nou vind dat je af en toe heus een stukje taart mag hoor Ik zou zeggen doen! Ik zit nu op m'n werk aan suikervrij drop van Klene moest iets lekkers hebben en dit is wel aardig verstandig! Verder vandaag 2 bruine pistolets met filet americain gehad. En heb weer een uur zumba gedaan begin sporten gewoon leuk te vinden! @ mamavesmee: geweldige reactie van esmee!
Daan.. lekker stukje taart nemen hoor! Van 1 stukje kom je heus niet meteen aan.. Geniet er van! Lovely.. Ja, lag echt in een scheur toen Esmee zei.. Mee ook.. Een goed alternatief die suikervrije dropjes! Chantal.. Hopenlijk werken de pillen goed voor je.. Al moet ik zeggen, nu ik 2,5 week verder ben het honger gevoel al een stuk minder is.. **** Ik merk echt dat mijn maag een stuk minder eten aan kan.. Ik had vanavond 400 gram hutspot.. 200 gram aardappels en 200 gram wortel/ ui en een flinke schep hachee en ik kreeg het niet op. Mijn maag streek is ook een stuk minder dik.. Net lekker een schaaltje optimel met verse aardbeien op.. Zit nu op 1010 calorieen dus vanavond mag ik nog lekker een schaaltje Lays Baked van mezelf! En dan zit ik nog onder de 1300 calorieen,.. Mag ook wel met een verjaardag in het vooruitzicht..
mamavesmee: lekker van de ships genoten? Hier wel een goede dag gehad. Heb geen avondeten gehad had geen honger was pas 20:30 thuis en dan krijg ik geen warm eten meer binnen. Net maar een kom met yoghurt en wat mueslli genomen.
I Hope so to ! .. Ik heb namelijk al van alles geprobeerd en niets werkt bij mij, het lukt me gewoon niet Het enige wat wel werkt bij mij is accupuntuur, ze zetten dan naaldjes in je oor ( voor ongeveer een half uur ) en aan beide kanten twee permanenten naaldjes ( vallen er na een week of twee zelf uit ) dat werkt bij mij wel erg goed maar ik heb momenteel ff het geld niet om daar iedere keer heen te gaan, word wel voor een groot gedeelte vergoed door de verzekering maar ja moet het wel voorschieten .. Dus we gaan nu maar even deze pillen proberen.. Ben benieuwd
@ MamavEsmee: GEFELICITEERD met je meisje . Hopelijk heb je een leuke dag vandaag. Over weegdag vandaag ben gelijkgebleven er is niks af en niks op... Op naar een strenge volgende week dus! Liefs!
Heey meiden,, Mijn weegdag blijft gewoon de zondag ( heb er vanmorgen wel even stiekem opgestaan 95.5 kg,, vorige week 96.3 kg,, dus er is wel wat vanaf ) ik zit namelijk op een weegclub groep en daar wegen we allemaal op zondag Liefsz 8) MamavanEsmee nog gefeliciteerd met Esmee!!!
Thanx voor de felicitaties meiden!!! Daan.. je bent ook niets aangekomen! Misschien veel zout gehad/ moet je ongi worden? houd je ook vocht vast.. merk ik nu ook.. Humbley.. Jij gaat ook netjes zeg.. *** Vanmorgen ontbeten met 2 boterhammen met 30+ kaas en koffie.. Tussendoor stukjes komkommer/tomaat.. Lunch.. pistolet met filet en uitjes een peer en een glas karnemelk.. Wat we vanavond eten ligt een beetje aan hoelaat de visite weg gaat.. Maar heb mezelf voorgenomen ook gewoon te genieten van een stukje kwarktaart en een paar hapjes.. En dan vanavond maar niets lekkers bij de cola/sinas..( light).. **** Het gaat eigenlijk zo goed met afvallen.. Op deze manier kan ik het best een hele tijd volhouden.. En met jullie hulp is die 10 kilo er met een paar maanden wel af!
Hee allemaal! Hier gaat het ook goed! 3x gesport van de week, en sowieso elke dag gefietst en/of gelopen. En nog steeds niks gesport of geen vlees gegeten. Vanochtend gewogen, maar was nog niks af, maar ook niks bij. Moet alleen eventjes een digitale weegschaal aanschaffen, deze is niks meer joh.. soms vraag ik me wel eens af of hj wel goed meet.
Haay haay Jullie gaan goed zeg!!! ik mag vanaaf lekker van mezelf patat eten met lekker veel mayo!! vind dat ik dat wel verdiend heb ben al zow lang braaf aan het eten hahahaa,, @maddie; digitaal is heel fijn idd! heb er zelf oowk 1,, Liefsz 8)
De verjaardag is voorbij! Esmee is onwijs verwend.. En genoot volop van alle aandacht en cadeaus! Het stukje kwarktaart hebben we gedeeld dus dat scheelde mij al weer in de callorieën.. Verder 2 kleine blokjes kaas met komkommer en tomaat gehad en een paar zoute stokjes.. Vanavond 250 gram frietjes met ketchup en een kroketje gehad.. Zit nu op. 1641 callorieën.. Best netjes voor een verjaardag toch?! Nu morgen nog overleven en dan weer op goede voet verder..
Zo meiden, dag 1 zit er voor mij op, mijn hemel wat had en heb ik het zwaar .. Ik moet zeggen dat ik nu wel wat merk van die pillen, of het nu tussen mijn oren zit of niet ik heb nu echt geen honger ofzo .. Heb vandaag ook sinds tijden fanatiek gedaan want heb wel 30 min gefietst bij ons in het dorp ( ja dat is voor mij veel ) Heb niet gesnoept, oke ik lieg ik heb zo'n mini marsje op van celebrations .. sorry op naar dag 2
... Heb trouwens ook net ff lekker twe Waipiti Pillen op ... Dat zijn van die Homeopatische pillen waar je heerlijk van gaat poepen .. Zal me vriend alvast waarschuwen dat hij de WC boven maar moet gaan gebruiken hahahahah
Chantal.. die waipiti is echt heftig.. Heb er zo'n buikkramp van gekregen dat ik flauw viel! Was een jaar of 16 en ik kon er slecht vanaf komen.. *** Vanmorgen 2 boterhammen met gekleurde muisjes op.. Tussendoor 2 mandarijntjes.. Lunch.. 100 gram kibbeling en een peertje.. Strax een klein stukje monchoutaart en mag van mezelf 2 keer een hapje pakken.. Vanavond eten we groentensoep met een broodje dus een prima dagje vandaag met toch lekker eten.. Morgen een balansdagje!8) licht eten en we gaan lekker zwemmen morgen vroeg!
Ja.... de verjaardag overleefd.. Echt een klein stukje taart gehad en 2 stukjes kaas met komkommer en tomaat.. Verder een paar zoute stokjes en een glaasje light drinken.. En een kop groentensoep met 1 broodje met 30+ kaas.. Zit nu in totaal op 1148 callorieën.. Mag vanavond dus nog wat lekkers.. Schaaltje yoghurt of fruit of wat tucjes.. mmmmm
Super hoor! Ik heb gisteren een slechte dag gehad, alhoewel eten ging wel prima. Maar ben wezen stappen en heb wat te veel drankjes gehad. Vandaag ging het wel goed: O: gekookt eitje op een broodje en een krentenbol Tussendoor glas water L: bruin pistolet met filet americain. Tussendoor 2 glazen water A: stampot rauwe andijvie met voor mezelf een rundertartaar. Kom nu op een totaal van 805kcal maar heb wat goed te maken van gisteren. Neem straks nog wel wat fruit.
Lovely.. keertje moet kunnen hoor! Hier morgen een balans dagje! Niet te veel gegeten maar wel wat vetter en minder gezond dan normaal.. Humbley.. EN??? hoe waren de frietjes.. Sas26.. hoe gaat het met jou?? Chantal.. dag 2 ook overleefd?