Shirley.. Dan ben je klein of niet? Butterfly.. Pittig onderwerp heb je gekozen voor je research.. Succes! WErkse vandaag!! Lovely.. Klinkt interessant. Hoe gaat het vandaag met je meisje? Elsie.. Gefeliciteerd!! **** Weegschaal gaf vanmorgen zelfs 200 gram meer aan. Snap er geen jota meer van! Menu vandaag: O: 2 kleine sneetjes volkoren brood met smeerkaas en dun chocopasta en koffie T: koffie en een appel L: kop thee en flesje water. 2 kleine sneetjes brood met sellerysalade en smeerkaas, cracker met hagel. T: fruit A: spruitjes, aardappeltjes en tartaartje. Ga straks als Esmee op school is hardlopen.. Lekkerr... Zit nu zo rond de 1000 calorieen, kan ik vanavond ook nog wat nemen.
Hoi! Femke: Veel plezier met je werk! Butterfly: Oeh klinkt ook interessant hoor! Esmee ook ziekjes? Ik hou Nana gewoon ook thuis, zodat ze goed uitgeziekt is. Mve: Met Nana gaat het wel wat beter, nog steeds niet eten waardoor ze geen energie heeft ze ligt nu dus ook te slapen. Lekker wezen hardlopen? Ik voel me ook niet zo lekker, ontzettend last van me maag en ook nog eens snotverkouden. Zonet naar de kapper geweest en toen direct de oudste gehaald. Nu even lekker niks lig even op de bank. Hoop zo nog wat inspiratie te vinden voor mn onderzoek. Mijn menu O: 2 beschuitjes met honing, kop koffie T: kop thee, appel L: kopje groentesoep T: kop thee A: ? ga voor de kinderen pannekoeken bakken en maak voor mezelf denk ik salade? T: thee Beetje mager menu, maar met maagpijn heb ik gewoon echt geen trek.
hoi! vanmorgen met sam naar het cb geweest was prima. menu: O: 1 boterham met appelstroop, 2x beschuit met gestampte muisjes, glas melk, kopje thee. T: kopje koffie, stukje appeltaart. L: 2 boterhammen 1xsalami, 1xvruchtenhagel,glas melk, kopje thee. T: kopje thee 2xmandarijn. A: boerenkool. T: kopje thee
Ehhh meiden, Ik denk dat ik na de laatste week sonja volgende week weer eens ga proberen om kcal te gaan tellen. Het gaat niet zo lekker en moet veel moeite doen om iets eraf te krijgen. Nu ben ik ook eigenlijk alleen nog maar aan het lijnen geweest en dat is natuurlijk ook niet altijd goed voor je lichaam......dus ja misschien reageerde mijn lichaam daar ook wel op. En ja tuurlijk zitten er vreetbuien tussen maar dat heb je nog altijd zelf in de hand. Nu was ik benieuwd wat je ook alweer lekker kon eten als ontbijt op de ochtend waar niet zoveel kcal inzitten. Ik ben er een beetje uit en er komen hier soms/vaak lekkere menu's voorbij. Ik hoor het wel
goeiemorgen! gisteravond weer naar aquarobic geweest, was weer leuk! daarna nog ff wat gedronken en een ijsje gegeten voor mijn verjaardag morgen vier ik het fijne dag!
Rianne.. Hoe gaat het jou met afvallen? Nou heb toevallig net een berichtje geplaatst. Ik ben hier sowieso niet vaak meer te vinden. Heb nu even heerlijk herfstvakantie wel even lekker thuis bij de kids
het gaat inderdaad best goed. gemiddeld ongeveer 1,5 kilo per week dat eraf gaat. Ik doe inderdaad ook kcal tellen en dat gaat me goed af. je kunt dan zelf bepalen wat je eet. als je de kcal maar telt. sonja heb ik ook gedaan een paar jaar geleden. maar daar mocht ik niet mee doorgaan van de dietist.Dan kreeg ik volgens haar te weinig voedingsstoffen binnen en ging mijn lichaam alles vasthouden.
Daarom wil ik nu ook weer kcal tellen gaan,ook al eerder gedaan. Ben dan alleen benieuwd op hoeveel ik moet gaan zitten?? Het nieuwste boek van Sonja is aardig te doen hoor moet ik zeggen.... Maar kan wel weer even wat hulp gebruiken
Nou ik ben weer terug! Ik durf alleen even niet op de weegschaal ik heb natuurlijk wel gesnoept etc en gewoon een ander ritme gehad... ik hoop dat het meevalt. ga gewoon eerst tot volgende week maandag flink aan de sport denk ik en gelijk weer goed opletten vanaf nu!
Rianne: het ligt er ook aan hoeveel je beweegt enzo. er is een site waar je kan berekenen hoeveel kcal je mag hebben om af te vallen. Gewoon even google.
Kan ik wel berekenen op een site waar ik lid ben dus dat komt goed. Hoop dat ik dat opnieuw kan berekenen...
zoooo 400cal verbrand op de crosstrainer en een brunch van 156 cal. nu een kop koffie en dan vanavond soort eigengemaakte gezonde tapas eten en straks nog een appel en drinkyoghurt. rianne ik wil ook cal tellen in combi met veel bewegen. ik denk dat ik op 1400-1600 cal wil zitten.
goedemorgen meiden !! hier ook weer lekker getraind op mijn cross trainer ! we gaan vanavond uit eten dus kan er al maar af zijn haha blijf hier op hetzelfde gewicht en wil er zoooo graag nog 3 af hebben .. maar ik zet door ! Mve ehhhhhh ik en foto ... heb vorige week foto gemaakt op afstand op scheveningen haha maar daar heb ik een dikke winterjas aan .. zie je nog niet veel
hoi meiden! gister mijn verjaardag gevierd dus ongezond eten, morgen weer normaal! geen psz voor sam komende week want het is hier vakantie. kom morgen weer! fijne avond.
ik ga zo weer op de crosstrainer. hoop dat het me allemaal lukt. ga weer minimaal 400 call proberen. ik voel me alleen iets minder fit dan gister
Goedemorgen dames, Druk weekend gehad hier. Vrijdag naar Hamburg, was erg leuk en leerzaam. Mijn moeder werd vrijdag ook geopereerd (bm eruit), dus het weekend op en neer naar het zh. Alles gelukkig goed gegaan. Ook heel lang aan de telefoon gezeten met die vriendin. Wat een nachtmerrie voor hen zeg. Ik ben er al helemaal van slag, kun je nagaan hoe het voor hen moet zijn. Met lijnen gaat het niet zo goed, heb het hele weekend last van vreetbuien, ben een echte emo eter Vanaf vandaag is mannetje weer meer thuis, dus hopelijk lukt het me dan om het weer op te pakken. Menuutje vandaag: O: Kwark met muesli T: Peer L: Salade geitenkaas T: Appel A: Verse worst, gebakken aardappels, groente. Fijne dag allemaal
Niet alleen een druk weekend maar ook een heftig weekend Femke. sterkte ermee. en beterschap met je moeder. Je kan het meid! volhouden.