Toen ik zwanger werd was ik bij de vk op de weegschaal 102 en nu 104, dus 2 kg aangekomen dus valt nog mee gelukkig, bij de 12 weken echo konden ze het op de uitwendige echo gewoon heel goed zien en bij de vk konden ze het ook heel goed voelen, en dat terwijl ik ook best een beetje buik heb!
Bedankt voor de lieve reacties! Ach het zal ook allemaal wel meevallen hoor. Dat doet het altijd als je je op het ergste voorbereidt!
Nou ik heb vandaag de O.G.T.T. test gedaan jemig man wat een ramp ze konden geen bloed uit mn krijgen. zowat flauwgevallen dat drankje rook naar pis en kreeg is echt NIET weg begon meteen te kokhalzen bij de eerste slok.. dus mocht maar naar huis daar goed eten en 2 uur later terug komen wat een ramp 3x geprikt 2x in mn vinger en ben helemaal blauw nu... hopen dat ik niet weer moet en hopen dat ik geen diabetes heb !
Hallo, Ik ben tot nu toe nog maar 1 kilo aangekomen. Vreemd vind ik dat. Mijn buik groeit behoorlijk hard, maar ik word niet dikker(wat ik natuurlijk ook geen probleem vind). Hoop dat ik dit voort kan zetten, zodat ik de kilo`s een beetje kan beperken. Herkent iemand dit?
Met 13 weken had ik een uitwendige echo en zelfs door mijn speklaagjes heen, was alles goed te zien. Dus maak je niet druk. Er wordt soms ingewikkelder gedaan dan het is bij ons dames-met-meer.
Ik ben al zo lang bang dat ik geen eisprong heb door mijn overgewicht.Maar vandaag een knallende positieve ovulatie test,ik ben zo blij! Ben ook nog mijn temp in de gaten aan het houden dus die moet binnen een paar dagen ook omhoog natuurlijk! Pfff jammer dat we moeten werken anders had ik mijn man de komende 3 dagen mee in bed gesleurd!
Jazeker ben nu 23 weken en ook nog maar 2 kilo aangekomen, heb nu voor t eerst positiebroek aan. Ik merk dat mijn bovenbuik nu begint te groeien maar dat heeft heel lang geduurd.
Bij mij konden ze alles goed zien hoor en als ze t nog niet goed kunnen zien dan maken ze paar weken later nog een echo. Ik heb alleen uitwendige gehad en je kon alles goed zien. Enige nadeel is dat ze de groei van je kindje niet goed genoeg kunnen checken en daarom krijg je extra echos dus dat is weer een voordeel toch!
Ook ik heb een flinke speklaag op mijn buik. Wat ze bij mij gedaan hebben om toch een mooie echo te kunnen krijgen is net onder de buik meer tegen het schaambeen aan en dan met de sensor naar boven gewezen. ze moeten misschien iets harder duwen om een mooi resultaat te krijgen maar het is allemaal wel goed te zien. Volgens onze echoschopiste zijn andere lui als ze een zeggen dat ze alleen maar een mooi beeld kunnen krijgen met een vaginale echo. Daar heb ik natuulijk geen idee van was alleen maar blij dat dat bij mij niet hoefde.
Ja hoorben morgn 24 weken en ook nog maar 2 kg aangekomen!Soms blijf ik zelfs nog onder de 2 kg, dus k ben ook heel blij dat ik niet veel aan kom!
Hallo dames, ben ik ook weer eens een keer. Wat betreft echo's, ik heb met 8 weken een uitwendige echo gehad en alles was goed te zien. En mijn gewicht houdt zich ook netjes, ben nu ruim18 weken zwanger en 600 gram aangekomen. In onze praktijk is er eigenlijk maar 1 verlos die altijd wel wat te klagen heeft, was het bij Kylian steeds over de suiker die ik volgens haar wel zou hebben alleen bleek uit de testen dat ik dat dus niet had. Nu viel ze over het feit dat ik een hoestdrankje en neusspray in nam (had verdorie een voorhoofdholteonsteking) want in het drankje zat alcohol en ik zou geen neusspray mogen omdat ik verhoogde bloeddruk had. Wel knap dat ze kon zeggen dat ik een verhoogde bloeddruk had zonder daadwerkelijk de bloeddruk te meten. Toen de assistent haar vertelde dat mijn bloeddruk 120/80 was geloofde ze het niet en ging ze het na meten (met dezelfde uitkomst). Gelukkig heb ik een nuchtere huisarts, die ik de volgende dag maar heb opgebeld omdat zelfs met een hoestdrankje ik die vervelende kriebelhoest er maar niet onder kreeg. Dus die heeft me wat anders voorgeschreven en na 2 nachten (had beloofd het alleen voor 's nachts te gebruiken) was het over.l En volgens hem moest de vk niet zeuren die had alleen verstand van baarmoeders en niet van medicijnen Groetjes Anita
lekkere vk, Pluk... wat een muts. reactie van de dokter, helemaal top. ik ben bij de 1e ook naar het ziekenhuis gestuurd met een 'hoge bloeddruk', maar vk had met een smalle band gemeten die dus niet goed pastte en tja, dan heb je meteen al een te hoge bloeddruk. Rest van de tijd in het ziekenhuis altijd perfect... ben blij dat ik nu ook weer bij de gyn mag blijven
zo gyn had ik ook kwa bloeddruk ga nu vanaf morgen naar een andere vind het heel spannend maar komt best wel goed hoor
Het valt gewoon op dat van de 5 vk in de praktijk zij degene is die altijd wat op te merken heeft. Ze kan ook nooit de baarmoeder goed voelen, als zij voelt doet het gewoon pijn. Klein detail is dat zij de enige dikke vk is in de praktijk. Maar goed bij de volgende afspraak (27 april als ik het goed heb) ga ik gewoon aangeven dat ik me bij haar niet prettig voel en dus liever geen afspraken meer heb die door haar gedaan worden. Normaal loop je natuurlijk de kans dat zij je moet begeleiden tijdens de bevalling maar aangezien ik toch al in het ziekenhuis moet bevallen Groetjes anita
je moet het gewoon aangeven dat je je niet prettig voelt bij haar je meot wel geneiten hoor ik moet vanmiddag weer op controle maar heb dan een andere gyn want ik voelde me ook neit prettig bij die ik had en de kans dat ik haar heb bij me bevalling is super klein
Nou als ik lig te bevallen en zij komt binnen zet ik haar persoonlijk de deur weer uit hoor Groetje sAnita
hey meiden hier even een updateje ik ben vandaag naar me nieuwe gyn wat een schat van een vrouw zeg echt een lieverd en heel rustig ze heeft alles duidelijk uitgelegt en gewoon op een gewone manier de kleine ligt nogwel in een stuit maar we gaan een gewone bevalling proberen ik heb morgen een afspraak bij de annestasist voor vast wat info over ruggeprik en eventueel een kiezersnee maar liever gewoon een stuitbevalling eindelijk voelde ik me rustig en begrepen en kon ik gewoon vragen wat ik wilde en ohja het word een ventje nou toen moest ik opeens zo huilen van blijschap hadden dit echt niet verwacht en gaan het ook tegen niemand vertellen hoor maar hetr is best lachwekkend want er is gependeld bij mij door de tante en die zei een meid maar ik geloof daar helemaal nie in dus wel grappig dat het dus nie klopt en me ouders waren ook heilig en 100%overtuigd van een meid en moet van binnen zo lachen dat het dus nie blijkt te kloppen hopelijk kan ik me mond houden maar ga het wel heel hard proberen sorry voor me lange verhaal maar moest het echt even kwijt morgen kom ik wel even vertellen hoe het gesprek was maar is pas om 4 uur hoor vind het wel allemaal super spannend hoor en ben der nogsteeds beetje ondersteboven van
Hoi Knuffie Fijn zeg dat het gesprek met je nieuwe gyn heel goed verlopen is. En je weer gerustgesteld bent en vertrouwen in haar hebt. Dat is ook zeer belangrijk. Je kindje "zoontje" ligt in een stuit schreef je. Hebben ze al geprobeert om hem te draaien ? Bij een kennis van mij is het kindje vorige week ook gedraaid en het ging heel goed. Leuk he dat je nu weet wie er in je buik zit. En dat de fam. er van overtuigd zijn te weten wat het geslacht is. Bij mijn 2 meiden wist ik het ook van te voren, bij de eerste hebben we niets gezegd en iedereen dacht een jongen haha. En bij de 2e hebben we het toen wel gezegd dat het weer een meisje is. Nu bij de 3e willen het geslacht graag weer weten, Maar houden we het dit keer weer voor ons zelf. Laat ze maar lekker raden haha.Dan kun je inwendig lachen. Liefs esmeralda