wat is eigenlijk de walvisclub wat ik zovaak lees? en waarom noemen jullie jezelf walvis...heeft dat met omvang te maken of zo of is er een andere reden dat jullie walvissen heten? vraag ik me nou al een hele tijd af
De walvisclub zijn een stel meiden die door middel van vruchtbaarheidsbehandelingen zwanger zijn geworden. Ook zijn er meiden die de dans net ontsprongen zijn, en toch nog spontaan zwanger mochten worden. Het heet de walvisclub, ontstaan als woordgrap. Ik denk inderdaad dat het verwijst naar de omvang van een zwangere vrouw. Maar eigenlijk weet ik dat niet meer heel precies. Misschien dat 1 van de walvissen of ex-walvissen dat nog precies weet.
Precies zo als prinses zegt. Iemand zei een keer, ik wil zo graag een walvis worden! hahahaha en dat hebben we er in gehouden.
Ik heb het even teruggezocht Zo noemde Elmo mij toen ik hoogzwanger iedere nacht op dit forum rondhing. Vanaf dan was iedereen die zwanger is dmv vruchtbaarheidsbehandeling walvis. De naam hebben we sinds 2006 alweer.