Hallo dames, Van mijn dochter ben ik met 37w5d bevallen dus vind het hartstikke spannend worden nu al kan ik ook zo door tot week 40 natuurlijk. Als ik op week 40 kom word ik sowieso ingeleid dus ben flink aan het aftellen. . Laatste loodjes pff Heb de hele dag al gerommel! Voelde vanmiddag de baby helemaal in zn geheel verschuiven.. dit was even schrikken haha. Nu de hele dag menstruatiepijntjes en harde buiken die ik al hartstikke vaak heb maar vandaag ff in zn bijzonder iets pijnlijker en een erge druk daar beneden Net op de wc met afvegen zag ik een veegje bloed beetje waterig roze. . Heb nog maar een keer afgeveegd en toen weer. . In totaal iets van 4 van die streepjes.. gewoon korte veegjes. . Rozerood Ben met een wc papiertje even wezen "checken" maar daar zat geen bloed aan.. Herkenbaar voor iemand? Had liever wat meer duidelijkheid gehad want t rommelt namelijk wel.. maar het bloed kan niet zomaar "nergens" vandaan komen.. miss wel paar druppels eruit geperst tijdens t plassen..
Waarom bel je de verloskundige niet? Bij bloedverlies zou ik altijd bellen, vooral ook rond jou termijn.
Daar dacht ik ook aan. . Maar als ik zegmaar van binnen check met een wc papiertje dan zit er niks op.. Misschien is het gewoon een klein vaatje gesprongen. Ben zo bang dat ik voor niks bel.. beter 1x te veel dan te weinig dat sowieso. . Ohwwww ik vind het zo lastig.
Gewoon bellen meid, zij zijn er ook voor je om je gerust te stellen en hopelijk kan ze je vertellen wat er evt. gaande is. Ik heb hier ook echt van geleerd, alleen ik draai er mijn situatie niet meer mee terug...dat terzijde. Jij wilt nu ook niet bezorgd de nacht in gaan toch?
Ik bloed niet meer.. maar wel een grote klodder slijm. . Miss bel ik voor de zekerheid maar alleen voor geruststelling. . Wat is er dan waardoor je ervan geleerd heb? Knuff
Ik zou inderdaad maar even bellen, voor alle zekerheid. Jij voelt je er kennelijk niet fijn en zeker bij. Ik voelde onze kleine man al een week niet meer, ik twijfelde of ik moest bellen omdat ik wat dat betreft gezien mijn termijn de kleine niet elke dag moest voelen. Achteraf gezien klopte het dus wel en bleek hij inderdaad te zijn overleden.. Vanaf nu luister ik naar mijn gevoel en wil ik zekerheid, en wil dat graag kenbaar maken ook bij anderen dat ze bij welke twijfel dan ook moeten bellen.
Ohnee jeetje meid.. pff gecondoleerd heel heel veel sterkte Heel veel liefs en kracht toegewenst.. wat oneerlijk Ik ga meteen bellen!! X
Dankjewel dames, het is inderdaad verschrikkelijk. Daarom wil ik zo graag benoemen dat de verloskundige er voor je is, in wat voor een situatie dan ook. Zij hebben mij nu ook op mijn hart gedrukt dat ik voortaan nooit te vaak kan en mag bellen.
Bloed verlies moet je altijd melden, zeker in die weken. Die prop kan wijzen op dat je bevalling er aan komt.. dat is de slijmprop die je baarmoeder dicht houd Tenminste.. dat ik wat ik begrijp
Weet je ik lag al met 30 weken en een hoge vliesscheur in het ziekenhuis, vroegtijdige weeen, an de remmers enz enz.. Toen ik bloed ging verliezen werden de verpleegkundigen gealermeerd. Dat moet echt gemeld worden. Zou op jouw termijn geen risico nemen en gewoon bellen. Just to be sure! Spannend hoor!
Hallo dames, De baby was wel erg druk dat ik even was gaan liggen en in slaap gevallen. . Voel de baby goed.. en voel me dom dat ik niet gebeld heb werd wakker met het kaartje met telefoonnummer naast me Ik mag gelukkig over een uurtje terecht! Mn menstruatie kramp en onderbuikpijn en zere bovenbenen zijn nog erger geworden. . Net met afvegen beetje waterige afscheiding em weer een beetje roze. Het voelt heel opgezet daar beneden zelfs een beetje pijnlijk. .herkenbaar?
Heb de hele zwangerschap al van dat vruchtbare slijm maar gisteren zat het meer in mekaar.. wie weet een deel ervan. . Weet natuurlijk niet hoe groot een slijmprop is bij de zwangerschap van mijn dochter heb ik de prop niet kunnen ontdekken
Mijn eerste gedachte is ook de slijmprop. Goed dat je gebeld hebt. Laat je even weten hoe het bij de vk was?