Hoi hoi, Hier een eerste "feestdag" achter de rug en meteen helemaal niet zo goed gegeten Maar ja dat was te verwachten van een kerstavond... Toch voel ik me meteen heel erg slecht erover. Maar ja, overdag waren er al zoveel lekkere dingen, dat ik gewoon echt niet alles kon laten staan. En dan 's avonds met de schoonfamilie gezellig uit eten... Pff, en dan komen er nog 2 dagen...!! (ff een baal momentje )
Merry Christmas allemaal!! Voor diegenen die al aan het opletten zijn: succes! Voor diegenen die in januari starten: geniet van al het lekkers
Nou volgens mij klopt dat lijstje niet! Want dan zou ik ongeveer op 20 punten komen, terwijl ik er 28 mag. Daarbij heb je nog de extra weekpunten, geloof 49 en de punten die je kan verdienen door te bewegen...
Zolang je je er van bewust bent dat je te veel hebt gegeten...ben je al heel ver. Misschien vandaag ietsjes minder nemen dan dat je zou?
Hier gaat het goed....langzaam dat dan weer wel! Zit nu weer op -0,5...dus in totaal na 2 weken -1,0 Nog 2,3 kilo en dan heb ik mijn eerste doel gehaald. Nog 0.8 kg en dan weeg ik sinds jaren weer eens onder de 75 kg!
Wat moeilijk om het afvallen goed vol te houden met de feestdagen. Vandaag een paar "slechte" dingen gegeten, de rest van de dag netjes gegeten. Zullen we na de feestdagen onze dagmenu's hier plaatsen? Misschien brengen we elkaar wel op eet ideeën?
Ja dat wilde ik ook al doen, iedere dag even neerzetten wat we gedronken gegeten hebben desnoods wat er ook gesport word! Ik schrijf nu nog niet zoveel omdat ik deze dagen alleen maar aant zondigen ben, straks ga ik ook weer lekker gourmetten met wat wijntjes, en oud/nieuw word er ook lekker gegeten en gedronken, dus in Januarie ben ik hier vaker te vinden om de motivatie te hebben om zeker door te gaan met afvallen.. succes voor diegene die al bezig zijn!
Heb me gister overdag aardig ingehouden, met het oog op de avond. Heb niet eens zoveel gehad...kopje soep, hartige taart, beetje rijst en 2 kleine stukjes wraps. Oh ja en een stukje tiramisu En vol dat ik zat...was er gewoon misselijk over!
Wat goed mamavanjuul! Ik heb gister ook me best gedaan.. Geen warme choco met slagroom gedronken en ook alle fris laten staan. Dagmenu gisteren: Ontbijt 2 wasa volkoren crackers met aardbeien jam Lunch 2 volkoren crackers met zalm Avondeten klein beetje Chili con carne met rijst en later op de avond rijst met 3 lamsgehakt spiesen. Tussendoor 1 chocolaatje Drinken over de dag thee water en 0% vet yoghurtdrink
Ik ga vanaf nu wel opletten. maar echt pas na 1 januari weer vol er tegen aan. ik ga dus nu ook niks opschrijven. heb de afgelopen paar dagen heeerlijk gezondigd. en ga me er maar niet schuldig over voelen tis toch al te laat hahahaha
Jeetje meiden wat hebben jullie al veel geschreven hihi....Moet zo even alles terug lezen. Ik sta nog steeds in twijfel zie dat de weight watchers nu aanbieding heeft voor 47,- 3 maanden en daarna 15,95 geloof ik. Aan de andere kant sonja kost weer niks, maar ja dat zijn weer verplichte menu's.....Pff moeilijk hoor. Moet zeggen dat erop dit moment haast niks binnen komt. De kids spugen hier al vanaf dag voor kerst, 1e kerstdag gourmetten bij me ouders, zowat niks gehad verging ik van de buikpijn, heb maar asperine genomen. Nou dat zegt al genoeg want daar grijp ik anders nooit zo snel na. Gelukkig werkte ze ook nog eens voor de pijn! Maar ja toen kreeg ik het andere probleem, het onderdrukte me virus dus....Dus gister opgestaan met koorts. Eind van de middag gelukkig over. Nu verga ik van de keelpijn en neus verstopt, heb totaal geen honger, zit maar aan een glas water....Vanavond wokken met me ouders en bedrijf pfff hoop dat ik wat na binnen krijg. Heb het steeds koud en warm, zal toch nog wel wat onder de leden hebben....... Maar goed scheelt misschien wat extra kilo's haha....Ik kan echt geen eten zien blegh!! Ik ga na oud en nieuw beginnen, omdat ik dit jaar wel een oliebol wil eten, en een drankje wil drinken om 12uur. En de dag erna gaan we op visites als ze hier niet ziek zijn, en dan zullen we ook wel het een en ander krijgen. Maar ik let wel al op!!
@troelala ik zie echt vaak dieet topics van je over wat voor een dieet je wil gaan volgen! Je moet het gewoon doen!! Echt je had zeker al wat kilo,s kwijt kunnen zijn. Ik heb het idee dat de knop nog niet echt om is bij je
Ik ben ondertussen wel 8 kilo al kwijt, ja het had er meer kunnen zijn, maar goed dat heb ik zelf verpest. Ben al blij dat ik de 8 heb gehaald en wil nu eerst 15 kwijt en daarna nog 15. De knop is bij mij echt wel om hoor, want ik walg enorm van mezelf, kijk niet eens meer in de spiegel, leuk kleden wat is dat? Ben echt helemaal klaar met mezelf!! Denk er ook zeker om wat ik eet, zelfs nu met de kerstdagen kom ik nergens aan. Oke ik ben ook niet 100procent fit, maar ik heb ook helemaal geen zin meer om me vol te eten. Vanavond na de wok met ouders/zusje en de vrijwilligers van me vader. Weet zeker dat ik niet veel zal eten, heb er al helemaal geen zin in. Maar me zusje is jarig en wil me heel graag mee hebben dus voor haar ga ik mee!
Zo, vanmorgen ben ik dan echt begonnen..met een startgewicht van 67,5 kilo...(ben echt minsten 1 kilo aangekomen tijdens feestdagen)
Mijn menu voor vandaag: Ontbijt: 1 appel en 1 schaaltje yoghurt tussendoor: 1 plak ontbijtkoek Lunch: 2 boterhammen met halvarine, 1 kaas 30+ en 1 kipfilet Tussendoor: 1 rijstwafel Diner: 125 gram aardappels, 75 gram rundervink, 200 gram spruiten Avond: niks
Hier hebben we gisteren lekker zitten gourmetten en heb eventjes niet meer aan het lijnen gedacht (onbewust wel nog ietsepietsie rekening mee gehouden..) vandaag is mijn dagmenu: Ontbijt 3 volkoren wasa crackers met rosbief Lunch 3 volkoren wasa crackers met rosbief en een schaaltje sinaasappel kwark van almhof (volgende keer echt weer magere kwark meenemen ) Avondeten: kippensoep met bruinbrood en paturain. Als tussendoortje vanavond een mini komkommer denk ik..
@troelala: kom op meid, je kan het! Ook bij het wokken!!! Veel groente, weinig vlees en nog minder rijst, bami of nasi. Mate is het toverwoord! Gister alleen gezondigd met het toetje... 2 bolletjes ijs, haha! Voor de ter hadden we aardappeltjes met stoofpeertjes, wortels en broccoli. Als compensatie dan maar 1/3 biefstuk gehad. Oh ja en 's avonds wat kaaskoekjes.. Woeps! Haha! Vandaag gaan we weer verder, en dan volgende week bekijken wat de schade is. Zolang er niks bij is gekomen, ben ik blij! Vandaag: Ontbijt: 3 bruine boterhammen met sambal 20+ smeerkaas Lunch: 1 bruine boterham met filet american, 30 Gr. Bord rucola, wilde sla, komkommer, tomaat en Amsterdamse uitjes en 30 gram penne Tussendoor: Appel Snack tomaatjes Mona toetje, 0% vet Time out granenreep Diner: 100 Gr. Aardappels 100 Gr. Zuurkool 30 Gr. Magere roomworst en magere spekjes Vanavond niks meer behalve fruit 1
Het was een optimel toetje van 125 ml. Appel-kaneel is bij de ww 1 punt en heerlijk Je hebt ze in heel veel verschillende smaken!