Ja, dat merkte ik de vorige keren dat ik afgevallen ben ook (is al weer een tijdje geleden) Op een gegeven moment duurt het me allemaal te lang. En val je per week (natuurlijk) niet meer zoveel af als in het begin. Daar gaat het bij mij steeds mis. Maar goed, ik zal eerst eens beginnen morgen hahaha
Moppie.. welkom meid! En lijnen en stoppen met roken! Knap zeg.. We zien je 11 januari graag terug! Suzanne.. ziet er netjes uit meid! Jij deed WW toch? Humbley.. Oh.. lekker frietjes gegeten! Eten wij standaard op vrijdag.. kan ik de hele week naar uit kijken! Maar ik eet er wel altijd 200 gram groente naast.. En wat knap, al 17 kg kwijt in 3 maanden.. Krijg je veel complimenten? *** Vanavond dus lekker gebakken krieltjes met vis en gekookte worteltjes gehad.. Ik ben helemaal fan van krentenbollen op het moment.. in verhouding zit er weinig callorieen in.. Je brood moet je ook nog beleggen en een krentenbol smaakt zonder ook prima. Iemand nog een lekker mager recept?
@Suzanne: die ene ons is niet slecht voor de feestdagen! @Humbly: vriendlief weet nog niet dat hij mee gaat doen, maar als ik voornamelijk degene ben die kookt, dan merkt hij het vanzelf wel op de schaal. Hij wil er wel wat pondjes vanaf... Trouwens, 17 kg vanaf oktober is behoorlijk snel!!! @MamavEsmee: Ik probeer me er geestelijk al wat op voor te bereiden. Best lastig hoor! Maar ik had me voorgenomen dat ik in de eerste stopweek alles mocht waar ik zin in had, en daarna weer aan de worteltjes en komkommer zou gaan ter vervanging van de peuken. === @Moi: Vandaag me te goed gedaan aan een fikse reep chocolade (stoppen met roken trek), en avondeten met roomsaus (vriendlief had gekookt, mag ie niet al te vaak doen!) Ik werk ma+di in de avonduren, wo ben ik vrij en do+vr werk ik op kantoor. Lekker onregelmatig dus! Normaal gesproken: Ma-wo - uitslapen omdat ik door werk in de avonduren laat thuis ben. 12:00 lunch met brood en vaak een cup-a-soup 17:00 warm eten, vaak restjes van de vorige dag 's avonds als ik thuis kom (23:00) meestal nog wat fruit of of chips met een frisje. Do-vr - gewone werkdag. 10:00 1 broodje, pakje sap 12:00 2 broodjes, pakje sap 14:00 1 broodje of 2 mandarijnen of 1 appel + Op het werk (7:30-16:00) ongeveer 6-8 koppen thee 18:00 warm eten 20:00 fruit of iets lekkers Weekend: zoals het uitkomt, meestal zoals ma-wo Kortom: de chips en sausjes en chocolade gaan van het menu. Groente en fruit eet ik voldoende. Misschien iets minder aardappelen en pasta, meer zilvervliesrijst en andere gezonde dingen met minder koolhydraten. Wel lastig hoor!! Maar gaat goed komen... beetje lang bericht geworden, sorry!!
jah klopt,, nu ongeveer een kilo per week dus nog wel wat maar jah je laat je makkelijker overhalen lol,, even straks trekken maar weer @mamavesmee; haha jah ik had geen groeten jammer genoeg Niet echt,, vorige week voor het eerst eigenlijk mensen zeggen wel als ik zeg dat ik afgevallen ben van jah ik dacht al zowiets hahaha lol,, maar ze durven het dan niet te vragen maar jah toen ik zwanger was zagen ze het oowk pas met 35 wk dus mensen letten gewoon niet op @ moppie; hahaha dat is een goeie!! nou jah hij moet maar eten wat jij klaar maakt toch jah is oowk heel snel maar sport oowk 2x in de week een uur en probeer elke dag een half uur tot een uur te lopen Liefsz 8)
@humbly echt knap hoor 17 kilo in 3 maanden! @mamavesmee: ik vind de cracottes alleen lekker met kaas en neem altijd de volkoren. Krentebollen zijn inderdaad lekker ik heb ze hier ook standaard in huis.
@Mama van Esmee....ik doe idd WW.Ben 12 november begonnen.Was er al eerder een keer (of 2 ) aan begonnen,maar toen hield ik het niet vol.Maar nu wel dus. @Moppie....succes met afvallen.1 klein dingetje :ik zie dat je maar 2 pakjes op een dag neemt,dus het zal wel loslopen,maar in sap zit echt heel veel suiker (ook in de lightsap)maar die 2 pakjes zullen niet zoveel kwaad kunnen hoor....maar dacht,zeg het toch ff
@mama van Esmee....ik maak altijd zelf kleine pizaatjes van een pitabroodje.....pitabroodje doormidden snijden en dan besmeren met tomatenpuree(uit zo'n klein potje van ongeveer 30ct,die hele geconcentreerde)dan daaroverheen wat oregano en knoflookpoeder.en dan 80 gr tonijn (in totaal) en groenten die je lekker vindt (bv tomaten,champigons enz) en daaroverheen een beetje gerapste 20+ kaas .Ongeveer 10 minuutjes in de oven.Mjammie! Ik eet er vaak nog een salade bij met magere dressing,sla,komkommer en tomaat.Je kan er ook meer van eten.Het is iig veel magerder dan een echte pizza. Verder eet ik alles met veel groenten.
danke!! ben er nog steeds niet,, vind dat er nog wel 10 kilo af moet lol,, en nog mijn buikspieren blijven trainen,,
Goedeavond ! Morgen gaan we beginnen met de 10kg eraf. De feestdagen en verjaardagen van mijn zoons zitten erop. Gelukkig niet aangekomen. Mijn startgewicht is 83,5 kg. Ik hoop in 2010 toch wel 10 kg ervan af te krijgen.
Hey amber... je bent er! Humbly.. nou sorry hoor.. als mensen dat verschil niet zien! Je ziet er al super uit zeg!!8) Suzanne.. dat met die pitta broodjes is wel een goeie zeg! Lekker champignonnetje, paprika, kruiden, kaas.. Dat is al lekker voor de lunch.. * kwijl* Moppie.. zag het ook van de pakjes drinken.. Ik zou kiezen voor een flesje water/bronwater.. Lovely.. Neem je de cracottes van LU? *** Ga zo eerst een kopje thee zetten..
@humbly: Jeetje wat een verschil! Super zeg! @mamavesmee: Ik heb ze van de AH @Amber: Welkom! Ik vind het hier erg motiverend hoop dat dit ook zo voor jou gaat werken
Heey meiden,, Dank jullie wel!! hoop met de volgende 10 kg een nieuwe foto te plaatsen @amber; succes en gaat zeker lukken joh!! positief blijven denken Liefsz 8)
@Humbly: wat een verschil zeg! 2x per week sporten trek ik niet. zit met chronische rug/nek klachten. maar ga wel proberen om zoveel mogelijk te wandelen samen met mn vriend. @Suzanne: thanx. Ik weet het van die pakjes drinken, maar dat schemaatje is van hoe het er nu uit ziet. Volgende week ga ik wat boterhammen vervangen door rijstwafels, en mijn sapjes door thee of bronwater... Eigenlijk ook niet gek dat ik in 3 maanden 6 kilo ben aangekomen. ik zit tijdens het werk de hele tijd, eet ook meer dan op een dag thuis, en die pakjes sap/chocomelk en blikjes cola light erbij... de cola heb ik nu al afgezworen, net als de pakjes chocomel. nu het sap nog, maar ik koop altijd light sap zonder (toegevoegd) suiker. op dit moment heb ik biologisch sap, zal zo even zien of daar ook extra suiker in zit... @MamavEsmee: ik had in het begin ook altijd bronwater bij me in plaats van cola light, maar die cola verslaving, brrrr... is inderdaad geen slecht idee om dat weer mee te nemen naar het werk en voor 's avonds op de bank. het schijnt dat koolzuur ook goed vult en daarmee het hongergevoel wat wegneemt. @Amber: succes!!
@moppie; owneej dan is het inderdaad niet slim om te doen,, gewoon bewegen is oowk goed en gezond natuurlijk wandelen met je vriend is zeker lekker Liefsz 8)
@Humbly Ik mag alleen cardio doen van mn fysio, helaas. ik ben een jaar geleden gestopt met sporten/krachttraining omdat ik te veel last bleef houden (ongeval paar jaar terug). Maar alleen cardio is gewoon saai. De motivatie was er dus een beetje af. Misschien dat ik weer ga beginnen met zwemmen, daarmee train je ook alle spieren en het is heerlijk bij ons in het zwembad (28gr)
Joe hoe! Ik meld me ook hier en er moet 4 kilo van af, dat is niet veel voor sommigen, maar voor mij wel want het is er sinds ons huwelijk in juni aangevlogen. Weeg nu 67.5 en wil naar 63 kilo ongeveer. Dan zit het een en ander weer lekkerder. Ik probeer niet te veel brood te eten dus begin 'sochtends met een glas water en een kiwi of appel met 3 eetlepels yoghurt. Tussendoor thee of water, ik lunch vroeg met mijn dochtertje en eet dan salade of twee boterhammen met mager vlees en dat gaat goed maar dan tussen 14:00 en 17:00 krijg ik altijd een ENORM probleem qua trek. Hoe doen jullie dat dan? Ik weet wel dat je dan nog wat tussendoor mag zoals een cracker met kaas of zo maar als ik al 1 cracotte op heb dan krijg ik meteen zin in nog een stuk of 3 en dan denk ik Rauwe wortels helpen wel maar zijn soms zoooo niet lekker. Ontbijtkoek geloof ik niet zo in en moet ik van winden, zo ook nootjes maar amandelen gaan wel. Hebben jullie nog tips om de middagdip te overbruggen? Iets gaan doen, naar buiten of zo helpt natuurlijk ook. Verder sport ik 2 x per week maar ben net weer begonnen na een maand niet sporten vanwege ziekte. Succes iedereen met afvallen!! Ga morgen op de weegschaal en dan doe ik hem 2 weken in de kast. Groetjes, C