Misschien een bouillontje nemen, kan ook zijn dat je bloeddruk lager is door het afvallen en je daar wat duizelig / zwak door voelt?
Afvallijst Ons Kleintje (1.68 m) - 76+ kg - Modifast + gezond en weinig eten - 73,0 kg - Streef: Cherie (1.76 m) - 77.3 kg - 1200 cal 75,6 kg - Modifast - 74,2 kg - Streef- (1e) 65 kg Henkiepenkie - 67,5 kg - 1200 kcal, 1 dag p week 2000 - 66 kg - Streef: Troelala (1.63 m) Babystew (1.84 m) - 85 kg - gezond eten - 81 kg - Streef: 70 kg Suus (1.73 m) - 82,3 kg - Cambridge - 74,3 kg - Streef: Chivay (1.63 m) - 64 kg (gok, ga straks wegen) - gezond eten - Streef: 57 kg Zijzei (1.83 m) - 125.7 kg - gezond eten - 119 kg - Streef: 85 kg (tussendoel mei 100) Heb even de lengtes er weer bij gezet, of willen jullie dat liever niet?
@OnsKleintje: Als je de lijst quote en dan de quote-tekens weghaalt dan krijg je hem met het lettertype en de kleurtjes etc. 84 kg is mijn maximale gewicht, als ik 1 kilo aan kom dan ben ik volgens de BMI-berekeningen te zwaar.. Dus daar zit ik wel graag onder. Echt slank ben ik niet meer, maar het begint weer een beetje te komen. Heb vooral veel vet in mijn benen en heupen gekregen in de zwangerschap dat ik heel graag weg zie gaan! Mijn lengte past helemaal bij me, zou het niet anders willen! Alleen vind ik het lastig met leuke laarzen kopen, wil toch het liefste met een zo klein mogelijke hak. Ja ik ben inderdaad nog niet zo heel lang geleden te vroeg bevallen. Met Mila gaat het nu gelukkig heel goed! Jouw zoontje was dan ook zwaar en lang voor zijn termijn zeg, Mila vonden ze al groot voor 30 weken. Het werkte bij haar niet helemaal in haar voordeel, bij jouw zoontje wel? On topic: Vandaag gruwelijk gezondigd haha. Het begon met het allerlaatste stukje appeltaart. Verder heb ik nog een twix en dropjes gegeten Ik voel me niet eens schuldig hoor, ga morgen weer met frisse moed verder! @zijzei: We zijn hier allemaal omdat we niet blij zijn met ons figuur en er wat aan willen doen. Of je dan 120 of 70 kg weegt maakt niet uit in mijn ogen. Gewoon lekker meeposten hoor! @Troelala: Spannend dan dat je misschien wel zwanger bent!! Wanneer wil je gaan testen?
@babystew, hij heeft er geen last van gehad, maar het werd wel tegen ons gezegd dat dit in zijn nadeel kon gaan werken. Maar hij was vlot van de beademing(+ondersteuning) af (binnen 5 dagen ofzo) en na 8 weken thuis. Ze vonden zijn gewicht ook veel te zwaar voor dat termijn, dachten dat de weegschaal kapot was. Ze hebben toen zijn termijn bijgesteld, 29-31 weken. Later is daarop teruggekomen aan de hand van de echo-fotos die in week 6 en 9 van mijn zwangerschap van hem werden gemaakt. Nu is het ook een hele grote jongen, lang, kolenschoppen. mijn man is ook bijna 2 meter, dus die zal hij achterna gaan! @snaaien: eigenlijk geen behoefte aan. Ik weet dat als ik ga snoepen, dat ik misschien wel doorsla, en dat ik er dan ook niet van geniet. Ik voelde me steeds schuldig als ik iets lekkers zat te eten en dan propte ik het gewoon naar binnen zonder te proeven en dan was het weg. Achteraf zie ik nu hoeveel ik eigenlijk at en dat ik nu naar een normaal eetpatroon moet gaan toewerken. Ik at als een bouwvakker terwijl ik de hele dag binnen zit (mijn jongste zit in isolatie voor andere kinderen en dus kom ik nu nergens, behalve als ik speciale verpleeghulp heb thuis) met de kleintjes en dus eigenlijk niet veel beweeg. Ik denk dat ik normaalgesproken aan 1500 cal wel genoeg zal hebben. Als de kinderen wat groter gaan worden en ik weer een beetje een normaal leven kan gaan hebben dan kan ik wel weer wat meer gaan eten. Sinds ik geen suiker meer eet, merk ik ook dat ik geen `vreetbui-gevoel`meer heb. Ik had volgens mij echt last van die pieken en dalen in mijn suikerspiegel. @Troelala wat spannend! @Chivay Veel drinken, veel thee en veel water. Het went!
Goedenmorgen dames Ik zal zometeen even een paar testen bestellen. Dan heb ik ze morgen binnen. Sta alleen even in twijfel of ik ze dan morgen zal doen of vrijdag. Misschien beter om vrijdag met ochtendurine te doen. Moet dan alleen nog wel nog 2 dagen in spanning zitten haha. Na ja afwachten maar, weet iniedergeval dat me borsten erg gevoelig zijn, en ik heeeeeeeeel moe ben. Ben niet uit bed te krijgen en niet vooruit te branden bah....Heb ook wat last van me buik pfff. Als ik niet zwanger ben dan hoop ik dat me ongi er aan komt want zo word ik knetter!! Meiden succes vandaag zet hem weer op!!
wie wil mijn gegevens erbij zetten? krijg het niet voorelkaar! Ben gestraft voor me snaaien gister, en patatjes..... me gewicht is nu 96 kilo, ik probeer 1200 cal te eten, en me eerste streefgewicht is 86 kilo.
Troela... is het niet verstandig om naar de ha te gaan? heb je geen pcos? tis toch wat. ben erg benieuwd of je 2 streepjes hebt en anders idd snel ongi worden. is een hoop vocht wat je van friet vast hou. kom ik zo een kilo van aan. duurd bij mij 1 wk voor het er weer af is. Babystew. leuk om het verhaal achter de naam te lezen! jammer alleen dat het niet super positief is. maar wel fijn dat mila het nu goed doet. Onskleintje komt het wel goed met je kleine man? (wat klinkt die vraag rot zeg..) maar je snapt hopelijk wat ik bedoel. vind het naar voor jullie.. zo rot zo'n kraamtijd.. Henkie beetje opgeknapt meid? Zijzei ik vind het ook leuk dat je er bent hoor! hou je niet tegen. ik hoop iig dat we je kunnen aanmoedigen! Hier vanochted toch 100 gram lichter! dat is nieuw voor me vandaag weer 3 shakes proberen de shake smaakte ook weer beter. ik ben dus wel snel in ketose dan... aan 1 kant positief.. maar als alles dan zo vies is is natuurlijk wel minder... nou ja iig nog 4 kilo en dan zit ik over de helft van mijn eerste doel.
Afvallijst Ons Kleintje (1.68 m) - 76+ kg - Modifast + gezond en weinig eten - 73,0 kg - Streef: Cherie (1.76 m) - 77.3 kg - 1200 cal 75,6 kg - Modifast - 74,2 kg - Streef- (1e) 65 kg Henkiepenkie - 67,5 kg - 1200 kcal, 1 dag p week 2000 - 66 kg - Streef: Troelala (1.63 m)- 96kg - 1200 kcal - 86 kg Streef: 85 Babystew (1.84 m) - 85 kg - gezond eten - 81 kg - Streef: 70 kg Suus (1.73 m) - 82,3 kg - Cambridge - 74,3 kg - Streef: Chivay (1.63 m) - 64 kg (gok, ga straks wegen) - gezond eten - Streef: 57 kg Zijzei (1.83 m) - 125.7 kg - gezond eten - 119 kg - Streef: 85 kg (tussendoel mei 100)
hoiii lieve meiden... tijdje niet meegeschreven, druk druk druk! ik ben zoooo blij... 3.6 kg afgevallen afgelopen week! dus ik zit nu op 97.8 ofwel.. IK BEN 10 KG KWIJT! YES!!!!! Ik wou het even uitschreeuwen hahaha Wat ik merk, trouwens... ik word maar niet ongesteld. ik word altijd tussen de 25e en 30e hooguit ongesteld. Nu neem ik geen anticonceptie, dus het kan natuurlijk wat onregelmatig zijn.. maar zo onregelmatig heb ik het nog nooit gehad! Zou dit kunnen komen doordat ik zo'n lage calorieen inname heb? nou liefs! xxxx
Ja had ik ook! en ik heb er wat over opgezocht dat kan idd. bij twijfel natuurlijk altijd een testje doen! weet niet hoever je overtijd bent. ik was zelf 4 dagen overtijd. maar ook nog niet zo lang bezig toen. Oh.. ENNUH!! natuurlijk van harte GEFELICITEERD!!!! Wil je nog meer afvallen? en zo ja hoe ga je dat doen? ga je nog btje meeschrijven? wil je dan het lijstje invullen. ben erug benieuwd! altijd heeel stimulerend om een succes geval er al tussen te hebben
hahaha ja nu de volgende 10! dus jullie zijn nog lang niet van me af! maarre fijn te lezen dat jij het ook had... misschien mn lichaam dat ff van slag is ofzo? Enne, testje? zwangerschaps test bedoel je?! hahaha... Nou dat lijkt me errug sterk. Mijn man is gesteriliseerd. ten 2e moet je, om zwanger te worden, wel seks hebben. hahaha. ja ik wil zeker nog meer kwijt. Mijn streven is minimaal 65 kg. waarschijnlijk nog iets er onder omdat je na dit dieet toch nog wel ietsjes aan komt doordat je weer normaal eet enzo. ja ik ga weer helemaal meeschrijven hoor! ik houd jullie op de hoogte. ik weeg mezelf thuis nu niet meer, dus elke dinsdag avond laat ik het zoieso ff weten en tussendoor ook natuurlijk. Ik heb geen hongergevoel meer trouwens! wat heerlijk!! Ik wil het lijstje wel invullen hoor. Hoe doe ik dat? liefs xxxx
@Ons Kleintje: Wat fijn dat hij redelijk snel thuis was! Ik zit ook veel binnen met Mila deze periode dus onze verhalen blijven een beetje overeenkomen haha. Ik wil ook liever geen (kleine) kinderen bij haar in de buurt hebben. Eerst maar eens wachten tot het RS-seizoen over is. Dus zit ook veel thuis op dit moment. Soms wel saai hoor, maar goed ik maak het er ook zelf naar want ik wil haar ook nog niet wegbrengen. Mijn moeder komt donderdags langs en dan ga ik soms een uurtje weg. Maar niet langer haha en altijd gehaast om zsm weer thuis te zijn. Mila had wel last van haar gewicht met haar longen. Was helaas ook geen tijd voor longrijpers want de bevalling ging te snel. Ik had ook geen zin meer in snaaien maar toch begonnen en dan gaat het wel. Hoop dat ik niet opnieuw hoef af te kicken! @Troelala: Spannend hoor, ik duim iig voor je! Ik moest het ook METEEN weten toen ik het vermoeden had dat ik zwanger kon zijn, omdat ik gewoon duidelijkheid wou. Had ook al 3 dagen voor mijn ongesteldheid getest. Toen ik had getest voelde ik me heel dom haha, weer een test verspeeld dacht ik. Maar hij was positief @Iris: Wow, 10 kg eraf! Gefeliciteerd! @cherie: Succes vandaag met de shakes! En 100 gram eraf, weeg je je elke dag?
@Iris: Je kan het bericht met de afvallijst quoten en dan kan je je gegevens erbij zetten. Wel even de codes weghalen van de quotes anders zet je het in een quote (snap je het nog? )
Hoi, ik heb me vanochtend niet kunnen wegen, maar was wel nieuwsgierig, dus na het eten gewogen en ik woog 72,9.........YES eindelijk weer een beetje normaal gewicht. Omgeving begint het nu ook te zien, leuk hoor. Komt het wel goed met mijn kleintje..? Naarmate hij ouder wordt zal het beter gaan, maar voorlopig gaat het nog wel duren. Hij is al 3 keer opgenomen geweest ivm vermoeden RS (hij krijgt synagis wat de kans op RS verminderd), maar dit was dan een broertje of zusje ervan en hij ging er bijna dood van, dat ik dacht, komt dit nog wel goed? Hij heeft ook een aandoening aan zijn darmen (hij heeft NEC gehad, 40% van zijn darmen is afgestorven en heeft veel last van littekenweefsel in zijn darmen) en die komt dan weer na zo`n luchtweginfectie opspelen en dit heeft hem ook al een paar x bijna het leven gekost. Mijn andere 2 kinderen gingen al wel naar het kdv, maar die mogen nu niet meer, omdat zij virussen en bacterien mee naar huis brengen. We zijn allang blij dat we nu met zijn alleen weer thuis kunnen wonen ipv ronald mac donald, dus dat hebben we er graag voor over. Met de andere 2 hoef ik lang niet zo voorzichtig te zijn, maar in combinatie met de kleinste wel. Nogal heftig dus, vandaar mijn emotie eten. wel `grappig`dat we zo`n beetje hetzelfde hebben meegemaakt! @iris, van harte! 10 kilo is echt veeeeeeeeel!
@babystew eigenlijk niet de bedoeling elke dag wegen. maar je wil soms ff zien wat er gebeurd.. ondanks dat het enorm goed gaat op t moment heb ik erg veel moeite om t vol te houden wie o wie heeft mijn goude tip om weer te knallen? (heb 1 snee brood met hagelslag op tussen de middag. ben dan van plan dat ipv een shake te doen en vanavond wel gewoon shaken. maar wil zoo graag gewoon iets sterker zijn. iig deze mnd. volgende mnd kan ik altijd 1 lichte maaltijd in combi met 2 shakes doen.. ik ga even een opstandige peuter terug in bed leggen
he meiden Nou vandaag niet zo goede dag ben ik bang voor kwa dieten. Me zoontjes hadden een mini elfstedentocht met school op het ijs. je raad het al, warme chocolade melk met slagroom, lekkere koek, daarna nog rookworst. en bij me schoonouders een tosti dus vandaag meer calorieeen dan normaal. Ach ja moet kunnen. @onskleintje zout? ik heb nooit zout over de patat of zit dat standaard in de patat? Ik heb testen besteld die komen morgen binnen, en dan ga ik vrijdagochtend testen en dan zien we wel. Lijkt me stug dat ik zwanger ben maar het is wel mogelijk hihi.....We zien het wel! @iris ik ben 1x normaal ongi geworden zonder pil, en nu zit ik al op dag 113 en nog niks. Dus het kan zeker met de pil een rare of lange cyclus.....ik ben of zwanger of me cyclus is gewoon in de hobbel. We zullen het vrijdag weten haha. Pff nog 2 dagen afwachten bleghh. Maar goed dan weten we het wel. Al heb k wel steeds last van me borsten, veel dingen smaken me ineens niet, heb af en toe last van me buik en ben zoooooooooooo moe niet normaal. ik zit nu ook alweer te gapen tot en met kan amper me ogen open houden bah....Mocht ik niet zwanger zijn dan hoop ik dat me ongi snel komt!! @onskleintje RS virus is vreselijk. Me kleine meid was 3 weken oud toen ze het RS virus kreeg. Normaal kan dat pas vanaf een maand of 4 zeiden ze ons nou ons meisje was dus de pechvogel die het dus wel eerder kreeg. Ze heeft een week in het ziekenhuis gelegen aan de beademing, zuurstof en allemaal aparatuur om haar heen. Ik mocht ten alle tijden bij haar blijven en dat deed ik ook. Dag 2 ben ik zelf ingestort in het ziekenhuis omdat ik zo bang was om haar te verliezen. De huisarts heeft ons ten eerste al dagen laten rondlopen met dat het maar een verkoudheidje was. Ten tweede had ie me verkeerde tips gegeven. Als zij een hoestaanval kreeg moest ik haar oppakken en over me schouder leggen. In het ziekenhuis zeiden ze dat dat wel het laatste was wat ik moest doen, want hoe meer k haar beweeg hoe meer zij in paniek raakt en dus benauwder word en er in blijft hangen. Ze heeft een zware aanval gehad dat ze helemaal paars werd en weg viel in het ziekenhuis heb haar opgepakt en ben de gangen in gerend met "me meisje gaat dood help haar" dat is ook iets wat ik nooit meer vergeet! Ik vond het doodseng om bij haar te zijn want zodra de piepers afgingen wist ik dat haar zuurstof zo erg na benden kelderde dat ze beademing nodig had. 2e dag dus zelf ingestort en daarna ben ik er weer bovenop gekomen en durfde ik haar ook weer de fles te geven en als ze een aanval had dan liet k haar liggen en aaide ik over haar hoofdje om te laten weten dat haar mama dichtbij haar was. Ik vond het de vreselijkste week van me leven. Ben nog nooit zo bang geweest om een kindje te verliezen!! ik weet dus wat het RS virus kan doen, ik hoop zoiets nooit weer mee te maken!
Ons kleintje ik had je post gemist! jemig wat een heftig verhaal. dus eigenlijk is het nog onzeker wat de toekomst brengt? Ik hoop dat je kleine je versteld doet staan! kinderen zijn wonderen en soms komen ze wonderbaarlijk sterk terug... maar ik snap je emo eten hoor!!
@babystew. ik snap dat je het zekere voor het onzekere neemt. mbt tot je meisje. heftig wat jullie mee maken. hoop dat je van de zomer lekker veel er uit kan en van je kleine kan genieten.
Afvallijst Ons Kleintje (1.68 m) - 76+ kg - Modifast + gezond en weinig eten - 73,0 kg - Streef: Cherie (1.76 m) - 77.3 kg - 1200 cal 75,6 kg - Modifast - 74,2 kg - Streef- (1e) 65 kg Henkiepenkie - 67,5 kg - 1200 kcal, 1 dag p week 2000 - 66 kg - Streef: Troelala (1.63 m) Babystew (1.84 m) - 85 kg - gezond eten - 81 kg - Streef: 70 kg Suus (1.73 m) - 82,3 kg - Cambridge - 74,3 kg - Streef: Chivay (1.63 m) - 64 kg (gok, ga straks wegen) - gezond eten - Streef: 57 kg Zijzei (1.83 m) - 125.7 kg - gezond eten - 119 kg - Streef: 85 kg (tussendoel mei 100) Iris89 (1.62 m) - 107.8 kg - cambridge - 97.8 kg - Streef:65 kg whahaha oh god ik heb de afval lijst zwaar verprutst!!!! wat erg! waarom krijg ik nou die gekke codes te zien??