@ Patriesja: Beterschap met je zoon! Hoop dat hij snel weer beter is! @ Humbly: Heel veel succes op je examen! Zet m op! Je kunt t! Ik voel me vanaf vandaag ook weer een beetje beter. Eens kijken of ik ook weer wat meer kan eten. En of ik dan weer wat meer energie krijg. Zit nu met lange tanden aan mn ontbijt. Maar komt goed! Liefs
Maar vissticks en röstirondjes zijn niet zo gezond.. Vol callorieen.. Misschien beter om gekookte aardappeltjes en koolvis er bij te nemen?
Visticks vallen wel meej,, zijn per 3 150 kcal en rosties per rondje 160 kcal idd,, die zijn wel vol met kcal,,
Inderdaad rostirondjes en vissticks... ze zuigen beiden gigantisch veel vet op bij het bakken of frituren! En als je ze in de oven doet om vetvrij te bakken dan zijn ze ontzettend droog, bah... Ik ga hier een eitje bakken voor vriendlief, die komt zo thuis met de lunch... @Patriesja: beterschap!! hoop echt dat ie er snel vanaf is @Humbly: ik duim @All: ff misschien een domme vraag, maar na het stoppen met de pil, gingen jullie toen ook anders of meer eten?
Ik dacht dat vissticks veel meer bevatten? Op het doosje van Iglo in iedergeval wel.. Aangezien ik dol ben op vissticks dit maar eens eten dan..
@moppie; pfft kan me niet meer herrineren wanneer ik gestopt ben,, ik ben er allergisch voor dus zit al wel 4 a 5 jaar niet meer aan de pil @mamavesmee; wij hebben altijd eigen merk en deze zijn per 3 150 kcal
De vissticks van Iglo zijn 57 kcal per stuk. Heb even gekeken omdat ik ook wel nieuwsgierig was. Het is 190kcal per 100 gram. En een pak van 10 stuks is 300 gram.
Tja ik doe wat Sonja opgeeft he haha!! Ik ben geen vis mens vandaar de Vissticks meiden hihi!! Ik zal mijn Dinsdag lijst ff neerzetten. O: 250 Gram optimel vruchtenkwark,1 sinaasapel en 1 glas water. T: 2 schijven meloen of 1 appel en 2 glazen water. L: 2 Volkoren boterhammen met halverine en magere smeerworst en 20+ smeerkaas,1 Appel en 1 glas water. T: 1 Glas halfvolle melk,1 plak indische cake of eierkoek. D: 125 gram rostirondjes (diepvries) 200 gram prei en 100 gram scholfilet en 1 scheplepel magere Jus. Av: 1 Stuk fruit naar keuze en 1 glas water
hoi hier vandaag al veel gewandelt, ik breng mijn dochter tegenwoordig lopent naar de peuterspeelzaal dat is een kwartier heen en terug. en daarnaar ben ik hier naar de markt gewandeld en heb ik mijn dochter weer opgehaalt. straks moet ik werken en laat ik me afzetten door mijn moeder (die komt de kids halen bij mij) en dan ga ik vanavond lopent naar huis, weer 25 min. lopen. vandaag gegeten; o; 1 volkoren boterham met sandwitch spreat en 1 glas milk&fruit. t; 1 halve droge cracotte en 1 speculaasje. l; 250 gr magere yoghurt met meusli en 1 cracotte met filet american. straks t; 1 glas jus. d; 1 kom soep waarschijnlijk mosterdsoep en 1 pistolet met boursin light. t; 1 schaaltje gele vla van optimel.
Yes, vanmorgen de 71,8 kg op het display van de weegschaal gezien. Probeer naast me echt goed aan Sonja-menu te houden ook iedere dag even actief te zijn. D.w.z. wandelen met zoontje (ca. half uur tot 45 min) en vanmorgen weer eens lekker een stukje gefietst. Ook lekker en goed voor de spiertjes en vetverbranding. Iedereen weer veel succes. Hopelijk is Humbly geslaagd voor theorie en is zoontje van Patriesja snel weer beter. (als ik nog andere belangrijke dingen vergeten ben, sorry, maar er wordt zoveel gepost en ik heb niet zoveel tijd om alles bij te lezen).
Thx meiden voor alle beterschapswensen!! Het gaat langzaamaan iets beter, hij praat teminste weer Sorry als ik allemaal dingen gemist heb hier.. @humbly, ik hoop dat je geslaagd bent!
Hoi meiden, schaam schaam ben al een tijdje niet geweest... hoe gaat het hier? Ik ben nog steeds druk aan het Sonjaaee en het gaat eigenlijk best goed. 05/01 81.4 18/01 79.7 we gaan de goede kant op xx Inger