wat daar in zit maar de anderen gingen voor wostenbroodjes enzo, dacht dat een croissant wellicht beter was) als ontbijt. En 0%vet optimel. Vanavond hebben we zowiezo ovenfrietjes met sla en vis. Waarbij ik natuurlijk vooral ga voorhet meerendeel sla.
zo heb de keukenweegschaal binnen! kan dus vanavond eens zien hoeveel ik op mijn bord mag. moet zeggen dat ik het vandaag goed volhoud. menu: O: bakje yoghurt met museli kopje thee glas water. T: kopje thee flesje water kiwi. L: 2 boterhammen 1xkaas30+&komkommer 1xfilet american, opkikker kip, kopje thee. T: kopje thee flesje water appel. A: aardappels rodekool gehaktbal. T: kopje thee liga evergreen. kom uit op 1189!
Butterfly.. Evy is wel prettig om mee te lopen, weet je meteen wanneer je moet beginnen en stoppen met hardlopen en bouw je het langzaam op. Wat een leuke meiden heb je! Zustertje.. Geniet van je heerlijke middag! Wij zijn vanmorgen naar het avonturenpark geweest, vanmiddag pakken we de fiets, moeten nog wat boodschapjes hebben en een ijsje eten natuurlijk! Melanie.. Vandaag weer oppakken hoor! Vica.. Kaascroissants zijn super vet! NIET ETEN!! 300 per stuk ofzo.. Elsie.. Mooi menu vandaag hoor! **** Weegschaal was niet lief vanmorgen.. Gisteren TE veel lekkere dingen genomen. Kon het hebben hoor.. + 1 kg haha.. Zat op 71.5 vanmorgen , netjes dus! Vanmorgen met zijn 3tjes naar het avonturenpark geweest, net een uurtje in de zon gezeten met een tijdschrift, heerlijk! Straks pakken we de fiets en gaan we even een ijsje eten. Menu: O: 2 knackebrodjes met hagelslag en koffie T: flesje water, peer en lolly. L: 2 boterhammen 1x kaas en 1 knackebrodje met vruchtenhagel. T: 2 reepjes chocolade ( oeps) ijsje. A: worteltjes, gebakken visje en gebakken krieltjes.
vergeten in het menu te zetten, na het eten bakje optimel vla, dus iets meer dan 1189, maar dan nog steeds netjes! houd het nog wel vol hoor opzich, al merk ik wel dat ik lekkere trek krijg, maar drink maar wat meer water het is ook warm!
Hey meiden, Bedankt voor alle lieve felicitaties! Heb een hele leuke verjaardag gehad, ze hebben allemaal voor me gezongen! Wat een chaotische dagen achter de rug, ben echt kapot. En moet zo met een vriendinnetje nog wat gaan drinken. We hebben gewerkt van 's ochtends 8 uur tot 's nachts 12 uur, daarna nog naar het hotel, douchen etc. Dus erg lange dagen achter de rug. Heb vandaag tot 13.00 uur gewerkt, en toen vond ik het wel mooi geweest. Winkel zou vandaag eigenlijk open gaan, maar er zijn wat tegenslagen geweest dus dat ging helaas niet lukken. Hoop dat ze het morgen wel redden om open te gaan. Het wordt in ieder geval super gaaf!! Ga maar gauw mijn haar doen, kom morgen weer kletsen als ik uit geslapen ben
Hier een onwijs leuke dag gehad. We hadden een feest van de stichting waar ik voor werk omdat we 10 jaar bestaan. Nick en Simon hebben opgetreden.... whaaaa . Het zegt me alleen niet zo mega veel hun te zien. Was erg leuk vandaag, er was van alles te doen ook. Eenmaal weer op locatie terug ben ik met een collega nog langs de Mac geweest. Ze is haar vriend verloren 2 maanden geleden en we hebben 1.5 uur zitten praten. Net lekker met Harrold zitten kletsen, doen we te weinig dus het was wel fijn gewoon lekker te praten over van alles. Ga nu even douchen en dan gaan we nog even een spelletje doen en bedenken wat we morgen gaan doen. We zijn maandag 3 jaar getrouwd en gaan dat morgen vieren. Nou dames.... toedelsss Mijn eetdag . Wil het er niet over hebben .
goeiemorgen!! lekker geslapen sam was om 7 uur wakker, vannacht niet gehoord! nog geen plannen vandaag. weegschaal was lief -600 gram en dat terwijl ik ongesteld ben! menu: O: 1 vitalucontbijtcracker met appelstroop 1 boterham met vruchtenhagel kopje thee glas water. T: kopje thee/koffie flesje water plakje ontbijtkoek. L: 2 boterhammen met gebakken ei glas melk 1 sinaasappel. T: kopje thee flesje water peer. A: zelf gemaakte groentesoep&brood schaaltje optimel vla. T: kopje thee klein schaaltje chips.
Butterfly.. Was dus een geslaagde dag!! Elsie.. Mooi menu zeg!! Weegschaal: WIl het er niet over hebben, dinsdag maar weer wegen, vanavond naar de wok. Vandaag nog even hardlopen!!
@mamavesmee pas het soms een beetje aan hoor, vandaag niet zoveel meer in huis! morgen boodschappen doen. net een rondje gefietst met sam, zo beetje opruimen in huis en verder nog geen idee.
Goedemorgen. Levi is net met oma vertrokken naar de kinderboerderij zodat Ferry en ik even kunnen schilderen.Beetje jammer dat Ferry pas om 05.30 dronken thuis kwam... loser Butterfly, leuk Nick en Simon ! Fijne dag vandaag
Goedemorgen, @MvE: Jij een nare weegschaal??? Dat komt niet vaak voor, komt snel weer goed hoor. @Elsie: Net menuutje. @Hier: Gisteravond een feestje gehad, bij vrienden, was heel gezellig. Myrthe had wel weer veel last van krampjes. Ze had al 3 dagen niet gepoept, en gisteravond kwam het er eindelijk uit. De weegschaal was niet lief vanochtend, maar dat had ik niet verwacht, er was een BBQ en ik heb laat gegeten.
Goedemorgen meiden, Ik ben boos! De hele week druk bezig geweest met het tijdschrift voor mijn collega. Ik had de deadline op afgelopen vrijdag gezet zodat ik dit weekend nog wat dingetjes zou kunnen aanpassen (qua lay-out, typfouten verbeteren enz.). Heeft 1 collega haar pagina nog steeds niet gemaakt. Terwijl ik het vrijdag (ze was de rest van de week vrij geweest) op het werk nog tegen haar gezegd heb. Dat het echt UITERLIJK gisteren klaar moest zijn omdat ik het vandaag moet versturen. Kijk ik vanmorgen (omdat ik het wilde versturen), nog steeds NIKS aan die pagina gedaan. Dit is dus de laatste keer geweest dat ik zoiets op me neem. Roland zei al. Zet er een grote foto van die collega op met eronder de tekst: Dit had mijn pagina moeten zijn, maar ik ben het vergeten. Maarja... dat verpest natuurlijk het hele tijdschrift. Ik kan er zo boos om worden. Iedereen heeft zijn best gedaan om er iets leuks van te maken en dat wordt dat door 1 iemand verpest. Bah!!! Ik heb haar net een mail gestuurd of ze het zo snel mogelijk alsnog wil doen, maarja wat als ze dat niet doet? Dan kan ik het oplossen. Sorry voor mijn geklaag meiden, maar ik moet het even kwijt!
Melanie, o daar zou ik ook heel boos over zijn.Zou zelf gewoon zo hard zijn om het tijdschrift te versturen zonder haar pagina. Had ze maar op tijd moeten zijn.
heb ik ook aan zitten denken, maar ik kan pagina's alleen per 4 verwijderen of toevoegen. Dus dat betekend dat ik toch iets anders zal moeten verzinnen voor die pagina