Bedankt! Ik heb ook maar gelijk ouderwets condooms gehaald anders heb ik dalijk een andere banner hihi....
@wendy dat is wel handig idd!! ik zit er aan te denken te gaan sporten, sam is bij mijn schoonmoeder nu.
Hey meiden, @ Butterfly: Groot gelijk dat je er iets van gezegd hebt. Het slaat nergens op dat steeds dezelfde speciaal terug moeten komen. Wij hebben voor overleggen op het werk ook een roulatiesysteem. Werkt heel goed! @ Elsie: Knap dat je niet bent gezwicht voor de toastjes gisterenavond! Fijn dat je geen spierpijn hebt. @ MamavEsmee: Nee, zit er helemaal niet in. Baal ervan! Balen van de blaar zeg. Hopelijk heb je er snel minder last van. @ Wendy: Fijn dat je een kuur gekregen hebt. Hopelijk slaat hij snel aan! Hier vandaag gewerkt. Bij deze week de donderdag vrij ipv dinsdag. Wel lekker gewerkt. Valt echt op dat het (nu de klok verzet is) vanaf half 5 zo rustig is. Dan word het al donkerder buiten en blijven mensen sneller thuis. Qua menu, ga ik jullie niet vermoeien vandaag! Dat is namelijk niet om over naar huis te schrijven! Bah! Hoop dat ik snel de draad weer goed kan oppakken! Liefs
Hoi lieve meiden, Ik verwaarloos jullie enorm! Ik ben mijn motivatie kwijt voor het lijnen. Dus iemand die mij een schop onder de kont kan geven? Ik moet mezelf zoiezo weer gaan dwingen hier elke ochtend mijn menu te gaan plaatsen. Elsie: mooi menu hoor! Mve: het gaat goed met taarten bakken he? Melanie: Jij ook totaal de draad kwijt met het afvallen? Ik ga even lekker douchen en dan aan een verslag werken.
Hey meiden, Gisteren een heel verhaal getypt hier, maar zie het nergens meer staan... Maar goed, gister een etentje gehad met collega's (ja ik weet het) nog voor mijn verjaardag. Kreeg het niet eens op! Wel erg gezellig gehad. @Mel: Wanneer heb je die copy nodig van mijn paspoort? Vandaag weer op tijd beginnen, dus ga maar eens opschieten! Fijne dag allemaal!
goeiemorgen!! wij gaan zo weer lekker zwemmen weegschaal was ook lief, maandag was het 68 kg en nu 67.7! gistermiddag wel gaan sporten, was wel ff lekker hoor. dus maandagavond en gistermiddag gesport! menu: O: 1 boterham met appelstroop 1 appel glas water kopje thee. T: kopje thee plakje ontbijtkoek. L: 3 crackers 1xsmeerkaas 1xappelstroop 1xkipfilet glas optimel flesje water. T: kopje thee flesje water fruit. A: macaroni. T: kopje thee liga evergreen.
Melanie en Lovely.. KICK! Elsie.. Je gaat goed zeg!! Allebei weer opgeknapt! Kim.. Jummie, lekker uiteten! Werkse vandaag! Wendy.. Dan had je het ook slim te pakken zeg. Doe de antibiotica inmiddels zijn werk? ***** Gisteren dus naar Ikea geweest, daarna de hele bovenboel op de kop getrokken. Een klikobak vuilnis weggegooid. Esmee d'r kamer helemaal veranderd. Bed en kast omgewisseld. Het washok ook helemaal uitgesopt. Heerlijk!! Afgelopen weekend hebben we beneden alles gedaan dus het huis is weer lekker schoon en netjes. Vandaag wasdag! Weegschaal was NIET lief.. Gisteren te veel gevuldspeculaas ( zelfgemaakt) gegeten. En cheese onion chips ( fout) 72.6 Vandaag streng: O: 2 broodjes met appelstroop en koffie T: water en fruit L: 3 broodjes en thee T: fruit A: 100 gram ovenfriet, tartaartje en doperwten/wortel. Tot straks.
@mamavesmee ik zat obese terug te kijken via internet en toen dacht ik die mensen kunnen tussen de 30 en 50 kg afvallen in 3 maanden tijd dan moet ik die 10 kilo er toch wel af krijgen? dat was eigenlijk weer een motivatie om door te gaan, gezond te eten en sporten/bewegen
Goedemorgen Hier een onrustig nachtje. Levi vergat gisteravond in zijn slaap af en toe te ademen, dus wilde hem liever niet in zijn kamer laten slapen. Omdat hij zo lekker op mijn plekje lag heb ik zijn matras naast ons bed gelegd en ben daar gaan liggen. (Paste precies Werd dus zelf steeds wakker omdat ik op zijn ademhaling lette. Om half 4 kwam Elin, dus dat was wel netjes,ze had haar laatste voeding om 19.30. Was wel grappig, Levi werd om half vier wakker toen Ferry naar de wc ging en ziet mij op de grond liggen. Zegt hij heel droog met een schorre stem : o mama heeft papa jou uit bed geduwd ? Hij heeft nu nog amper stem en hoest als een zeehond maar wilde toch graag naar het kdv. MVE, hoop dat die blaar snel genezen is En is het paars geworden ? Wendy,hoop dat de AB snel aanslaat Geeft Lovely een schop onder haar hol !
Elsie.. Obese is een stimulanse he?! Die personalcouch komt uit Nijverdal ( waar ik woon) grappig om te zien! KAatje.. Geen lekkere nacht dus! Ja, de blaar is goed blauw/paars. De ergste pijn is nu weg, is zo ontzettend gevoelig.
@mamavesmee zeker een stimulans!! vanmorgen weer lekker gezwommen!! vanmiddag nog eeen stukje wandelen met sam denk ik! heb wel een beetje spierpijn in mijn kuiten van sh'bam en gister sporten.
Wat is het rustig hier.... Ik zou ook zo graag weer wat extra motivatie willen heb er zelf aan zitten denken om een nieuw topic te openen echt om af te vallen maar vind het hier veel te leuk! Hoe zouden we de motivatie weer goed omhoog kunnen krijgen ?? Mijn menu voor vandaag ontbijt 200gram turkse yoghurt tussendoor niks moest naar de tandarts lunch 3 volkoren boterhammen (erg dunne boterhammen) 1 met kipfilet,1 met filet en 1 heel dun met kipkerrie (was niet lekker) bakje rauwkost salade tussendoor fruit avondeten gekookte wortels,aardappels,vis uit de oven tussendoor niet veel zijn op een verjaardag Ga nu even lekker douchen mijn zusje is rondje aan het doen met Nina
@Elsie dat motiveert mij ook wel maar mis het kletsen over het afvallen hier ook heel erg (en ben zelf net zo ''schuldig'' hoor )
Misschien kunnen we het lijstje weer eens naar voren halen? En dan samen een deadline eraan hangen ofzo.... Mijn menu vandaag: O: yoghurt met cruesli T: rijstwafel choco, thee met honing L: wit bolletje gekookt ei, half bolletje brie, magere melk T: aarbeien, wiener melange A: krieltjes, salade, vissticks
Misschien moeten we voor de echte afvallers een nieuw topic openen??? Natuurlijk blijf ik hier ook komen, maar ik merk wel dat ik snel de moed weer op geef. We kletsen hier voor de gezelligheid ook, en aangezien enkelen hun streef hebben gehaald is dat 'strenge lijnen' er wat uit. Hier gaat het goed, ben na het weekeinde stabiel gebleven . Nu heb ik geen idee, voel me wel goed en eet gezond. Menu: O: 2 boterhammen met chorizo worst. T: mandarijn en een volkoren soepstengel. L: 3 boterhammen, 1 plak kaas, 1x schuddebuikjes, kopje erwtensoep. T: paar zelfgebakken koekjes, glas fris. A: aardapppelen, bloemkool, bretons gehaktschnitzel. T: ??? Vanmorgen lekker met de meiden naar het centrum gewandeld. Esmee eindelijk een rustig in het centrum. Vaak is ze helemaal wild en druk in de winkels, dit keer luisterde ze goed. De strenge aanpak van afgelopen week heeft geholpen . Vanmiddag met Esmee koekjes gebakken, lekker gespeeld, tussendoor wat opgeruimd, mijn haar gekleurd... Vanavond ouderavond van de peuterspeelzaal.... leuk . Meiden.. zullen we een nieuw topic openen voor degene die echt streng willen lijnen maar hier de motivatie niet meer kunnen vinden?? Ik ga nu een openen....Ik blijf ook hier hoor .
Ik vind het een goed idee! En ik vond dat lijstje van Humby altijd erg fijn maar ik kan dat echt niet