Hai mama's! Mijn dochter liep al een dag of 10 met een bultje op haar arm, nu zag ik gister dat het er ineens 3 zijn. Hebben jullie enig idee wat dit kan zijn? Waterpokken beginnen toch meestal op de romp en bereidt zich toch heel snel uit?
Hmmm, maar 1 bultje ziet er uit als een blaasje. Daar loopt ze al zo'n 10 dagen mee. Dat is dit pukkeltje
Bij mijn zoontje zag de muggenbult er na een paar dagen ook uit als een soort puistje. We zijn nu 2 weken verder, en nog steeds is de muggenbult zichtbaar. Gelukkig wordt hij wel wat vager. Het lijkt erg op jouw foto (al blijft het altijd lastig te zeggen achter de computer )
Zeker muggenbulten. Dochter heeft er 9 op 1 arm en zien er allemaal zo uit. Vorig jaar duurde het 2 maanden eer dat ze weg gingen. Ben toen begonnen met hormoonzalf en toen verdwenen ze voorgoed. Ik smeer nu ook weer en een drankje van de huisarts gekregen want ze had gloeiende schijven. Rot plekken en vrees ook dat ze voorlopig nog wel zichtbaar zullen blijven.