JE BENT EEN SCHAT! Ik hoop dat het mee valt, ben bang eer dat het er weer af is dat dan mn shakes op zijn.. Ja heb werk gevonden, kon de hele week aan de slag, maar toen liet mijn oppas het afweten. Nu kan ik dus alleen donderdag en vrijdag overdag werken en de rest van de week 's middags of 's nachts. Maar dat moet dan weer bij een ander bedrijf dus moet nog een x om werk zoeken Gister zijn er foto's gemaakt van haar heupjes, vrijdag pas de uitslag.. Maar denk dat het wel goed zit. De arts zag niks ernstigs afwijken en er is meer voor mijn gemoedrust een foto gemaakt Verder zijn we hier ook allemaal ff ziek geweest net allemaal weer opgeknapt. Volgens mij zat mn meisje ook net in een sprongetje want na een paar dagen flink krijsen en niks willen en prikjes en verkouden kan ze ineens zo veel haha. Echt leuk om te zien
Ja ik weet het, heb het al s laten zien, baal er alleen zo van dat ik al die moeite toen in een paar dagen er weer aan heb gevreten Ga straks denk k toch ff de schade checken op de weegschaal.. wat zouden jullie doen? Ik twijfel..
Nou ik denk dat ik vandaag zou shaken en morgen of overmorgen wegen (proberen )) o fijn. dan zal het wel meevallen. hier hebben ze alledrie echo gehad. maar ik kreeg ook altijd gelijk de uitslag. ging gelijk door naar de ka ook. nou je hebt nu iig werk. lekker doorzoeken! gaat goed komen joh!
Ja we gaan voor een 4e moet alleen wachten tot me ongi eens los komt of ik ben al zwanger. Zal morgen gaan testen krijg zo de testen binnen als het goed is dus nog even afwachten!
Toch maar even reageren, lees wel mee. Maar ben ziek op het moment. Het wil allemaal niet zo. Maar het zal wel weer goed komen. Ben wel twee kilo aangekomen, ga er vanuit dat die er wel weer afgaan.
Henkie beterschap! Troela; als je ongesteld wordt ga je wel een hoop vocht verliezen Cherie; ja dacht ook dat ik gelijk de uitslag zou krijgen, niet dus, miss was de ka er niet.. Toch maar gewogen net, 84 kilo Hoop t er met een week weer vanaf te hebben..
Ja dat is helemaal waar. Mocht ik niet zwanger zijn dan hoop ik ook heeeeeeeeeeel snel ongesteld te worden want ik voel me nu echt een opgeblazen kip! 3,5 kilo vind het nog netjes, had erger gekund meid. Maar dit heb je er vast zo weer af!
Haha ja dat kan ik me voorstellen Testjes al binnen? Spannend Ja eerlijk gezegd had ik zwaarder verwacht.. tis toch veel maarja. Beter dan 5 kilo iig Hoop dat het nu net zo snel gaat als de allereerste week dat ik begon. Was toen 3.8 kilo af..
Ja de testjes zijn binnen. Morgenochtend gooi ik er 1 tegenaan! Dus spannend nog even tot morgen! Mocht ik niet zwanger zijn dan begin ik maandag met me kant en klare shakes. Ik heb hier voor 1 hele week liggen, en als t bevalt dan bestel ik voor nog 2 of 3 weken. Langer dan 4 weken wil ik sowieso niet. Ik hoop 10 kilo met de shakes eraf te krijgen, zo niet dan niet, alle kilo's is er toch weer 1 dus de kilo's die ik er dan kwijt mee ben zijn dan toch mooi meegenomen! Als ik maar onder die rot 90 kom, dan durf ik ook alweer wat meer aan een zwangerschap te beginnen!
Run! je kan het! ik weet denk bijna zeker dat je volgende week die 3,5 er OF af hebt. of iig er heel dicht bij zit. ze geven op de modifast sites sowieso aan dat als je stopt er 2 kilo bij zitten. daar moet je rekening mee houden met het afvallen dat je tot 2 kilo onder je streef doorlijnt. dus dat zou verrekend 1,5 kilo er aan gegeten zijn. kom ik duim voor je! ik heb hier braaf nu 2 shakes op. ga zo eten maken en hoop dat het me vanavond ook lukt. anders eet ik een klein bordje eten. maar eigenlijk hoop ik vandaag en morgen te shaken volledig zodat ik zaterdag misschien een klein btje kan zondigen (met mate) @henkie.. och meid. beterschap. lekker voor jezelf zorgen eerst. als ik ziek/verkouden ben ben ik ook zo een kilo zwaarder! komt goed meis.
@henkie beterschap! @heupdysplasie, tsja, het is een wonder dat die van mij dat niet hebben, het zit ontzettend in de familie en onze 3 kinderen hebben het niet. Maar moesten wel op de foto voor de zekerheid. Hoop ook voor jou dat het jullie bespaard blijft rundeep Balen van die dip, maar nu ga je weer verder met lijnen! succes! Hier, best wel goede dag weer met lijnen. dagmenu: ochtend: shake vanille, 1 koffie met melk, water tussen: 1 koffie met melk, niets middag: croissant met kaas en rauwkost tussen: water, niets avond: klein portie ovenfrietjes, 3 kwart gehaktbal en gekookte wortels, klein toetje tussen: water en tonic light. Ik verbaas me over dat ik tussendoor niets heb gegeten, ik heb er geeneens aan gedacht! weird En mijn winterjas zat ook weer goed, eindelijk! ik kreeg hem niet meer dicht, ja met 1 of 2 knopen nog Zit steeds in spanning of de kleinste weer ziek gaat worden. Hij hoest heel erg. Bij elk gilletje of spugen zit ik weer op de kast. maar gelukkig val ik nu niet terug op eten. Hij huilt wel veel, maar last van tandjes denk ik. @iedereen veel succes met lijnen!
woog 72,8, 100 gram zwaarder dus. vandaag maar even 2 keer modifasten en wat meer water drinken en tussendoortjes niet vergeten.
Jammer dat je iets zwaarde bent Ons kleintje! Vervelend van je kleinste ook zeg! Sterkte. Ik ben nog steeds 68. Mijn streef is trouwens 65. Ik zal het straks even in de tabel zetten. Troelala, al nieuws? En hoe is het verder met iedereen?
Afvallijst Ons Kleintje (1.68 m) - 76+ kg - Modifast + gezond en weinig eten - 72,7 kg - Streef: 65 Cherie (1.76 m) - 77.3 kg - 1200 cal 75,6 kg - Modifast - 73,6 kg - Streef- (1e) 65 kg Henkiepenkie - 67,5 kg - 1200 kcal, 1 dag p week 2000 - 68 kg - Streef: 65 Troelala (1.63 m) Babystew (1.84 m) - 85 kg - gezond eten - 81 kg - Streef: 70 kg Suus (1.73 m) - 82,3 kg - Cambridge - 74,3 kg - Streef: Chivay (1.63 m) - 65.1kg - gezond eten - 65,1 kg Streef: 57 kg Zijzei (1.83 m) - 125.7 kg - gezond eten - 119 kg - Streef: 85 kg (tussendoel mei 100) Iris89 (1.62 m) - 107.8 kg - cambridge - 97.8 kg - Streef:65 kg Rund (1.69 m) - 92 kg - Modifast - 80.5 kg - Streef: 60 kg[/QUOTE]
Goedenmorgen meiden Me test was vanmorgen helaas negatief. Maar goed nu kan ik iniedergeval nog blijven afvallen. Ik hoop alleen dat me ongi nu ook eens een keer los komt want ik word er toch wel moedeloos van! Ben nog nooit zo lang niet ongi geweest! Onskleintje beterschap met je kindjes!! Jammer dat je zwaarder bent maar niet opgeven! Komt helemaal goed met jou! Nou ik ga maandag maar beginnen dan met me shakes die hier nog staan. Vandaag ga ik bij schoonzusje eten, zondag bij schoonouders en morgen gaan we weg dus komt het er nog niet eerder van.....Ik was vanmorgen 95.6 dus weer 100 gram eraf. Heb gister 8km geschaatst pff was moe, heb ook heerlijk geslapen haha. Ben nu weer wat fitter dan gister. Me borsten doen nog wel steeds zeer, waar dat van komt weet ik niet maar goed......Ik ga nu proberen om de 85 te halen voor ik zwanger raak (als ik uberhaupt zwanger zal raken)..... Ik zet maandag mijn gegevens er wel bij..... meiden succes vandaag zet hem op!!
Ons kleintje! sterkte met je kleinste. hoesten heerst enorm helaas. en het is ook best heftig hou het in de gaten ook ivm longontsteking. ook dat lijkt met dit virus veel voor te komen. (maar goed in de gaten houden doe je ongetwijfelt al) Henkie hoest ermee verder. moet je ongi worden? Ik was ook zwaarder. alleen een halve kilo. maar ik voelde het al nog voor ik op de weegschaal stond.. dikke vingers. heb vannacht ook een bloedneus gehad. misschien ontsteking? gister 2 shakes op. 2 bouillonnetjes. 2 stukjes aardappel (totaal 40gram denk ik) en wat broccoli. en een keer een korstje brood die de jongste over had gesnoept. dus daar kan het niet van zijn. dus komt wel goed. ga proberen tot iig dinsdag niet te wegen. troela balen voor je dat je niet zwanger bent. als het zo lang duurt zou ik alleen een keer naar de ha. die kan je iets geven om je ongi op te wekken. zeker als je erwat last van hebt.dan kan het zijn dat je volgede cyclus gewoon goed gaat. maar het kan ook zijn dat je door je overgewicht misschien pcos hebt. dus ik adviseer je zeker even langs de ha te gaan.
Jammer Troelala. Ik hoop voor je gauw ongesteld zal worden dan. Cherie, balen! Ja, ik voel me op zich wel goed. Heb een opgeblazen gezicht, niet normaal. Kan dat van de pil komen? Mijn vingers doen ook pijn. (ik dacht dat dat van het weer zou komen maar kan ook vocht zijn) Ik ben alleen heel erg moe! Nee, ik hoef niet ongesteld te worden.
Ik zal binnenkort ook even na de huisarts. Zit nu bijna op 4 maanden maar ik weet dat de huisarts hier toch niets doet, dan moet ik sowieso 6 maanden nog niet ongesteld zijn geweest dus eigenlijk heeft het niet zoveel zin om te gaan. Ik zie wel even, ik hou gewoon hoop dat het vanzelf los komt! Ik moet ook echt met me gewicht na beneden..... Maar ik heb de laatste maanden ook enorm veel stress gehad tot half januari en daar kan ie ook van ontregeld zijn. Plus dat ik vorig jaar van de pil af, weer aan de pil, van de pil af, weer aan de pil. Heb het denk ik zelf ook wel een beetje gedaan. Na ja we wachten af en anders dan toch na de HA! Henkiepenkie ik weet wel dat als je bijv ongesteld moet worden en je last hebt van carpataal tunnelsyndroom dat je vingers op zetten, en pijnlijk worden. heb ik normaal ook last van, zere vingers, opgeblazen vingers, en zere polsen. Maar goed jij hoeft niet ongesteld te worden zeg je dus, ja dan zou ik het niet durven zeggen. Van de pil weet ik niet, lijkt me stug maar goed ik ben geen arts. Sterkte ermee iniedergeval! Hoop dat je je snel weer wat beter voelt!